Öğretmen Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Medyapım üstlendiği başrollerini ise İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin’in üstlendiği Öğretmen dizisi yeni sezona 5. bölümü ile başlayacak. Öğretmen dizisi set ekibi 22 temmuz çarşamba günü ekibe yapılan virüs testinin sonuçlanmasından sonra çekimlere başladı.

Bir çok rakibi olan Öğretmen dizisi ilk sezonda aldığı yüksek reytingi koruyabilmek için ve yaklaşık 5 aydır dizisine hasret kalan izleyicilerin hasretini bir an önce dindirmek için 2020 2021 yeni sezonuna erken başlayacaktı ancak beklendiği gibi olmadı. Fox TV’nin yayın akışı dolu olunca Öğretmen dizisi çekimlerine tekrar ara verildi ve Savaşçı dizisinin stok bölümlerinin yayınlanıp bitmesi beklendi. Savaşçı dizisi 3 bölüm yayınlandıktan sonra Öğretmen dizisi yayın hayatına başlayaca

Öğretmen Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Öğretmen dizisi yeni sezona Savaşçı dizisinin final yapmasının ardından 11 ekim 2020 pazar akşamı başlayacak.

retmen yeni sezon resimleri Ceren moray

Öğretmen Dizsine Korona Arası

Güncelleme 30 Nisan Öğretmen dizisi yapımcısı Med Yapım Öğretmen dizisinin bu sezon bir daha sete çıkmayacağını dizinin 4. bölümü ile ilk sezonunu noktalandırdığını duyurdu. Bu açıklama ile Öğretmen dizisinin 2. sezona 5. bölümü ile başlayacağı kesinleşmiş oldu. Daha önce ki bayram sonu sete çıkma planları da böylelikle suya düştü.

Güncelleme 30 Nisan Öğretmen dizisi için yeni bir karar alındı. Yapılan online toplantıda oyunculara 27 mayısta tekrar sete çıkacağız herkes o zamana hazırlıklı olsun bilgisi verildi. Öğretmen dizisi eğer haziranda iyi reytingler alabilir yani ekran karşısında izleyici bulabilirse haziran sonuna kadar yayında kalacağı tahmin ediliyor.

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi öğretmen için 2. sezon onayı verildi. İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan Öğretmen dizisi ne yazık ki virüs nedeniyle çekimlere çıkamamış ve ekranlara gelememişti. Öğretmen dizisi için aslında Fox Tv en az 10 bölüm reytinglerine bakarak karar verecekti; ancak dizi yayınlanmayınca otomatikman yeni sezona kaldı.

Otomatikman diyoruz zira dizinin tahmini 13 bölümlük sözleşmesi vardı yani sezon sonuna kadar; bu bölümler artık 2020 2021 yeni sezonuna kalmış oldu. Fox Tv yeni sezon planlamasında Öğretmen dizisini yeniden çarşamba akşamına koyacak. 2020 2021 yeni sezonun yine en yüksek rekabetli akşamı çarşamba akşamı olacak. Fox TV’nin Öğretmen dizisine yeni sezonda yeni bir rakipte gelecek.

Hazırda Trt 1’in Benim Adım Melek; Atv’nin Kuruluş Osman ve Tv8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile mücadele eden Öğretmen dizisine Show TV ve Star TV de iki yeni dizi ile rakip olacak.

retmen Yeni Sezon ne zaman başlayacak

Aşk 101’in Başarısı Öğretmen Dizisine İlham Olacak

Neflix’in Aşk 101 dizisi Türkiye’de en çok izlenen diziler arasında girdi daha ilk haftasında. Her ne kadar öğretmen dizisi başlarda bir rehine dizisi olarak başlasa da Öğretmen dizisi bir gençlik dizisi olacak. Sadece Akif ve Zeynep aşkı değil aynı zamanda liseden mezun olacak Gizem, Ateş, Mevsim, Tuğrul, Nil ve Selin gibi gençlerin maceraları ve aşkları da izleyicisi karşısında çıkarılacak. 2020 2021 yeni sezonunda ise Show Tv ve Star TV’den yeni gençlik dizisi atakları gelecek; hali hazırda bu kategoride Öğretmen dizisi tek olarak bulunuyor.

Öğretmen Dizisinde Taner Hoca Çete Lideri mi Çıkacak?

Öğretmen dizisinde her ne kadar ilk sezon Sur çetesi çökertilmiş gibi dursa da okulda ki öğrencilerin üzerine çöreklenmiş Karalar çetesi kolay kolay çökertilemeyecek. Karalar çetesi bir çok pis işe imza atarken çetenin başında tüm Türkiye’nin kahraman hoca olarak tanıdığı ve Serhat Kılıç2ın hayat vereceği Taner Hoca çıkabilir.öğretmen 2. sezon 2020 2021 yeni sezonun başlayacak

Öğretmen 2. Sezon Çok Daha Eğlenceli

Öğretmen dizisi uyarlama senaristi ‎Merve Girgin Öğretmen dizisinin çok daha eğlenceli olacak 2. sezonu için hazırlıklara başlamış olmalı. Her ne kadar Öğretmen dizisinin 13 bölümlük senaryosu hazırlanmış olsa da Öğretmen dizisi 2020 2021 yeni sezonun sonuna kadar devam edecek ve en az 35 bölüm ekranlara gelecek bir proje.

Öğretmen Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)

  1. Öğretmen dizisi ve İlker KALELİ’yi çok özlemiştik. Muhteşem oyunculuğunu tekrardan ekranlarda izlemek için sabırsızlanıyorum. Oyunculuk SÜPERRRR……