Yasak Elma Yiğit Kimdir? Ender’in Oğlu (Doğaç Yıldız Kimdir?)

Yasak Elma dizisinde bir skandala daha imza atıldı. Yasak Elma  dizisine yeni dahil olan Barış Kılıç’ın hayat verdiği Kaya karakteri ile skandalların kadını Ender’in bir çocuğu olduğu ortaya çıktı. Kaya Yasak Elma dizisine  Halit Argun’un eski şirket yöneticisi ve yakın arkadaşı olarak girmişti. Bu zamana kadar ortaya çıkan sayısız skandala bir yenisi daha eklenmiş oldu. Kaya’nın yakın arkadaşının Halit’in eşi Ender ile yaşadığı yasak aşktan bir de çocuğu olmuştu. Peki Kaya’nın bu çocuktan haberi var mıydı? 

Ender nasıl olmuştu da Yiğit’i daha kundakta bakamam ben ona diyerek bırakıp gitmişti. İşte detaylar

Yasak Elma Yiğit Kimdir?

Efsane aşıklar Ender ve Kaya’nın iki defa ilişkisi olmuş. İlki lise döneminde diğeri çalışma hayatına başladıklarında. Kaya okumak için Ender’i bebeği ile terk edip gitmiş yani Ender’in yaşı da Yiğit’i bırakıp gittiği dönemde çocukmuş. Ender ise aslında kendisini güvendirip sonra onu terk eden Kaya’dan da intikamını Halit ile evlenerek almış.

Ender oğluna bakamayacağını anlayınca onu daha iyi bakacağına ve ona gerçek bir annelik yapacağına inandığı bir hemşireye teslim etmiş bu hemşire de ölene kadar Yiğit’i 25 yıl bakmış ve gerçek bir anne olmuştur; ancak şimdi Yiğit’in podyuma çıkma ve kendisine bu acıyı yaşatan anne ve babasında intikam alma zamanıdır. Yiğit karakteri düzgün yakışıklı zeki ve çalışkan bir gençtir. Bakalım Yiğit Yasak Elma’da kime aşık olacak? Bakalım Yiğit ile Erim arasında bir aşk yaşanacak mı? İzleyip göreceğiz.

yasak elma Yiğit

Doğaç Yıldız Yasak Elma dizisinde Ender’in oğlu olarak dahil olacak diziye. Peki kimdir Doğaç Yıldız?

Doğaç Yıldız Kimdir?

Doğaç Yıldız 1991 yılında İstanbul’da doğmuştıur ve 28 yaşının içindedir. Muhteşem Yüzyıl Kösem Şehzade Kasım karakterine hayat vermesi ile adeta yıldız olmayı başarmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünden mezun olan Doğaç Yıldız İki Aile dizisinde canlandırdığı Efe karakteri ile de başarısı ispat etmiş ve çok tanınmıştır.  Doğaç Yıldız son olarak Star TV’de yayınlanan Tatlı Hayat dizisinde kendisine yer bulmuştur. 2018 de ise Çukur dizisinde Akın karakterine hayat vermek için anlaştığı yönünde söylentiler çıkmış ancak gerçekleşmemiştir.

Yasak Elma 42. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma Yiğit Kimdir? Ender’in Oğlu (Doğaç Yıldız Kimdir?) (5 Yorum)

  1. Ender çok şeker o kadar akıllı zeki bir oyunculuğu var bütün oyuncular çok başarılı bayılıyoruz bu diziye gözdemiz ender ve caner caner çok espirili çok şahane bir dizi bütün çalışanların elleeine sağlık emeklerine sağlık