Masum 44. Bölüm Özeti 5 Mayıs Nişan Bozuldu

Masum dizisinde Koki’nin Mehta evine gitmesini Büyük anne önlemişti. Daha doğrusu onun sürpriz bir şekilde eve dönmesiyle Koki gidememişti. Büyük annenin geldiğini duyan diğer aile üyeleri de salona gelmiş ve hasret gidermişlerdi. Herkes yattıktan sonra Koki Gopi’ye yarın sabah Mehta ailesinin evine gideceğini söyler. Raşi bunu duyar ve hemen annesini arar ve bundan bahseder. Büyük anne Ahem’e prasad vermesi için Gopi’yi görevlendirir. Masum 5 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 44. Bölüm Özeti

Gopi Ahem’i odada görür ve prasadı vermek için tereddüt eder. Mani’yi görür ve ondan prasadı vermesini isteyecektir ki Hetal Mani’den gelmesini ister. Gopi kapıyı çalmadan içeri girer ve prasadı yatağın üzerine koyarak Ahem’e bunu büyük anne gönderdi. der.

Ahem onu azarlayarak bırakıp gitmesini ister. Gopi söylediği gibi yapar. Ertesi sabah Koki gitmek için harekete geçer ancak bu sefer de şeytanın avukatı Urmila ve Dawal gelir. Koki onu görünce sinirlenirken Urmila büyük anneyi görmek için geldiğini söyler.

Koki’nin gitme girişimi sürekli engellenirken büyük bir gürültü duyulur. Herkes salona gelir ve orkestrayı görür. Koki bunu kimin çağırdığını sorar. Urmila ortaya çıkar ve düğün öncesi prova için kendisinin çağırdığını söyler. Koki onlardan gitmesini isterken Urmila sadece bir kere dinlemesini ister. Orkestra çalmaya başlayınca evdekiler dansa başlar. Bu sırada Mehta ailesi gelir ve müziğin durmasını ister. 2 73

Şirag onlara hoş geldin der ve büyük anneyi tanıştırır. Hetal Mani’den atıştırmalıkları hazırlamasını isterken Ketki buraya önemli bir meseleyi Koki ile görüşmeye geldiğini söyler. Koki ve Ketki odaya giderler. Ketki dün gece bizi aradın mı diye sorar. Koki aradığını ancak geç olduğunu fark edince telefonu kapattığını söyler. Ketki siz aramadan önce başka birinin aradığını ve önemli şeyler anlattığını söyler. Koki hangi gerçekler diye sorar. Ketki Kinjal hamile mi diye sorar.

Ardından Kinjal’in başka birinden hamile olduğunun doru olup olmadığını sorar. Kotki hiç bir şey söyleyemezken Ketki ses tonunu yükseltir ve bütün bunlar doğru mu diye bağırır. Salonda gergin bekleyiş devam ederken Raşi ve Urmila’nın keyfine diyecek yok. 3 73

Kokila gerçeği söylemek istedim ancak gece çok geç saat olduğu için sabahı bekledim der ve kendini savunur. Ketki söylenecek çok fazla şey kalmadı diyerek ayrılır. Salondakilerin meraklı bakışları arasında Ketki Kinjal’in hamile olduğunu söyler. Ketki biz buraya birisinin bizi işlettiğini ve yalan söylediğini düşünerek gelmiştik ancak yanılmışız diyerek tepki gösterirken Eleş son bir defa daha Kinjal’e bunlar doğru mu diye sorar. Kinjal doğru olduğunu söyleyerek bir kere daha şok eder.

Eleş nişan yüzüğünü Kinjal’e verir. Mehta ailesi giderken Kinjal annesinin omzundan tutar ancak Koki onu sert bir şekilde itekler. Kinjal Gopi’nin üzerine düşer. Koki bundan sonra Kinjal benim için ölmüştür diyerek odasına çıkar. Urmila kızına bunun daha bir başlangıç olduğunu söylerken Dawal Koki için üzülür. Jigar Kinjal’in odasına çıkar ve ona neden kimseye bir şey söylemedin diye tepki gösterir. Parag içine düştükleri durumu Şirag ile konuşurken ağlıyordur.

Masum Dizisinin Bir Sonraki Bölümü Olan 45. Bölümünü (6 Mayıs) Sitemizde Yayınlanmadan Bizim Sesimizden Youtube kanalımızdan Dinlemek İster misiniz? Özetimiz Videodan sonra devam edecek.

Ardında sinirle ayağa kalkar ve Kinjal’in odasına gider. Arkasından Hetal ve Şirag onu durdurmaya çalışırlar. Parag kapıyı sinirle açtığında Kinjal ve o anda içerde bulunan Jigar şok olur. Masum 5 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 44. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Masum 44. Bölüm Özeti 5 Mayıs Nişan Bozuldu (1 Yorum)

  1. masum 21 30 layık 1.5 senelik diziler 560 545 bölümlük diziler 8 sezonluk diziler geet hui sabze parai .. 475 bölüm türkiyede 115 bölüm PYAAR Kİİ YE EK KAHAANİ 337 BÖLÜM … 80 VEYA 90 BÖLÜMSE HANGİSİ UYGUN
    .. ISHQBAAZ . ISHQ KA RANG SAFED