Sev Yeter Adi ve Ruhi Gerçek Hayatta Aşk Mı Yaşıyorlar?

Sev Yeter Adi ve Ruhi Birbirlerini Seviyor mu?

Sev Yeter dizisinde izleyicilerin meraklarını gidermek için bir dizi araştırma yaptık. Sev Yeter dizisinde Ruhi rolünü oynayan Aditi Bhaita ve Adi rolünü oynayan  Abhishek Verma arasında bir aşk olduğu bazı izleyiciler tarafından gündeme getirilmişti. Bizlerde söylentilerden yola çıkarak bu konuyu araştırdık. İşte araştırma neticeleri.

Sev Yeter dizisinde kardeşleri oynayan ikili arasında aşk dedikoduları çıkmış ancak hem Adi hem de Ruhi bu iddiayı yalanlamışlar.  Abhishek Verma ve Aditi Bhatia her ne kadar dedikoduları yalanlasalar da instagram fotoğraflarında ikilinin samimi pozları dikkatlerimizden kaçmıyor. Ayrıca dizi setinde ikilinin birlikte olmaları bu dedikodula gerçek mi sorusunu gündeme getiriyor.

adi 1

Dizi çekimlerinin ardından makyaj odasında da ikili birlikte oluyor. Ancak bu dedikodu kendilerine sorulduğunda  Ruhi daha yaşının çok küçük olduğunu ve aşk yaşamak için uzun zamanları olduğunu söyleyerek işin içinden sıyrılıyorlar.Hal böyle olunca bize düşen onların aşk yaşamadıklarına inanmamız olacaktır. Ayrıca onların son instagram fotoğraflarına baktığımızda birlikte çekilen fotoğraflarını da göremiyoruz. Birlikte oldukları fotolar eskiye ait resimler. adi

İkilinin set dışında birlikte olduklarına dair de herhangi bir resim ya da haber bulunmuyor. Adi 29 yaşında iken Ruhi ise sadece 19 yaşında. Aralarındaki 10 yaş çıkmalarına da en büyük engel olarak görünüyor. Siz ne dersiniz.

Sev Yeter Abhishek Verma Kimdir?adii7

27 Ocak 1990 yılında Hindistan da dünyaya geldi. 1,78m boyunda ve 65 kg ağırlığındadır. 29 yaşındaki genç oyuncu Asya Film Akademisini bitirmiştir. İlk deneyimini Milyon Dolarlık Kız filmiyle yapmıştır. Şu anda Sev Yeter dizisinde Adi rolünü oynamaktadır.

Sev Yeter Aditi Bhaita Kimdir?ruhi

Sev Yeter dizisinde Ruhi karakterini oynayan Aditi Bhaita 29 Ekim 1999 yılında Hindistan da dünyaya geldi. 19 yaşındaki genç yetenek 1,60 m boyunda 60 kg ağırlığındadır. Açık kahve saçları yeşil gözleri vardır. Takur Bilim ve Ticaret Fakultesini bitirmiştir. Sev Yeter dizisinde Ruhi ve Ruhan rolleriyle karşımıza gelmiştir.

Sev Yeter Adi ve Ruhi Gerçek Hayatta Aşk Mı Yaşıyorlar? (2 Yorum)