Zengin ve Yoksul Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Güncelleme 16 Mayıs 2019Zengin ve Yoksul  dizisi için final kararı alındı. Zengin ve Yoksul dizisi 8. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. 
zengin ve yoksul final

Güncelleme 22 Nisan 2019

Zengin ve Yoksul dizisini zor günler bekliyor. İlk üç bölümü yayınlanan dizi 20 nisan pazar akşamı ekranlara gelen 3. bölümde hiç bir grupta 3 reyting barajını geçemedi. Zengin ve Yoksul dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda da devam edebilmesi için 4.5 reytinge ihtiyacı var. Bu nedenle Zengin ve Yoksul  dizisine 26 mayıs pazar ve ya 2 haziran pazar akşamı final yolu görünüyor.  Zengin ve Yoksul erken fina

Güncelleme 15 Nisan 2019 Zengin ve Yoksul dizisi harika bir ikinci bölüm ile izleyicisi karşısında yer aldı; ancak Yapımcı Ntc Medya ve Zengin ve Yoksul dizisi oyuncuları ikinci bölüme reytinglerde çok önemli bir yükseliş bekliyordu zira sosyal medyadan ilk bölüm için övgü dolu sözler almışlardı ve ilk bölümün yarattığı olumlu havadan memnun kalmışlardı. 

Zengin ve Yoksul dizisi ikinci bölümü ile 3.08 reyting ile 3 barajını aşarak önemli bir kritik seviyeyi geride bıraktı ancak hala beklenenin gerisinde.  Zengin ve Yoksul  aldığı 3.08 reyting ile 10. sıraya yükseldi.Zengin ve Yoksul reyitngleri

NTC Medya’nın yapımcılığını Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini ve Yelda Eroğlu’nun da senaristliğini üstlendiği Zenginv ve Yoksul dizisi 7 nisan pazar akşamı görücüye çıktı. Savaşçı, Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları, Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak, Survivor ve bunlarda yetmezmiş gibi bir de Nöbet dizisinin yayınlandığı bir akşamda yayın hayatına başlayan Zengin ve Yoksul  dizisi ne yazık ki hayal edilenin çok çok altında bir reyting alarak hayal kırıklığı yarattı.

Bu kadar dizi ve program varken Zengin ve Yoksul  dizisi ne vaat etti ki izleyici diğer takip ettiği yapımları bırakıp Zengin ve Yoksul  dizisini izlesin. İşte Zengin ve Yoksul dizisinde ki sıkıntı da tam buradaydı. Zengin ve Yoksul  dizisi farklı bir şey vaat edemedi. Tamam Gökhan Alkan Karan rolü ile çok tipsiz olmuş; aynı zamanda Damla Colbay Aysel rolü ile iğrenç olmuş kabul ama Türkiye de beğenilen oyuncuları iğrenç tiplemelere soktuğunuzda kimse sizi tebrik etmez. Ne yazık ki izleyici de Zengin ve Yoksul dizisini ilk bölümünde yalnız bıraktı.

Zengin ve Yoksul dizisi 2.79 reytingle 15. sırada kendisine yer bulabildi ve rakiplerinden sadece can çekişen Show TV’nin Nöbet dizisini bir kaç puan fark ile geride bırakabildi. Diğer rakipler iki üç kartı reyting aldı Zengin ve Yoksul dizisinin.

Zengin ve Yoksul dizisi Yeşilçam Tekrarı Gibiydi

Klasik bir Yeşilçam filminin tekrarına benzeyen Zengin ve Yoksul  dizisini izleyici genel olarak isimler değişiyor oyuncular değişiyor ama konu hep aynı olarak değerlendirdi ve ne yazık ki bu eleştirisinde de haklıydı. Daha önce defalarca izlemedik mi zengin akrabalarından intikam almak isteyen fakirleri. İşte bu yüzden Zengin ve Yoksul  dizisi tanıtımlarında ve senaryosunda bizlere farklı bir şey vaat edemedi. Sadece izleyici ilk bölüme Kahküllü Damla Colbay’ın iticiliğini izlemek için televizyonlarını açtı.

Zengin ve Yoksul final

Umarım Sezonu Tamamlar

Bir çok izleyici sosyal medyada Zengin ve Yoksul dizisi için “umarım sezonu tamamlar” yorumunda bulundu. Duadan başka bir şey Zengin ve Yoksul’u kurtaramaz demeye getirdi ve izleyici diziye verilen emeğe acıdı.

Binnur Kaya Çok Beğenildi

Binnur Kaya her rolde izlenir kadındı, Yerli Malı’nda Abiye Kuzu olarak da Zengin ve Yoksul dizisinde Berrin Taştan olarak da. Bence dizinin en farklı karakteri Binnur Kaya’ydı ve oyunculuk yeteneği ile izleyiciyi diziye bağladı.

Zengin ve Yoksul Ne Zaman Final Yapacak?

Zengin ve Yoksul dizisi bence de sezonu zor tamamlayacak bir dizi. Ne yazık ki senaryo gelecek vaat etmiyor; hal böyle olunca Zengin ve Yoksul dizisi için ilerleyen bölümlerde izlenmesi artar da diyemem. Zaten haftanın en az televizyon izlenen akşamı pazar akşamıdır; bir de bu kadar dizi varken Zengin ve Yoksul gibi standart bir diziye izleyici bulmak çok zor olacaktır.

Zengin ve Yoksul Dizisi Reytingleri

Zengin ve Yoksul Devam Edecek mi?

Zengin ve Yoksul dizisi Nisan ayı başında yani 9. bölümü ile 2 haziran pazar akşamı final yapmasını bekliyorum; ancak Atv Zengin ve Yoksul dizisi için yaz boyu devam kararı da alabilir zira Atv’nin bir amacı da erken başlatarak Zengin ve Yoksul  dizisi yeni başlayacak yaz dizileri arasında daha avantajı bir konuma çıkarmaktı. Bir ihtimal Zengin ve Yoksul  dizisi 2019 yaz sezonunda da devam edebilir.

Zengin ve Yoksul Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. Ya ben zaten seviyodum ama pazar akşamı izlediğim bir dizi daha vardı annemle izliyorduk zaten saçmalattıkar

  2. dizide senaryo çok iyi ,binnur kaya ,evrim solmaz ,ayselin ablası çok iyi .karan tiplemesi ,erkek başrolünde büyük hata