22 Mart Güvercin Neden Yok? 14. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Star Tv ekranlarının açık ara en çok ara veren dizisi Güvercin bir kez daha araya gidiyor; ancak bu ara Corono Virüs arası. Bir çok izleyici Güvercin dizisinin yayın akışında olmadığını görünce bu durumun Corono Virüsten kaynaklanacağını düşündü. Güvercin dizisi çekimleri iptal edildi ve oyuncular İstanbul’a gitti.

 Güvercin 14. Bölüm Neden Yayınlanmayacak?

Star Tv yetkililerinden aldığımız bilgiye göre 22 mart pazar akşamı yayınlanması beklenen Güvercin dizisinin 14. bölümün 29 mart pazara alındığını öğrendik. 22 mart pazar akşamı ise Star Tv ekranlarında Çin Seddi isimli yabancı sinema filmi yayınlanacak. Peki ne oldu da Güvercin dizisi yayın akışından çıkarıldı.

Güvercin dizisinin 14. bölümü yapılan resmi açıklamaya göre düşük yayın gelirleri nedeniyle 22 mart pazar akşamı yayınlanmayacak 29 mart pazar akşamı yayınlanacakmış. 

Güvercin dizisi setinde büyük bir kriz çıktığı ve bu kriz sebebi ile dizinin çekimlerinin iptal edildiği yönünde kesin olmayan set ve kulis bilgisi var. Özellikle dizi de Kenan karakteri ile yer alan Mehmet Ali Nuroğlu Korono Virüs tehlikesi olmasına rağmen setin devam etmesine çok kızdı ve seti terk ettiği söyleniyor. Bu kriz sonunda Güvercin dizisi iptal edilip erken final gitti deniyor.

Güvercin bu sezona sebebi açıklanmadığı halde bir çok kez ara verdi. İlk ara 26 ocak 2020 pazar akşamı verilmişti. Daha sonra da 1 mart 2020 pazar akşamı da üçüncü kez sebepsiz yere Güvercin dizisi yayınlanmamış dizi yayına ara verdiği her hafta izleyici kaybetmiş ama Güvercin dizisi yapımcısı Pastel Film bir türlü bu araların verilmesine engel olamamıştı.

güvercin dizisi reytingleri

22 Mart Güvercin Neden Yok?

22 mart pazar akşamı Güvercin dizisinde çıkan kriz sebebi ile çekimlerin yetiştirilememesi sebebi ile ara verecek. Güvercin dizisi çekimleri Gaziantep’te yapıldığı için oyuncular sete ara verildiği zamanlarda ilk fırsatta uçağa biniyor ve soluğu İstanbul’da alıyorlardı bu nedenle de Güvercin dizisinde stoklu devam edilemedi. Aslında Güvercin dizisi yapımcısı Pastel Film daha dizinin başında stoklu çalışsaydı veya yıl başı tatilinde set erken başlayıp stok yapılabilseydi böyle olmazdı.

Eğer Mehmet Ali Nuroğlu ikna edilip sete getirilemezse Güvercin dizisi için final kararı alınacaktır. 

22 Mart Güvercin Neden Yok

Aslında dizi yapımcıları her hafta 120 dakika dizi çekmeyi başararak büyük bir mucizeyi gerçekleştiriyorlar. Gaziantep gibi kalabalık bir şehirde her sahneyi ayrı ayrı zorluklar ile günde 12 14 saat çalışarak 120 dakika dizi çekmek büyük delilik ama bu sanki çok basit bir şeymiş gibi her dizi 120 dakika çekiliyor ve hepsi yetiştiriyor. Tamam kolay değil ama başka yapımcılar bunu başarırken Pastel Filmin başaramaması da ayrı bir başarısızlık.

Güvercin 14. bölüm Neden Yok

Güvercin 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Güvercin dizisinin çekimlerine yaşanan virüs krizi nedeniyle ara verildi ve oyuncular Gaziantep’den ayrıldı. Antep’te Güvercin dizisi 16. bölün çekilemeden oyuncular kriz çıkardı virüsün içinde çekim yapamayız biz de insanız ve sağlımız kazandığımız paradan daha önemli dedi. . Güvercin dizisinin 14. bölümü ise 29 mart 2020 pazar 21:00 da izleyicisi karşısında olacak. Güvercin dizisi severlere kısa süre içinde final haberi bile gelebilir.

Güvercin 14. Bölüm 29 mart 2020 Fragmanı

şuana kadar bir çok dizinin çekimlerinin iptal edildiği söylense de Güvercin dizisi ile ilgili bir iptal bilgisi gelmedi. Bu da Güvercin dizinin çekimlere devam ettiği ve Korono Virüs’e baş kaldırdığı anlamına gelir.