Güvercin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar

Bir çok kaynak Güvercin dizisi için final kararı alındığı ve 2020 2021 yeni sezonunda kesin olarak devam etmeyeceği yönünde bilgi verse de Pastel Filmin yapımcısı olduğu Güvercin dizisi 2020 yaz aylarında yayın hayatına devam edebilir.

Ciddi bir reyting sıkıntısı olmayan ancak virüs nedeniyle çekimlerin yapılamadığı ve stok bölümlerinde yayınlanmadığı Güvercin dizisi 2020 yazında yaz dizisi olarak Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam edebilir.

Eğer 2020 yaz ayların da ülkemizin başından virüs belası kalkar ve oyuncularda kendi ve ailelerinin sağlıklarından korkmadan sete çıkabilirlerse o zaman Güvercin dizisi içinde bulunmaz bir fırsat  doğar. Özellikle her sezon en az iki yaz dizisi olan Star TV bu sezon yine virüs nedeniyle yaz dizisi hazırlayamadı; ancak elinde sezon içinde 5 6 reyitngleri görmüş ve her şeyi ile yaz boyunda yayınlanabilecek bir Güvercin dizisi var.Güvercin Yeni Sezon da yer alamayacak

Eğer Star Tv ile Pastel Film anlaşırsa Güvercin dizisi 2020 yaz dizisi olarak devam edebilir; ancak bu konuda Güvercin dizisi yapımcısı ve oyuncuların da ücretlerinden bir miktar feragat etmesi istenebilir.

Güvercin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Güvercin dizisi bu sezon final yapacak; ancak yeni sezon onayı alırsa mucize eseri o zaman Güvercin yeni sezona 13 eylül 2020 pazar günü başlayacaktır. 

Güvercin dizisinin yeni sezonu olmasa bile haziran ayında tekrar sete çıkarak yeni bölümleri yaz boyu yayınlanabilir. Bir çok izleyici Güvercin dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini soruyor? Bu konuda resmi bir açıklama yok bize gelen bilgilere göre ise dizinin mayıs ayında hazır yayınlanacak 14 ve 15. bölüm performansına göre karar verilecekmiş. Güvercin dizisinin 14 ve 15. bölümleri ise çekilmiş ve kanala teslim edilmiş virüsten önce.Güvercin yeni sezonda devam edecek mi resimler eski sezondan

Tahminimizce Star Tv dizi yokluğunda Güvercin dizisini yaz dizisi olarak yayınlayacak ve yapımcı Pastel Filmde buna olur verecektir. Tabi Güvercin dizisi oyuncuları yaz aylarında dizi çekmeye ikna edilebilirse zira bir çok doktor yaz gelse bile virüs tamamen bitmeyecek diyor. Bu da oyuncuları tedirgin edecektir.

Güvercin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar (8 Yorum)