Şampiyon Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Trt 1 2019 2020 yeni sezonu için dizi hazırlıklarına başladı. Yapımcılığını BSK Yapım’ın üstleneceği Şampiyon dizisinin Trt 1’in Perşembe akşamları yaz sezonu sonunda ekranlara veda edecek olan Tek Yürek dizisinin yerine yayında olması bekleniyor. Trt 1 2018 2019 sezonunda yayına aldığı diziler ile son dönemlerin en iyi sezonunu geçirmişti. Bu nedenle de 2019 2020 yeni sezonunda kaliteli projeler ile yayında olmayı planlayan TRT yönetimi Şampiyon filminde başrolü ise dünyaca ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’a devredecek.

Kainat güzeli seçilen Almeda Abazi ile olan evliliğinden sonra dünyada da çok konuşulan bir isim olan Tolgahan Sayışman ne yazık ki Türkiye’de en son 2015 yapımı Asla Vazgeçmem dizisinde başarıya ulaşmıştı ancak sonrasında Siyah İnci ve Bir Umut Yeter dizilerinde başrol oynamasına rağmen dizileri tutmamış ve başarısızlık ile sonuçlanmıştır. Tolgahan Sayışman  ise muhtemelen artık erken final korkusu ile dizi çekmeyi istemediği için Trt 1’i tercih etmiş olabilir.

Şampiyon Dizisi Konusu

Tolgahan Sayışman’ın Şampiyon filminde başarıya ulaşmış ancak başarıya ulaşana kadar da çok zor dönemler geçirmiş karizmatik bir sporcuya hayat vermesi bekleniyor.

Şampiyon dizisinin ağustos ayında sete çıkması eylül 2019 da yayına alınması bekleniyor.

Şampiyon Dizisi Oyuncuları

Tolgahan Sayışman

17 Aralık 1981’dde İstanbul’da dünyaya gelen Tolgahan Sayışman 38 yaşındadır. Hem oyuncu hemde model olarak tanınan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın tam adı Turgut Tolgahan Sayışman’dır. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Tolgahan Sayışman 2005 yılı uluslararası erkek güzellik yarışmasında dünya güzeli seçilmiş ve dikkat çekmiştir. Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alan Tolgahan Sayışman 2006 da Maçolar dizisinde başrol olarak yer almış ve sanat hayatı başlamıştır. Kavak Yelleri ve Lale Devri dizileri ile ünü yakalayan oyuncu Asla Vazgeçmem dizisi ile de en parlak dönemini yaşamıştır. Bir Umut Yeter dizisinde Yılmaz Karabey ve Siyah İnci dizisinde Kenan karakteri ile başrol olarak yer almış ama milyınlarca TL boşa gitmiş ve dizileri tutmamıştır.

 

 

Şampiyon Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Partneri Pelin Karahan olsun ya da Özlem Yılmaz.Fulya Zenginerde harika olur.Artık doğru düzgün partnerler olsun ekranlarda.