Yemin 238 Bölüm 239 Bölüm 240. Bölüm Nisan Fragmanı 29 Nisan 30 Nisan 1 Mayıs

Yemin 240. Bölüm Özeti

Süt anne hem Emir’e hemde Reyhan’a doğruyu gösterir; hem Reyhan’ın kararının önemli olduğunu hemde annenin hayatının bebeğin hayatından daha önemli olduğunu anlatır. Emir istediğini Süt Anneden alamamıştır; ancak karısını ölüme göz göre göre göndermeyecektir. Reyhan’ı bir karar vermek için zorlayan Emir ya ben ya bebeğin der. Eğer bebeğini seçersen ben hemen şimdi giderim bir daha asla yüzümü göremezsin der. Reyhan çok zor bir kararın eşiğindedir.

Emir’e neden böyle yapıyorsun diyen Reyhan’ın aldığı cevap çok ürkütücüdür. bebeğimiz büyüdüğünde senin anneni koruyamadım dememek için şimdi gitmeliyim der. Çok üzülen ve durumu ağırlaşan Reyhan ise bayılır. Emir çok hızlı şekilde Reyhan’ı hastaneye yetiştirir. Reyhan’ın durumu oldukça kötüdür. Yemin 240. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal ağır şekilde hastadır ve ateşlenmiştir. Kemal’in başında Oya vardır. Kemal Narin’i sayıklar ama Oya Narin burada yok gitti diyerek bir kez daha yalan söyler; çünkü Narin Kemal’in başındadır. Oya’nın yalanları çok kısa zaman içinde ayağına dolaşacaktır. Oya Pelin’i abisi ile birlikte olması konusunda ikna etmeye çalışır ama Pelin hem Kemal’in hemde Narin’in gözünde o aşkı görmektedir; ancak Oya’nın ısrarları Kemal’i çok beğenen Pelin için hayır denemeyecek bir tekliftir.

Yemin 240. Bölüm Fragmanı

Yemin 239. Bölüm Özeti

Emir bir çıkış yolu aramaktadır; Allah’a dua eder ve kendisine bir çıkış yolu göstermesini ister. Emir Reyhan’a evet ben bebek istiyorum ama sen olmayınca ne yapayım ben bebeği der. Emir konuşarak Reyhan’ı ikna etmeye çalışır.

Diğer taraftan Oya Pelin ile görüşmeye gider ve Pelin’e seni abim ile çok yakıştırıyorum; abimin de kalbi boş senin de kalbin boş ise bu iş olur der. Bu teklif kariısında Pelin hem şok olur hemde mutlu olur. Şehriye ve Dursun’un yaptıkları plan ne yazık ki tutmaz bekledikleri kıvılcım bir türlü çakmaz.

Yemin 239. Bölüm Fragmanı

d

Yemin 238 Bölüm Özeti

Cavidan için artık yolun sonu görünmektedir. Cavidan’ı öldürmek için artık Cemre’nin bir şey yapmasına gerek kalmamıştır. Ciğerleri iflas eden Cavidan’ın durumu ağırdır. Reyhan için en doğru olanın onu ameliyata götürmek olduğuna karar veren Emir Reyhan’a hazırlan bir yere gidiyoruz der; Reyhan Emir’in kendisine bir sürpriz yapacağını düşünse de gittikleri yer hastanedir.

Hastanede ise Reyhan Tarhun’un cerrahi operasyonu için hazırlıklar tamamlanmıştır. Reyhan hastaneye gittiklerini anlayınca gitmek istemez; Emir’e yalvarır ama Emir onu dinlemez. Reyhan hiç bir şekilde ameliyat olmayacağını gerekirse ameliyathaneden de kaçacağını söyler. Emir’in durmaya niyeti olmadığını anlayan Reyhan daha da çirkefleşir ve eğer bebeğim ölürse katili sen olursun seni bir ömür affetmem diyerek Emir’i tehdit eder. Emir Reyhan’ın yaşasa bile bu acıyı kaldıramayacağını daha iyi anlamıştır. Sonuçta Reyhan kazanır ve ameliyata girmez.Yemin 239. bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal Narin’in bile bile kendisini Pelin’in kollarına nasıl attığını anlayamaz; Narin’in yüzüne bakarak bu konuyu konuşmak isteyen Kemal Narin’i bir köşeye çeker ve “Oya’nın planından haberin var mıydı?” der. Narin başta şok olsa da sonradan durumu toparlar ve ben Masal için en doğru en iyi olan neyse onu yaptım der. Oya’nın yalanını yakaladığını düşünen Kemal başta Narin ile olan gelecekleri için ümitlense de sonra duydukları ile cehennemi yaşar. Narin’in nasıl olur da Pelin ile olabileceğini düşünmesine bir anlam veremez.

