Gerçeğin Peşinde 23 mart Neden Yok? Gerçeğin Peşinde Bitti mi?

Güncelleme 5 nisan 2020 Gerçeğin Peşinde 6 nisan pazartesi günü 2 haftalık Korona Virüs’ün arası sonrası tekrar yayına çıkma kararı aldı. Gerçeğin Peşinde 6 nisan pazartesiden itibaren Star Tv ekranlarında olacak. gerçeğin peşinde 6 nisan

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün 13.30 da izleyicisi karşısına çıkan ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından da takip edilen ünlü yazar İnci Ertuğrul’un hazırlayıp sunduğu Gerçeğin Peşinde programına Korono Virüs arası verildi.

İnci Ertuğrul’un çok duyarlı bir kişilik olduğu özellikte toplumsal sorunlar üzerinde daha da hassas olduğu biliniyordu; izleyiciler konuklar çalışan ekip derken bir çok insanın bir arada bulunduğu Gerçeğin Peşinde programına Korono Virüs tehlikesi ile süresiz ara verildi.

Gerçeğin Peşinde 23 mart neden yok

Gerçeğin Peşinde programı ilk olarak 20 mart cuma  günü ara verildi. 20 mart cuma 13:30 da ekranları başına geçen izleyici merak ettiği cinayetleri ve kayıpları izlemek istedi ancak İnci Ertuğrul ile Gerçeğin Peşinde ekranlarda yoktu.

Gerçeğin Peşinde 23 mart Neden Yok?

Gerçeğin Peşinde programında muhtemelen bir set çalışanında veya izleyicilerin birin de korono virüs testi pozitif çıkan olmuş ki program apar topar kaldırıldı. Belki de İnci Ertuğrul’un kendisi bile 14 günlük karantina uyguluyordur kendisine yoksa bir program perşembe sorunsuz yayınlanıp da cuma günü yayın akışından çıkarılmaz; eğer korku korono virüs ise program cuma da çekilir ve izleyiciye artık korkuyoruz tedbir içinde yayında olamayağız denilir ve izleyiciye saygı gereği bilgi verilerek program kapatılır; ancak Gerçeğin Peşinde programında işler beklenen dışı olaylar nedeniyle karışmış olacak ki hiç bir şey beklendiği gibi gitmedi. Tabi bu sadece bir tahmin.

Gerçeğin Peşinde Bitti mi? Gerçeğin Peşinde Bitti miGerçeğin Peşinde Bitti mi

Gerçeğin Peşinde programının sunucusu İnci Ertuğrul resmi sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımında kısa bir mola dedi ve yakında döneceğiz mesajını paylaştı ancak 2 saat sonra yaptığı açıklama da ekibe teşekkür ederek sanki Gerçeğin Peşinde programı bitiyor mesajı verdi. Gerçeğin Peşinde programının devam edip etmeyeceği konusunda resmi bir açıklama gelmedi zira Star Tv zaten Gerçeğin Peşinde programın aldığı reytinglerden de memnun değildi.

Gerçeğin Peşinde neden yayınlanmıyor

Yorum yaz