Tek Yürek Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı?

Tek Yürek dizisinin final fragmanı yayınlandı. Fragmanda takım final maçına çıkacak. Diğer taraftan Oğuzhan ve Aslı’nın bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geliyor ve Mazlum baba olacağını öğreniyor. Umut ise babası yüzünden tutuklanıyor.

Tek Yürek Final Fragmanı 23 Temmuz Salı

Güncelleme 5 Temmuz 2019 Tek Yürek dizisi için final kararı alındı. Tek Yürek  dizisi 25 temmuz perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Tek Yürek dizisinin 2019 yaz sezonu sonuna kadar devam edeceği açıklanmıştı ancak dülen reytingler nedeniyle Trt 1 yaz sezonu sonunu bekleyemedi. Neden Final Yapıyor?Tek Yürek erken final

Tek Yürek dizisinin 2019 yaz sezonunda da devam etmesine  karar verildi. Tek Yürek dizisi 30 mayıs 2019 perşembe akşamı 16. bölümü ile sezon finali yapacak; ancak Tek Yürek dizisi izleyicisi dizilerinin yeni sezonu için çok beklemeyecek. En geç haziran ayında yaklaşık 1 aylık sürenin ardından yeniden perşembe akşamları yayında olması bekleniyor.

Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tek Yürek dizisinin 2019 yaz sezonunda 16. bölümü ile 13 haziran 2019 perşembe akşamı yayında olacağı açıklandı.  Tek Yürek dizisinin 30 mayıs ve 6 haziranda yayınlanmayarak iki hafta sete ara vereceği öğrenildi.

tek yürek 2019 yaz sezonu

Tek Yürek Dizisi Aldığı Reytingler ile Sevindirdi

Bu sezon Vuslat; Halka, Tek Yürek , Tozkopran ve Elimi Bırakma  gibi önemli ve başarılı dizilere imza atan Trt 1 adeta neye elini attıysa tutturdu.

Tek Yürek dizisi de Trt1’in başarılı dizilerinden biri olmaya aday; aday diyorum çünkü şuana kadar diğer yeni dizileri kadar yüksek bir başarı yakalayamadı Tek Yürek dizisi ancak perşembe akşamları gerçekten çok büyük rakipler ile güreşiyor ve her kanalın sevilen bir dizisi var perşembe akşamı.

Fox TV’de Bizim Hikaye; Show TV’de Çarpışma, Star TV’de Avlu, ve Atv’de Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlandığı bir gece de Tek Yürek dizisi ortalama aldığı 3.5 reyting ile aslında görünmese de çok büyük bir başarıya imza atmış durumda.

Ben Trt 1’in perşembe akşamları için Tek Yürek’ten daha başarılı bir alternatif üretebileceğine inanmıyorum. Bana gelen kulis bilgilerine göre de Trt 1 de benim düşündüğüm gibi düşünüyor ve 2019 2020 yeni sezonunda daha iyi ve başarılı sonuçlar alacağına inandığı Tek Yürek dizisine yeni sezon onayını verecek. Tek Yürek Devam Edecek mi

Tek Yürek Yeni Sezon’da Devam Edecek mi?

Tek Yürek dizisi ile ilgili şuana kadar açıklanmış bir yeni sezon kararı yok; genelde kanallar çok güvendiği ve bir aksilik yaşamak istemedikleri büyük dizileri ile ilgili nisan ayında yeni sezon onayı kararı verirler. Trt 1 şuan için kesin bir dille Tek Yürek dizisi yapımcısına 2. sezon hazırlıklarını yap demedi; dediyse de kamuoyuna açıklanmadı; ancak deneyimlerimize göre Tek Yürek’e yeni sezon onayı mayıs ayı sonunda gelecek.

Tek Yürek Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? 2019 2020

Tek Yürek muhtemelen mayıs 2019 da hatta tahminen 16. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı Tek Yürek dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda edecek ve eylül 2019 da 2. sezonu ile yayında olacaktır; Tek Yürek dizisinin devam edip etmeyeceği ile ilgili kesin bir açıklama yapıldığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Tek Yürek Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Ben olsam Tek Yürek dizisi için sezon finali kararı almazdım ve yaz boyunca Tek Yürek dizisini yayında tutardım. Tek Yürek dizisi konsept gereği yaz dizisine oldukça uygun. Trt 1 daha önce Kalk Gidelim dizisini de yaz dizisi olarak yayında tutmuş ve başarı elde etmiş dizi yeni sezona büyük çıkış ile girmişti. Bakalım Tek Yürek dizisi yaz boyu bir yaz dizisi olarak devam mı edecek? Yoksa mayıs ayında diğer sezon dizileri gibi sezon finali yaparak köşesine mi çekilecek göreceğiz. Gerekli açıklamalar yapıldığında sayfamıza eklenecektir. Tek Yürek yeni sezon olacak mı

Tek Yürek Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tek Yürek dizisinin 2. sezonu eğer Trt 1 yaz dizisi olarak devam ettirmez ise eylül 2019 da başlayacaktır. Benim tahminlerime göre Tek Yürek dizisi 17. bölümü ile 5 veya 12 eylül 2019 da yeni sezona merhaba diyecektir.

Tek Yürek dizisi gerçek bir olaydan esinlenerek yazıldığı için ikinci sezon da yayınlanması şart olan bir proje. Trt 1 böyle bir başarı hikayesini apar topar yayından kaldıramaz; Halit hocanın takımı şampiyon olmadan Tek Yürek dizisi bitmez.

 

 

Tek Yürek Devam Edecek mi? Yeni Sezon Olacak mı? (1 Yorum)

  1. Bu dizi takımın Avrupa Şampiyonaları maçlarını da içine alacak şekilde devam etmeli.