Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Tv8’e güneş gibi doğdu. Tv8’in yayın tarihi boyunca tek yeni sezon onayı alan dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir’de ikinci sezon hazırlıklar başladı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bilindiği üzere 1 temmuz çarşamba akşamı 12. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon çekimleri virüsten etkilenmeden yayın hayatına devam edebilmek için 24 haziran 2020 de başladı; yaz boyu çekimler devam edecek. Doğduğun Ev Kaderindir ekibi Tv8’e yeni bölümü haziran bitmeden teslim edecek. Tv8 üst yönetimi ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 30 eylül 2020 çarşamba akşamı başlamasına karar verdi.

doğduğun ev kaderindir yeni sezon çekimleri

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek ekranlara getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden olmayı başardı. Özellikle de dizi de Mehdi ve Zeynep çifti geçen sezonun en çok destek gören çiftlerinden oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk sezonunda en az 20 bölüm ekranlarda kalmayı planlıyordu; dizinin yapımcısı OG Medya tüm planlarını bunun üzerine yapmıştı ancak virüs nedeniyle ne yazık ki dizi ilk sezonda sadece 12 bölüm yayınlanabilmiş oldu ve yaklaşık 5 aylık bir aranın ardından 2020 2021 yeni sezonunda 2. sezonu ile ekranlarda olacak. Peki Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezona 13. bölümü ile 30 eylül 2020 çarşamba akşamı başlayacak. 

Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon onayı altı 2. sezon

Tv8 yönetimi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin arkasında ilk günden beri durdu; dizinin yeni sezonunda Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için en doğrusu ne olacaksa reytinglere bakmadan yapılacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi diğer diziler başlamadan yeni sezona başlayarak özellikle Kuruluş Osman dizisinden izleyici çalmaya çalışacak; zira Kuruluş Osman dizisi düşük reklam gelirleri nedeniyle ekim ayında ekranlarda olacak. Bu da Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için başka bir fırsat olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezonun 30 eylül 2020 de başlaması bekleniyor ancak planlanan tarihte sette olabilmek için her türlü aksaklıkta göz önüne alınıyor. Özellikle dizinin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri ve Fatih Koyunoğlu ile yeni sezon imzaları atılmaya başlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Senaryosu da Hazır

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda da ekranlara geleceği belli olunca dizinin senaristi Eylem Canpolat da yeni sezon için hazırlıklara başladı. Dizi de Zeynep ve Mehdi aşkı üzerinde daha fazla durularak izleyicinin istediği de gerçekleşmiş olacak; ancak söylemeden de edemeyeceğim Eylem Canpolat Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 2. sezonuna Zeynep için çok büyük dramlar ve acılar da sığdırmıştır; ki Zeynep’in hikayesi gerçekte de çok acı.Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon eylül 2020 de tv8 de

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Çekimleri Ağustos 2020’de

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezon çekimleri için oyuncular ve set ekibi ağustos ayında yaz tatillerini yarıda keserek sete çıkacak ve yeni sezon başlamadan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için stok bölüm çekilecek; geçen sezon benzeri yaşanan aralarda ise stok bölümler yayınlanarak diziye ara verilmemiş olacak

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı