Avlu Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman 2019 2020

Güncelleme 12 Haziran 2019Avlu 2019 2020 Yeni Sezonunda Netflix’de Devam Edecek

Demet Evgar resmi hesabından yaptıüğı açıklamada Avlu’nun Netflix ile anlaşma yaptığını duyurdu. Açıkmasında ise “Dizimiz Netflix Original’a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk… Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. Çok gurur duyuyorum” dedi.

2019 2020 yeni sezonunda Avlu 60 dakikalık bölümler halinde Netflix’te devam edecek; ancak izlemek ilk ay ücretsiz sonraki aylarda ücretli olacak

Güncelleme 27 Mayıs 2019 Star Tv’den Sezon Finali Açıklaması

Her gün farklı bir gelişme yaşanan Avlu dizisinde sonunda masada mutlu sona ulaşıldı. Uzun pazarlıklar sonunda masaya yeniden oturan Star Tv yönetimi ve Limon Film Avlu dizisinin Star TV’de devam etmesine karar verdi. Avlu dizisi 44. bölümü ile 30 mayıs akşamı sezon finali yapacak ve 2019 2020 yeni sezonunda 45. bölümü ile yayında olacak.

Avlu 44. Bölüm 2. Sezon Finali 30 mayıs 2019

Güncelleme 20 Mayıs 2019 Star Tv Avlu’nun Yayın Haklarını Satın Almadı

Avlu dizisi yapımcısı Limon Film 6 mayısta Avlu dizisinin 44. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı sezon finali yapacağını açıklamış ve final haberlerini kesin bir dille yalanlamış ve Avlu’nun 44. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı sezon finali yapacağını açıklamıştı; ancak Star Tv yetkilileri ise Avlu dizisinin Star TV’de 30 mayıs akşamı final yapacağını kamuoyuna açıkladı. 

Bize gelen bilgilere göre Avlu dizisi Blue TV’de 2019 2020 yeni sezonu ile ikinci sezonuna devam edecek; ancak başta Demet Evgar olmak üzere bir çok oyuncu Avlu dizisinden ayrılacak; zira Avlu dizisi internette yayınlanırken bütçesi çok daralacak.

Güncelleme 6 Mayıs 2019 Star Tv ve Avlu dizisi yapımcısı Limon Film yetkileri sonunda tekrar bir araya geldiler ve anlaşma sağlandı. Avlu dizisinin devam etmesi için hem Star TV’nin teklif yükselttiği hemde Avlu dizisi oyuncularının ve Limon Film’in alacakları ücretlerden fedakarlık yaptıkları konuşuluyor. Eğer 30 mayıs tarihine kadar farklı bir durum söz konusu olmazsa Avlu dizisi 44. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı sezon finali yapacak ve Avlu dizisi 45. bölümü ile eylül 2019 da perşembe akşamları yayın hayatına Star TV’de devam edecek.blank

Güncelleme 26 Nisan 2019 Avlu dizisi yapımcısı Hayri Aslan ile Star Tv yetkilileri kesin olarak anlaşamadı. Avlu dizisinin 44. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı final yapmasıdüşünülüyor; görüşmeler şuan kesildi. Çok yakında Star Tv tarafından Avlu dizisi ile ilgili alınan final kararı duyurulacak ancak Limon Film Avlu dizisinin Netflix’e satış ihtimali nedeniyle herhangi bir final vurgusu yapmayacak.blank

Güncelleme 14 Nisan Avlu dizisinin 3. sezonu Dijital Platformda devam edecek gibi. Avlu dizisinden önce Murat karakterine hayat veren Kenan Ece sonrada Özlem karakterine hayat veren Onuryay Evrentan diziden ayrılma kararı aldı. Bu açıdan bakıldığında Avlu dizisinin Star Tv yönetimi ile bağı koptu gibi görülüyor. Daha önce de bir çok mecrada Limon Film’in Avlu dizisini Netflix’e geçeceği ile ilgili bir çok iddia ortaya atılmıştı.

Avlu Yeni Sezon’da Devam Edecek mi?

Yapımcılığını Limon Filmin sahibi Hayri Aslan’ın üstlendiği başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray,Nursel Köse’nin paylaştığı Avlu dizisine güzel haberler gelmeye devam ediyor. Aldığı güzel reytingler ile 2018 2019 sezonunda da başarısını ispat eden Avlu dizisi için  yeni sezon onayı verdi. Yeni sezon onayı ile birlikte Avlu dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda Netflix’te mi yayınlanacak yoksa Avlu tamamen mi final yapacak şuanda belli olmadı.

