Leke Cem Kimdir? Burak Sevinç Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kaç?

Leke dizisini oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Tims & B yapımın 16 nisan salı günü izleyicisi karşısına çıkarmaya hazırlandığı Leke dizisinin erkek başrol oyuncusu Söz dizisi ile yıldızı parlayan genç yetenek Burak Sevinç  oldu.

Burak Sevinç Leke dizisinde Melis Sezen ile partner olacak. Melis Sezen’in hayat verdiği Yasemin karakteri ile Burak Sevinç’in hayat verdiği Cem Yenilmez bir birine deliler gibi aşık ama kavuşmaları da bir o kadar imkansız iki sevgili olacak. Peki kimdir bu Cem Yenilmez nasıl bir karakter?

Cem Yenilmez Kimdir?

Leke dizisinde Cem karakteri yakışıklı, zeki, ahlaklı bir gençtir. Çok zengin ve çalışkan iş adamı olan Cem Yenilmez anne ve babasını kaybettikten sonra halası Ferhan işe yaşamış ve çok çalışarak başarılı olmuştur. Şimdi büyük bir şirkette ceo yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Cem parası ile tüm kadınları satın alabileceğine inanır. Cem’in aslında temiz bir kalbi vardır ama geçmişte o kadar kötü anılar yaşamıştır ki artık insanlara güveni kalmamıştır. Özellikle kadınlara asla güvenmez sözlerine itimat etmez.

Yasemin’e atılan iftira sonrası kadınlara hiç inanmayan Cem Yasemin’e zorda olsa inanacak ve ona atılan bu lekeyi temizleyecektir. Cem sonunda Yasemin’e aşık olacaktır.

Burak Sevinç Kimdir?

Burak Sevinç 1 Nisan 1985 İstanbul doğumludur ve 34 yaşının içindedir. müzik sanatları bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu bir çok müzik aleti çalabilmekte ve solistlik de yapabilmektedir; ama kariyerine Babam filmi ile oyuncu olarak başlamıştır.

,Burak Sevinç’in ses sanatçısı olması beklenirken o kız arkadaşı gibi oyuncu olma hayali kurmuştur. Burak Sevinç bir çok dizi de küçük rollerde de yer almış özellikle Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Evli ve Öfkeli, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi yer aldığı önemli projelerden olmuş ama hiç birinde Söz dizisinde hayat verdiği Avcı karakteri kadar sevilmemiş tanınmamıştır.

Çok ilginçtir ama Burak Sevinç Diriliş Ertuğrul dizisinde yönetmen ekibinde de yer almıştır. Burak Sevinç için on parmağında on marifet denebilir. Burak Sevinç Söz dizisinde mart ayında ayrılarak nisan ayında Leke dizisinin çekimlerine başlamıştır.

Eğer Leke dizisi beklenen izlenme oranlarına ulaşırsa sezon sonuna kadar devam edecek ve 2019 yaz sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecektir. Burak Sevinç  Söz dizisi sonrası Türkiye’nin en çok sevilen oyuncuları arasına girmiştir. Bir çok izleyici Leke dizisini sadece Burak Sevinç için izleyecektir. Leke dizisi Burak Sevinç’in ilk başrol deneyimi olacaktır.

Burak Sevinç Kaç Kilo? Burak Sevinç’in Boyu Kaç?

Burak Sevinç 1.88 cm ile Türkiye’nin uzun boylu jönleri arasında yer almaktadır. Burak Sevinç 80 kg ağırlığındadır.

Burak Sevinç’in Sevgilisi Kim? Burak Sevinç Kiminle Evli?

Burak Sevinç Şirin Kılavuz ile 2015 yılında evlenmiştir. Şirin Kılavuz Şehir Tiyatroları oyuncusudur.blank