Arda Kalaycı Kimdir? Kaç Yaşında? (İkizler Memocan Şehmuz Ağa)

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı’nın rol aldığı İkizler Memocan dizisine Şehmuz Ağa rolüyle yeni bir karakter daha dahil oluyor. Bebekken birbirinden ayrılan ve çok farklı hayatlar yaşayan ancak yıllar sonra bir araya gelerek yer değiştiren ikizlerin başından geçen maceraları anlatan İkizler Memocan dizisine Şehmuz Ağa rolüyle Arda Kalaycı dahil olacak.

Arda Kalaycı henüz 12 yaşında olmasına rağmen iyi işler çıkaran yetenekli bir oyuncu. Arda’yı Ezo Sunal’ın sunduğu Güldüy Güldüy Show programından tanıyoruz.

İkizler Memocan 22. Bölümde Neler Olacak?

İkizler Memocan yeni bölümüyle 22 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin bu bölümünde Bedir Tekgöz oyununu oynarken ortadan kaybolur. Çocuklar Bedir’i aramaktadır. Çiğdem’İn kuzeni Alya misafir olarak Çiğdem’e gelir. 1 2019 04 20T201508.127

23 Nisan şenliklerinden dolayı Şehmuz Ağa Urfa’dan İstanbul’a misafir olarak gelir. Şehmuz ağa orada Alya ile tanışır ve ondan hoşlanır. Eski eşi Fahriye ile görüşen Mahmut Yaren’in kıskanmasına sebeb olur. Onlara engel olmaya çalışırken Osman da Mahmut’tan kurtulmak için Mahmut ile Fahriye yi destekler.

Osman yolda gördüğü çantayı açtığında ağzına kadar para ile dolu olduğunu görür. Osman paraları ne yapacaktır. Bedir bulunacak mı ? Şehmuz Ağa Alya ile arkadaşlığını ilerletebilecek mi? Tüm bunların cevapları 20 Nisan Cumartesi İkizler Memocan 22. Bölümde. İkizler Memocan 19.45 de.2 2019 04 20T201434.100

Arda Kalaycı Kimdir?

Ezo Sunal’ın sunduğu Güldüy Güldüy Show programından tanıdığımız Arda Kalaycı 30 Eylül 2007 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlköğretim öğrencisi olan Arda 1,34m boyunda 31 kg ağırlığında yeşil gözlere sahip yakışıklı bir çocuktur. İlk dizi deneyimi 2011 yılında rol aldığı Tek Başımıza ile olmuştur.arda

Yunus Emre, Düşler ve Umutlar, Benim Adım Gültepe, Canımın İçi ve Tek Başımıza gibi dizilerde rol alan Arda Kalaycı İkizler Memocan dizisinde Şehmuz Ağa rolünü oynayacak. Arda bu rolüyle bizleri 2014 yılında yayınlanan Küçük Ağa dizisine götürecek. Hatırladığınız gibi bu dizide de küçük bir çocuk olan Mehmetcan(Emir Berke Zincidi) küçük yaşta ağa olmuştu.

Daha 12 yaşında olan Arda yaşından daha büyük işlere imza atan yetenekli bir çocuk. Kendisine yeni dizisi İkizler Memocan’da başarılar diliyoruz.

İkizler Memocan 22. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=WNJ2Cq-CrAg