Yemin 238 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yemin dizisinde çok gizli bir sezon finali haftası çekimi oldu; setten bilgi gelmeyince Yemin dizisi 240. bölüm de sezon finali yapacak desek de Yemin dizisinin 245. bölümünün sezon finali olduğu bilgisi elimize ulaştı. Yemin dizisi senaristleri çok farklı ve sürprizli bir sezon finali hazırlamış olacak ki çekimleri bu kadar gizli yaptıklarına göre.

Bizler Reyhan ölecek; başka dizi ile anlaştı desek de belki de Reyhan bebeğim de bende yaşayacak ısrarında haklı çıkacak; ancak sizi bu sezon finali sahnesi yanıltmasın ne yazık ki yeni sezonda Özge Yağız dizi de olamayacak. Belki de Yemin dizisinin 3. sezonunda Özge Yağız değilde başka bir oyuncu Reyhan karakterine hayat verir; Nazmiye Yılmaz Adını Sen Koy dizisinin 3. sezonunda başrol oyuncuları ayrılınca dizide ki hikayeyi bir anda değiştirmiş ama dizisi tutmamıştı; bu sefer Nazmiye Yılmaz aynı hataya düşmeden sadece karaktere hayat veren oyuncuyu değiştirip bir kaç eleştiri ile 2020 2021 yeni sezonunda yoluna devam edebilir.

Yemin 239 Bölüm Özeti (Tahmin)

Reyhan kolay kolay bebeğinden ayrılmaya ikna olmayacaktır. Emir ve doktorlar her şey geç olmadan Reyhan’ı ameliyata almak isterler ancak Reyhan Emir’e bu benim hayatım diyecek kadar da ileri gider. Emir ne yaparsa yapsın Reyhan’ı ikna edemez. Emir bebeğine üzülmeyi bırakmış Reyhan’ı kaybetme korkusu artık rüyalarına girmektedir.

Cavidan ise Reyhan ameliyata girmedikçe içinden sevinç çığlıkları atmaya devam eder; Reyhan’dan kurtulacağının sevinci ile tüm planlarından vazgeçer ve Reyhan’a sınırsız destek verir. Cavidan bir yandan da Emir’e bir daha baba olamayacaksın bırak doğursun mesajı verir ama Emir karısından vazgeçmeyecektir. Reyhan’ın durumunu öğrenen Narin ise Emir’e destek vermeye ve Reyhan’ın hayatını kurtarmaya çalışır. Narin ikinizin yaşam ihtimali %5 dese de Reyhan o ihtimale sarılacaktır.

Yemin 238 Bölüm resimleri

Yemin 30 Nisan Özeti (Tahmin)

Kemal ise Emir’e çok üzülür. Baba olmayı heyecanla bekleyen Emir’in Reyhan’ı kaybetmesi ile çok daha kötü bir duruma düşmesinden korkan Kemal de Reyhan’a laf anlatmaya çalışır ama Reyhan kimseyi dinlemez. Reyhan’ın hastalığı Kemal ile Narin’i yeniden bir araya getirirken bu durum Oya’yı bir kez daha sinir eder.

Kemal ise Oya’nın Pınar ile kendisini bir araya getirmeye çalışmasına bir anlam veremez; abisinin Narin’e aşık olduğunu bile bile neden böyle bir işe giriştiğini anlayamayan Kemal Narin konusunda Oya’dan korkmaya başlar. Oya’nın ise yalanları bir bir ortaya çıkmaktadır. Oya’nın Narin ile ilgili söylediği yalanın ortaya çıkması Oya’yı zor durumda bırakacaktır.

Yemin 239 Bölüm Fragmanı

Yemin 239. Bölüm fragmanı 30 nisan 2020 saat 21:20 de sitemizde olacaktır.

Yemin 238 Bölüm 239 Bölüm 240. Bölüm Nisan Fragmanı 29 Nisan 30 Nisan 1 Mayıs (2 Yorum)

  1. Ya biz reyhanin diziden ayrılmasını istemiyoruz reyhan emir ve bebekleri olsun reyhana bir şey olmasın reyhana ve emire bir mucize olsun reyhan bebekte iyi olsun emir ve reyhan ve bebeği mutlu bir aile yasasın biz bunları görmek istiyoruz artık kemal ve narin hayatlarını birleştirsinler artık kemal narine daha çok yakınlaşsın ve daha çok âşık olsun narin ve kemal gerçek bir evlilik yapsınlar oyanın oynadığı oyunlar artık ortaya cimsin biz oyayayım istemiyoruz narin ve kemal birleşsinler artık Cavidan pislik hapse girsin artık hikmet bey iyileşsin artık birazda güzel şeyler olsun artık dizi de iyi şeyler görmek istiyoruz Reyhan diziden ayrılmasın biz reyhani istiyoruz