Bakalım Avlu dizisi için Netflix kesenin ağzını açacak mı? Bekleyip göreceğiz.

İkinci sezona başlarken hapishane olarak kullanılan işletmenin sahibi ile bir sorun yaşayan Limon Film maddi sorunları aşmış ve Avlu’yu ikinci sezona çıkarmıştı. Hem Star TV hemde Limon Film Avlu’dan ikinci sezon için hayallerine ulaşamasalar da Avlu beklentilerin altında kalmadı ve her bölümünü yaklaşık 5 milyon izleyiciye izlettirerek büyük bir başarıya imza attı.

Özellikle 14 15 reyting alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi karşısında almaya devam ettiği 5 reyting Avlu dizisi için çok değerli. Bir çok dizi böyle güçlü bir rakip karşısında duramayıp final yaparken Avlu izleyicisi tercihini değiştirmedi ve perşembe akşamları Avlu’da kalmaya devam etti.

Avlu 2. Sezon Finali Ne Zaman 2019 2020

Avlu dizisi bilindiği üzere ilk sezonuna oldukça geç bir tarih olan 29 Mart 2018 Perşembe günü başlamış ve ilk sezon finalini de 11. bölümü ile 7 Haziran 2018 Perşembe akşamı yapmıştı. Görüldüğü üzere Avlu dizisi hep haziran ayının ilk haftası sezon finali yapmış. bu durumda Avlu dizisinin 2. sezon finali de 45. bölümü ile 20 mayıs 2019 perşembe akşamı gerçekleşecektir; zira haziran ayının ilk haftası Ramazan Bayramı tatiline denk geldiği için diziler yayında olamayacak. Bu nedenle de bir hafta erken sezon finaline girmiş olacak Avlu dizisi.

Avlu 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Avlu dizisinde 3. sezon heyecanı uzun sürecek. Mayıs ayında yapılan sezon finalinden sonra yeni sezon için 3.5 aylık bir süre beklenecek ve Avlu dizisinin yeni sezonu 19 eylül 2019 perşembe akşamı gerçekleşecek. Geçen sezon da Avlu dizisi yine eylülün 3. haftası yani 20 eylül 2018 perşembe akşamı yeni sezona başlamıştı. Avlu dizisi set ekibi mayıs ayı başında sezon finalini çektikten sonra tatile çıkacak ve ağustos ayının son günlerinde yeniden sete dönecek. Bu uzun soluklu tatilde bir çok dizi oyuncusu tatilin tadını çıkarırken başrol oyuncularının ise sinema filmi projeleri olacak.

blank

Avlu 3. sezonda neler olacak? 2019 2020

Avlu dizisinin 3. sezonu aşkların sezonu olacak. Tahminlerimize göre Avlu’nun 3. sezonunda Deniz ve Azra aşık olacak. Avlu dizisine yeni giren erkek başrol oyuncuları kadın başrol oyuncularımızın aklını çelmeyi başaracak. Deniz Ertan Saban’ın hayat verdiği Oğuz Okan’a aşık olurken Azra ise Ushan Çakır’ın hayat verdiği Tolga komisere aşık olacak. Diğer taraftan hapishane müdürü Zerrin de artık yeni sezonda hapishanenin müdavimlerinden olacak ve hapislere düşecek.blank

Avlu Yeni Sezonda Bir Çok Yeni Oyuncu Kadroya Girecek

Avlu dizisini 3. sezonda yalnız bırakmak istemeyen ve maddi sorunlarını çözen Limon Film Avlu dizisi kadrosuna 3. sezonda önemli isimleri dahil edecek. Bilindiği üzere Avlu dizisi kadrosunda 2. sezonda önemli transferler yapılmış ve kadroya hikaye derinliği sağlayan Ertan Saban(Oğuz Okan) Ushan Çakır(Tolga komiser) Ayten Uncuoğlu (Safiye Özdemir) ve Nergis Öztürk (Avlu Hapishane Müdürü Zerrin) olarak dahil olmuştu.

Avlu Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman 2019 2020 (2 Yorum)

  1. Bu dizi internete düşerse çöle düşmüş gibi olur….kimse seyretmez…dizi sorumluları kimlerse tek kelimeyle diziye zorla final yaptırmaya uğraşıyor….