Söz Eylem Şehit mi Oldu? Meriç Aral Söz’den Neden Ayrıldı? 2019

Söz dizisinde EyFet’de sona gelindi. Bilindiği üzere Söz dizisinin 18 mart 2019 pazartesi akşamı yayınlanan 75. bölümde Fethi teröristleri geçirmemiş ama şehit olmaktan da kurtulamamıştı. Şimdi de Eylem için hazırlanan suikast ile artık yarım kalan Eylem ve Fethi aşkı da bitmiş olacak.

Türkiye’nin en iyi istihbaratçı askerlerinden biri olan Eylem Dragan’ın peşine düşer ve Dragan’ın elinde ki çok önemli bir suikast listesine ulaşır. Eylem’in bu başarısı karşısında hemen bir karşı plan yapan Eylem’i şehit ederek ortadan kaldırmaya çalışır.

Eylem ise kazandığı zaferi şehit kocası Fethi ile paylaşmak üzere mezarlığa gider. Mezarlıkta korumasız olan Eylem için artık vakit yavaş yavaş dolmaktadır; ancak Yavuz Karasu suikast listesinde ki bir teröristten Eylem’e suikast düzenleneceği bilgisini alır ve hemen Kopuk’a bilgi verir. Söz Eylem Şehit mi Oldu

Kopuz ve Yavuz hemen Eylem’e ulaşmaya çalışır ancak Eylem’in telefonu kapalıdır.

Meriç Aral Söz’den Neden Ayrıldı?

Meriç Aral Söz dizisinde ne yazık ki artık eski konumunu kaybetti ve artık eskisi kadar sahnesi yazılmıyor. Eylem ve Fethi aşkı Söz dizisinin önemli aşklarından biriydi ve bir çok Eylem ve Fethi sahnesi vardı; artık Fethi şehit olduğuna göre  Eylem’in de artık romantik sahneleri olmayacak. Eylem’e ne yazık ki artık yeni bir erkek başrol oyuncusu yazılmayacağına göre ne yazık ki Meriç Aral Söz dizisinden ayrılmak zorunda kalacaktır diye tahmin ediyoruz; zira Meriç Aral timde ki herhangi bir asker gibi rol almak istemez ve yeni bir dizi de başrol olarak yer almak isteyecektir.

Bu nedenle de Söz dizisinde tahminlerime göre yeni sezon öncesi artık Meriç Aral yer almayacaktır. Bu durumda en geç mayıs 2019’a kadar Meriç Aral Söz dizisinden ayrılmış olacaktır. Peki Söz dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Sezon Finali Ne ZamanMeriç Aral Sözden Neden Ayrıldı 2019

Söz Eylem Öldü mü?

Söz dizisinde her ne kadar şuanda Eylem’in ne zaman öleceğini bilmesek de en geç 27 mayıs 2019 tarihine kadar ölmüş olacak. Bu durumda Eylem Söz’ün 4. sezonunda kadroda olmayacak.

Söz Dizisinde Daha Önce Eylem Bir Kez Daha Şehit Olmuştu

Söz izleyicisi hatırlayacaktır; Söz’ün ilk sezonunda Eylem bir Fransız istihbarat ajanı iken Avcı’ya aşık olmuştu; ancak bir operasyon gereği şehit olması gerekiyordu. Eylem’i yaralı iken kurtaran Türk İstihbaratı ise onu kimseye haber vermeden kaçırmış ve iyileştirmişti; ancak Avcı dahil herkes Eylem’in gerçekten öldüğünü düşünerek uzun süre yas tutmuştu; ancak bu sefer böyle bir durum sanki söz konusu olmayacak gibi.

Arka Arkaya Fethi ve Eylem’i Kaybeden Söz  İzleyicisi İsyan Çıkarabilir

Eğer Söz dizisi senaristi Ethem Özışık Fethi’nin hatırasına sahip çıkacaksa Eylem’e yeni bir erkek başrol yazmayacak; yok Eylem’i tek tabanca arada devam ettirse bunu Meriç Aral kabul etmeyecek bu durumda tahminimce Eylem’e şehit olmaktan Meriç Aral’a da Söz’den ayrılmaktan başka tercih kalmıyor. Umarım ayrılık geç olur zira Söz dizisi izleyicisi arka arkaya Fethi ve Eylem’i kaybederse isyan çıkarabilir.

Söz Eylem Şehit mi Oldu? Meriç Aral Söz’den Neden Ayrıldı? 2019 (1 Yorum)

  1. Olurmu oyle Eylem ölmez Fethi icin yaşar hem biz Meric aralin ne isteyip istemediyini ne bilicez belkide yeni erkek basrol gelicek ona ustelik ve oda yenidən sevicek yahu Yavuz ikisini yolladı 3cusuyle sevgili Eyleme de yazilir yeni senaryo ne var bunda Fethi yeni diziye gitti diye Eylemde ondan asilimi illa odami ölmeli