Benim Adım Melek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Benim Adım Melek dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek dizisinin yeni sezonunda Melek ile Halil’in sonunda kavuştuğu ve bir çok gerçek ile birlikte Halil’in Melek aşkının da ortaya çıktığını izleyeceğiz.

Benim Adım Melek Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Benim Adım Melek dizisi yeni sezona kesin olarak 2 eylül 2020 çarşamba akşamı 20:30 da başlayacak.

Benim Adım Melek Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Trt 1’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Benim Adım Melek Trt 1 yönetiminden yeni sezon başlıyor. Başrollerini Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin paylaştığı Benim Adım Melek dizisi Trt 1 para kazandıran nadir projelerden olmayı başardı. Sezonun en çok dizisinin olduğu akşam yayında olan Benim Adım Melek  dizisi Trt 1’in istediği reytingleri almayı başarınca 2. sezon için de onay verilmiş oldu.

Benim Adım Melek 2. Sezon İçin 24 Temmuz 2020’de Çekimlere Başladı

Üs Yapım yetkilileri Benim Adım Melek dizisi set ekibini Korona Virüs testinden geçirdi; tüm ekibin testi negatif çıkınca 24 temmuz cuma günü sete çıktı ve Benim Adım Melek dizisinin yeni sezon ilk bölümü olan 29. bölüm çekimleri yapıldı. Dizinin yeni sezon çekimleri Halfti’de başladı. İşte Benim Adım Melek dizisinin yeni sezonundan ilk görüntüler.

Trt 1 yönetimi 2020 2021 yeni sezon planlamasını yaparken Benim Adım Melek  dizisine yine çarşamba akşamlarını ayırdı. Çekimleri Gaziantep’de devam eden dizi ilk sezonunda 35 bölüm ekranlarda kalmayı planlıyordu; ancak korona virüs nedeniyle sete çıkamayan dizi yeni bölümleri ile 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak.

Benim Adım Melek dizisi set ekibine 24 temmuz pazartesi günü yeni sezon çekimleri içim sete çıkılacak bilgisi verildi. Daha önceden planlandığı gibi Benim Adım Melek yeni sezon öncesi sadece bayram arası verecek ve aralıksız stok bölüm çekimine virüs tedbirleri alınarak devam edilecek.

Benim Adım Melek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Benim Adım Melek dizisi yeni sezona 2 eylül 2020 çarşamba akşamı başlayacak. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Benim Adım Melek dizisinde tüm planlar 2 eylüle göre yapıldı.

Benim Adım Melek Yeni Sezon Çekimleri Temmuz’da

Benim Adım Melek dizisi 2. sezonu için oyuncular temmuz ayında yeniden Gaziatep’te bir araya gelecek ve çekimlere başlanacak. Setin durumuna göre Benim Adım Melek dizisinin başlaması bir hafta ertelenip 16 eylül 2020’ye de kalabilir; ancak Benim Adım Melek dizisi geçen sezon 4 – 5 bölüm stoklu şekilde yayına devam etmişti; bu sezonda stok çekim yapılarak yeni sezona girilmesi planlanıyor.

Her bölümü yaklaşık 5 6 milyon insan tarafından izlenen Benim Adım Melek dizisi yüksek maliyeti ile Trt 1’in önemli dizilerinden biri. Özellikle yüksek maliyetli diziler için  Trt 1 eskisi kadar hoş görülü olmuyor. Benim Adım Melek dizisinin diğer dizilerden çok farklı olarak topluma özel bir katkısı da olmadığı için 2020 2021 yeni sezonunda Benim Adım Melek dizisi 3 milyon  izleyici barajını aşamazsa sıkıntılı bir sürece girerek erken final yapabilir; ancak Benim Adım Melek dizisi ilk sezondan sabit bir kitle kazanmış durumda.blank

Benim Adım Melek’de Melek ve Halil’in Artık Kavuşması Bekleniyor

Benim Adım Melek dizisi izleyicileri dizilerinin 2. sezonunda başta Melek ve Halil olmak üzere Ömer ile Defne’nin de kavuşmasını istiyor; bir çok izleyici sosyal medyada artık Ömer ile Defne’den bir düğün bekliyor; ancak yeni sezonda yine izleyicileri hüsran bekliyor.

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları