Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 17. Bölüm

Degas Film’in sevilen dizisi Tek Yürek için sonunda beklenen karar çıktı. Başrollerini Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik ve Eslem Akar’ın paylaştığı  Tek Yürek dizisinin 30 mayıs 2019 da 16. bölümü ile sezon finali yapmasına karar verildi ancak Tek Yürek izleyicisi dizilerinin yeni sezonu için çok fazla beklemek zorunda kalmayacak. Tek Yürek dizisi 2019 yaz sezonunda da devam etmesine karar verildi.

Tek Yürek 23 Mayısta Sezon Finali Yapacak

Tek Yürek dizisi 23 mayısta sezon finali yapacak ve 30 mayıs ve 6 haziran tarihlerinde yayında olmayacak. Böylelikle de yaz boyu devam edecek çekimler öncesi dizinin oyuncularına ve set ekibine de 15 günlük tatil verilmiş olacak. Tek Yürek yeni sezonu ile 13 haziran 2019 da yayında olacak.

Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon

Tek Yürek dizisinin 2. sezonu 13 haziran 2019 perşembe günü yayında olacak. Tek Yürek dizisi yeni sezona 16. bölümü ile başlayacak. Tek Yürek dizisi yaz konsepti ile de çok sevilecek bir proje olacaktır. İzleyiciye hayata tutunma, zorluklar karşısında yılmama ve düştükten sonra kalkıp her şeye rağmen yeniden başlama konularında çok sağlam mesajlar veren Tek Yürek dizisi eğer yaz sezonuna reytinglerini yükseltmeyi başarırsa 2019 2020 yeni sezonunda da devam edecektir.

Tek Yürek’te Yaz Sezonunda Finaller Var

Halit Hocanın takımı artık gerçek manada bir takım oldu ve artık yaz sezonu öncesi kazanmaya başlayacak. Takım kazandıkça Yiğit ve Yusuf’ta maçlara odaklanacak ve Hokeyi bir yaşam tarzı haline getirecek. İlknur ve Halit Hoca arasında her ne kadar şimdilik Said var gibi görünse de Sait artık büyük aşkın önünde duramayacak; ancak Halit ve İlknur’u da rahat bırakmayacak.

2019 Yazının En Sevilen Çifti Deniz ve Yiğit Olacak

Yiğit kendini Deniz’e ispat etmek için ise başını belaya sokacak. Şimdiden 2019 yaz sezonun en çok izlenen dizisi olmaya aday Tek Yürek dizisi gençlere kendini daha çok sevdirerek 2019 2020 yeni sezonunda da ekranlarda kalmaya devam etmek için mücadele verecek. Tek Yürek Yeni Sezon n e zaman

Tek Yürek Ne Zaman Final Yapacak?

Benim tahminlerime göre Tek Yürek dizisinin 2019 eylül ayında 30. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmesini bekliyorum zaten Tek Yürek dizisi senaryosu da ancak buraya kadar uzatılabilir.

Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 17. Bölüm (3 Yorum)

  1. İzlememiştim Eşimle 1 22 kadar izledik müthiş senaryo Her şey var içinde Ciddi takipçisiyim