Kuzey Yıldızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Pandemi döneminden sonra yayınlanan üç bölümü ile başarısızlık yaşayan Kuzey Yıldızı dizisi 10 ağustos 2020 de tekrar sete çıkacak. Haziran ayında 6 bölüm çekim yapan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ekibi reytingler düşük gidince sadece 3 bölüm yayınlanmıştı. 3 bölüm de stoka bırakılmıştı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Tanıtım Fragmanı

2020 Yaz Sezonunda Kuzey Yıldızı İlk Aşk Başarısız Oldu

İlk sezonu 35 bölüm olarak planlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ne yazık ki virüs salgını nedeniyle sete çıkamayınca sete ara verilmişti. Ordu’ya seyahat yasağının kalkmasından sonra yapılan toplantı da her türlü hijyen önlemlerinin alınarak tekrar sete çıkmaya karar verildi. Kuzey Yıldızı 29. bölümü ile 13 haziran  2020 cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. 2020 yaz ayılarında da Kuzey Yıldızı dizisinin stok bölüm çekimleri Ordu’da devam edecek.

Kuzey Yıldızı dizisinin geleceği ile ilgili kulislerde hiç de iç açıcı bilgiler yok; Kuzey Yıldızı dizisinin normalde 13 bölüm yapılacak 2. sezon sözleşmesinin 6 bölüme düşürüldüğü bunun da sebebi olarak Kuzey Yıldızı  dizisinin haziran ayında aldığı düşük reytingler gösteriliyor. Eğer Kuzey Yıldızı haziran ayında aldığı 5 reytingi yükseltemez ise bu durumda 38. bölümü ile final bile yapabilir.

Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisinin ilk sezonda aldığı 8 – 9 gibi reytingler Çukur dizisinden başka bu rakamları göremeyen Show Tv için ilaç gibi geldi. Yüksek reytingler sonrası zammı kapan Süreç Film Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisinin ikinci sezon için oldukça iyi bir bütçe ile izleyicisi karşısına daha güçlü  bir kadro ile çıkmaya hazırlanıyor.

Kuzey Yıldızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini yeni sezona 5 eylül 2020 cumartesi günü başlatacak. 5 eylül 2020 Kuzey Yıldızı dizisinin kesin  yeni sezon başlama tarihi

19 eylül 2020 cumartesi Kuzey Yıldızı Yeni Sezon

Kuzey Yıldızı 30. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı Aşk dizisi 30. bölümü ile yeni sezonda yayında olacak; Kuzey Yıldızı dizisi 30. bölüm 5 eylül 2020’de yayında olabilir; kanal bir hafta öne çekebileceğini de belirtti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi geçen sezon ki gibi düşük bütçeli bir dizi değil; bu nedenle de Show TV Çukur’da olduğu gibi eylülün 1. haftasının gelmesini ve izleyicinin ekran karşısına geçmesini bekleyecek. Bu da Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin eylül başında  başlamasına neden olacak.

Kuzey Yıldızı 2. Sezon Çekimleri ağustos ayında Ordu’da yeniden başlayacak. Tabi ki ümitler bu yönde ama korona virüs belası nedeniyle hiç bir şey net olarak planlanamıyor.

Kuzey Yıldızı dizisi yapımcısı Süreç Film hem kış şartlarında Ordu’nun ve Giresun’un yaylalarında çekim yapmanın zorluğunu gördü. Yayla yollarının kardan kapanması ve – derecelerde yapılan çekimlerden sonra reyting sorunu olmayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için bolca stok çekimler yapılacak bu nedenle Kuzey Yıldızı İlk Aşk seti temmuz ayında bile tekrar kurulabilir.

2020 2021 yeni sezonunda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de yeni takipleri olacak. Fox TV’nin Zümrüdü Anka, Atv’nin Milyoner ve Kanal D’nin Hizmetçiler dizisi dışında Star TV’de cumartesi akşamı için yeni ve iddialı bir romantik komedi dizisi düşünüyor bu da Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni ve zorlu bir rakip demek.blank

Kuzey Yıldızı Aşk Yazın Devam Edecek mi?

Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisinin yaz boyunca devam etmesi hem oyuncuları yoracak hemde dizinin yaz aylarında stok bölüm çekmesi de imkansız hale gelecekti; yaz aylarında da Kuzey Yıldız İlk Aşk yayınlayarak izleyicisi sıkmak istemeye Show TV Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisi yapımcısı Süreç Film ile ikinci sezon anlaşması imzaladı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 20 mayıs 2020 de Ordu’da sete çıkacak ve 6 haziran 220 de de dizinin yeni bölümü ile olan 28. bölümü ekranlarda olacak.  Normalde mayıs ayında sete çıkacağı duyurulan Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne yazık ki yasakların kalkmaması ve virüsün etkisini azaltmaması nedeniyle sete çıkamamıştı.