Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti 15 Mayıs Tapki Aşkını İtiraf Edecek Mi

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan’ın Şina ile Tapki’yi kıskandırma faaliyetleri devam ediyor. Bunda da başarılı olmuşa benziyorlar. Bihan Şina’nın modern elbisesini beğenince Tapki odasına gider ve sarisini keserek modern bir elbise oluşturur. Ancak ailesinin karşısına çıkmaya utanınca yatağına girerek hasta numarası yapar. Aşk Bir Rüya 15 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti

Tapki gece uyandığında Bihan’ı göremez. Onu ararken bahçede gülüşme sesleri gelir. Bihan’ı Şina ile karpuz yerken gören Tapki yanlarına gider ve karpuz yemek istediğini söyler. Bihan ve Şina karpuzların çekirdeklerini panoya çizdikleri dairenin içine tükürerek yapıştırmaya çalışırlar. Tapki bu oyunu kendisinin de oynayacağını söyler. Bihan onun için de bir daire çizer ve tükürmesini ister. Tapki beceremez. Bihan ve Şina giderken Tapki ısrarla devam ediyor. 1 71

Ertesi sabah Bihan favori gömleğini ararken dolapta kısa bir elbise görür ve bunun buraya nasıl geldiğini merak eder. Ancak Şina’yı elbisesi için övdüğünü ve Tapki’nin hastayım diye yatağa girdiğini düşünerek elbiseyi Tapki’nin bu hale getirdiğini anlar. Vasu ve Suman kendi aralarında Tapki’nin sevgisini hala itiraf etmedi diye konuşurken Duruv gelir ve ne itirafı diye sorar. Vasu Tapki’nin Bihan’ı sevdiğini ancak bir türlü itiraf edemediğini anlatır. Duruv sinirlenir ve onları zorlamamaları gerektiğini belki de Tapki’nin Bihan’ı sevmediğini söyler.

Şada da aşk varsa bu şekilde hile ile devam edemez diye tepki gösterirken Dadi gelir ve yaptıkları işin doğru olduğunu söyler. Duruv ben bu işin içinde yokum diyerek ayrılır. Tapki odasına gelince Bihan neden duygularını itiraf edemiyorsun diye kızar ve ona Tapki’nin kestiği elbiseyi gösterir. Ayrıca Şina ile nereye gitsek hep sen ortaya çıkıyorsun der ve ona gözlerime bakarak beni sevdiğini söyle diye konuşur. Tapki tabi ki inkar eder ve kıskanmadığını söyler. Bu sırada Şina selfi çekmek için Bihan’a yaklaşır.

2 71

Tapki kıskanmadığını göstermek için telefonu ellerinden alır ve fotoğrafları kendisi çeker. Tapki giderken Bihan yanlış olduğunu bilsem de sonuna kadar uğraşıp ona sevgisini itiraf ettireceğini söyler. Bihan Şina için güneş gözlüğü alır. Şina Tapki’ye vermesini isterken Bihan onun için de alacağını ancak şimdi bunu Şina’nın takacağını söyler. Şina gözlüğü Bihan’dan takmasını ister. Tapki gülümseyerek giderken Şina da hırslanmıştır. Şada ise Tapki’ye gerçeği söyleme peşinde.

Suman bu gün Bihan ve Tapki’nin aynı tabakta yemek yiyeceklerini vadeder. Dadi bu olursa doğru şeyi yaptığımızın kanıtı olacak der. Yemek servisi yapılırken Tapki bir tabak eksik bırakır. Herkes Tapki’nin Bihan ile aynı tabakta yemek yiyeceğini düşünürken Tapki; Bihan ve Şina’nın çocukluğundan beri aynı tabakta yemek yediğini şimdi de öyle olacağını söyler. Tapki kendi tabağından bir lokma alıp giderken Vasu Suman’ı suçlar. Dadi şimdi dozu artırmamız gerekiyor diyerek yeni planı devreye sokar.

3 71

Ertesi gün eve pandit gelir. Tapki çay getirirken Dadi Tapki’ye bir sari gösterir ve nasıl olduğunu sorar. Tapki kim için olduğunu sorar. Dadi nişan günü Şina’nın bunu giyeceğini söyler. Tapki şok olurken neden nişan için bu kadar acele ettiklerini sorar. Vasu nişan yüzükleri hakkında konuşmaya başlayınca Tapki sinirlenir ve gider. Tapki odasında Şina’nın bu eve neden geldiğini Bihan’a söylemek zorunda olduğunu düşünür.4 60

Bihan odasına gelince Tapki önemli bir konu hakkında konuşmak istediğini söyler. Tapki’nin bütün çabaları boşa gider ve söylemek istediği şeyi bir türlü söyleyemez. Nişan yüzükleri gelirken Tapki’den seçim yapması istenir. Tapki burada da konuşmak ister ancak yine fırsat bulamaz. Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özetini Bölüm Yayınlanmadan Dinleme Fırsatını Kaçırmayın

Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti 15 Mayıs Tapki Aşkını İtiraf Edecek Mi (3 Yorum)

  1. Kanal 7 lütfen Hint dizisi (shaktiastitvakeehsaaski) yayınlayın çok güzel bir dizi gerçekten de reytingi de iyi lütfen