Kenan Ece Avlu’dan Neden Ayrıldı? Avlu Murat Ölecek mi? İşte Detaylar

Avlu setinden şok kulis bilgileri gelmeye devam ediyor. Avlu dizisinde iki sezondur başarı ile Gardiyan Murat Ünal karakterine hayat veren Kenan Ece’nin bu hafta yapılan çekimlerde sete veda ettiğini öğrendik. Bilindiği üzere Deniz’e olan aşkı ve hapishanede ki kritik konumu ile çok sevilen bir karakter olan Murat  Ünal önümüzde ki haftalarda senaryo gereği Avlu dizisinden ayrılacak. Böylelikle Avlu dizisinde Murat ve Deniz aşkı da bitmiş olacak

Kenan Ece Avlu’dan Neden Ayrılıyor?

Dizilerde sezon finalleri yaklaştıkça aslında bir yandan da yeni sezon için senaryolar şekillenmeye başlıyor. Avlu dizisi 3. sezon senaryosunda ne yazık ki Murat Ünal karakterinin yeri yok. Son haftalarda zaten Murat’ın senaryo da ki yeri de çok azalmıştı; zaten Avlu dizisinin orijinal senaryosu yani Wentworth dizisinde de ilerleyen zamanlarda Deniz yeni gelen bir karakter ile aşk yaşayacak.

Avlu dizisi senaristleri artık diziye yeni senaryo üretmekte çok zorlanıyor ve konular sürekli başa dönmeye ve kendini tekrar etmeye başladı. Murat karakterinin ayrılması ile Deniz’e yeni bir erkek başrol oyuncusu gelecek ve Avlu dizisinin 3. sezon senaryosu Deniz ve yeni gelen sevgilisi üzerine kurulacak.

Avlu Murat Ölecek mi?

Tabi şuanda Kenan Ece’nin Avlu dizisinden ayrıldığı bilgisini aldık ama çekimleri izleyemediğimiz için Murat’ın bir saldırıda vurularak ölüp mü ayrılacağını yoksa tayinle veya başka bir şekilde mi Avlu dizisine veda edeceğini bilemiyoruz ama Murat’ı Deniz’den ölümden başkası ayıramaz diye tahmin ediyoruz.

Kenan Ece Avlu’ya Geri Dönecek mi?

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Avlu dizisi ile Kenan Ece’nin yaptığı sözleşme bitti ve Kenan Ece kesin olarak Avlu dizisinden ayrıldı. Kenan Ece kesin olarak tekrar’dan Avlu’ya dönmeyecek.

Avlu’da Murat ve Deniz Aşkı Bitecek ve Deniz Yeniden Aşık Olacak?

Avlu dizisinin uyarlandığı Wentworth dizisinde zaten Murat ve Deniz arasında bir aşk yoktu; Murat hemşireyi seviyordu; bu tamamen Avlu dizisi senaristlerinin eklediği bir aşktı; Deniz gerçek aşkı Avlu dizisinin 3. sezonunda tadacak.

Kenan Ece Kimdir?

Kenan Ece 24 Aralık 1980 de Birleşik Arap Emirlikleri Dubai de dünyaya gelmiştir. Amerika’da tiyatro ve ekonomi eğitimi almıştır. Oyuncu Canan Ergüder ile evli olan Kenan Ece 2009 da yer aldığı Yüreğine Sor filmi le Türkiye’de sanat hayatına başladı. Kalp Hırsızı dizisinde hayat verdiği Teki karakteri ile kendini göstermeyi başardı. 2015 de Güllerin Savaşı dizisinde yer aldı ve çok sevildi.