Aladdin Oyuncuları Karakterleri (Naam Toh Suna Hoga)

Tv 360’dan yeni bir Hint dizisi geliyor. 2018 yılında SAB TV’de yayınlan Aladdin  Naam Toh Suna Hoga dizisi Türkçe seslendirme yapılarak Tv 360 ekranlarında olacak. Fantastik türde olacak Aladdin dizisi 1 mayıs 2020 de saat 18.00’de Tv 360 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Aladdin Dizisi Konusu: Aladdin dizisinde haksızlıktan nefret eden Aladdin toplum tarafından sürekli yargılanmaktadır. Aladdin prensese Yasemin’e aşık olur. Herkes imkansız dese de o ne isterse sonunda gerçekleştirmeyi başarmıştır. Aladdin içinde cini olan meşhur lambayı bulduktan sonra hayatı baştan aşağı değişir.

Aladdin Oyuncuları Kadrosu

Siddharth Nigam (Aladdin)

13 Eylül 2000 doğumlu olan Siddharth Nigam 20 yaşındadır. jimnastik ile uğraşan Siddharth Nigam altın madalya kazanarak dikkat çekmiştir. İlk olarak reklam filmlerinde oyunculuk yapan Siddharth Nigam Dhoom 3 filmi ile ilk kez bir projede yer alan Siddharth Nigam daha sonra Maha Kumbh: Ek Rahasaya, Ek Kahani’de dizisinde yer aldı.  2018 den bu yana ise Aladdin Naam Toh Suna Hoga dizisinde başrolde yer almaktadır.

Aladdin Cin’in efendisidir. Prenses Yasemin’e aşıktır. Haksızlığı sevmez; tuttuğunu koparan atletik bir gençtir. Siddharth Nigam resimleri Aladdin dizisi

Avneet Kaur (Prenses Yasemin)

Avneet Kaur 13 ekim 2001 de Hindistan’da doğmuştur ve 19 yaşındadır. 1,60 cm boyunda ve 45 kg olan güzel oyuncu Shizim dinine mensuptur. İlk dizisi Rani Mukerji’dir. İlk başrol deneyimi ise Naam Toh Suna Hoga dizisi ile olmuştur.

Yasemin Bağdat prensesidir. Aladdin’e aşık olacaktır. Avneet Kaur Aladdin oyuncu Prenses Yasemin

Aamir Dalvi (Zafar – Mucchad)

Aamir Dalvi 1 ağustos 1975 doğumludur ve 44 yaşının içindedir Mumbai’de yaşayan yakışıklı oyuncu Aliza Dalvi ile evli olan Aamir Dalvi bir kız bir oğlan babasıdır. Daha önce bir çok dizi de yer alsa da Aladdin dizisi ile ünlü olmuştur.

Bağdat’ın büyük sadrazamı.Aamir Dalvi resimleri 2020 aladdin dizisi

Raashul Tandon (Hassan – Ginu)

Raashul Tandon 15 Ekim 1986 doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Terazi burcu olan deneyimli oyuncu Hinduizm dinine mensuptur. Manisha Mahrotra ile evlidir. Yer aldığı diziler arasonda Ping ve Poster Boys gibi önemli yapımlar vardır.

Lambanın cini.Raashul Tandon alaaddin hassan

Praneet Bhat

Praneet Bhat 1,70 cm boyunda ve 70 kg olan Hintli bir dizi oyuncusudur. Mühendislik eğitimi alan Praneet Bhat Hinduizm dinini benimsemiştir. 2014 de en iyi erkek oyuncu ödülünü almayı başaran denetimli oyuncu Shh … Phir Koi Hai Kaajjal dizisi ile büyük çıkış yakalamıştır.

Aladdin’in ciniSiddharth Nigam Aladdin dizisi

Sonal Bhojwani (Sara)

Sonal Bhojwani 18 Ocak 2000 doğumludur ve 20 yaşındadır.  6 yaşından beri oyunculuk yapan Sonal Bhojwani Kitle İletişim eğitimi almıştır. 46 kg’dır ve aladdin dizisi ile ünlenmiştir.

Ginu’nun aşık olduğu kız. Sonal Bhojwani Aladdin Sara

Smita Bansal (Ruksaar)

Aladdin’in AnnesiSmita Bansal Aladdin dizisi Ruksaar

Gireesh Sahdev (Ömer)

Aladdin’in babasıGireesh Sahdev resimleri

Vikas Grover (Gülbadan)

Aladdin’in kuzeniVikas Grover Aladdin dizisi Gülbadan

Gulfam Khan (Nazneen Begüm)

Gülbadan’ın annesi Aladdin’in teyzesiGulfan Khan resimleri

Badrul İslam (Mustafa)

Gülbadan’ın kardeşi Ömer’in kardeşi, Aladdin’in amcasıBadrul İslam Aladdin dizisi Mustafa

Gyan Prakash (Badshag shahnawaz)

Yasemin’in babası. Gyan Prakash resimleri

Yashu Dihiman

Yasemin’in annesiYashu Dihiman

Nausheen Ali Sardar (Mallika)Nausheen Ali Sardar alaadin Mallika

Aladdin Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

Aladdin Oyuncuları Karakterleri (Naam Toh Suna Hoga) (16 Yorum)

 1. Dizide Yasmin’in değişeceğini diyorlar… Peki neden acaba? Bi araşdırma yaparsanız çook sevinirim, zahmet olmazsa tabi.

 2. Sanırım sorun benim telefonum’da. Uzun yazınca üstünden bayağı zaman geçiyor ve sanırım bu yüzden bazı yorumlarım gelmedi.

  • yok ben Türkçe kurallarına uymayan I İ karışık kelimeleri onaylamıyorum. Sonuçta bu Türkçe hepimizin.

   • Keşke noktalama işaretleri’de dahil olsaydı… Acele yazmak zorunda olduğum için tahmin’i açık bırakarak yazıyorum ve hatalarım var ise görmüyorum. Bunun, benim hatam olduğunu düşünmüyorum.

 3. Bu haber için iki’dir yorum yazıyorum ama hiç biri gelmedi. Neyse… Dizi hayırlı olsun.

   • Hayır demek istediği burada yapılan tüm yorumların görünmemesi. Bende çok yorum yapıyorum ama nadiren görünüyor buna bir çözüm bulamaz mısınız?

    • mesela bu yorumunuzda o kadar çok yazım hatası var ki; “İ” “I” “Ç” “C” kullanımı çok hatalı. Dikkat ederseniz her yorumunuz çıkar.

     • Bunu bilmiyordum. Dikkat edeceğim bundan sonra teşekkürler.

    • Yorumlar Türkçe kurallarına uygun olmayınca yayınlayamıyoruz. Türkçe’miz bizim için çok değerli ve önemli

  • Şuanda bakiyorum 😍 çok güzel gidiyor. Eğlenceli bir iş. Yemin yerine artik bunu izlerim