Leke Murat Kimdir? Kerim Tuna Kaba Kimdir? Kaç Yaşında?

Leke dizisi 16 nisan salı akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Tims B yapımın yeni dizisi Leke’nin oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Leke dizisinde Yasemin’in kardeşi 9 yaşında ki Murat karakterine Kerim Tuna Kaba  hayat verecek

Kerim Tuna Kaba Kimdir?

Kerim Tuna Kaba 2009 doğumlu çocuk oyuncudur. Şuanda 9 yaşında olan tatlı oyuncu Kerim Tuna Kaba Leke dizisinde hayat vereceği Murat karakteri ile ilk defa yardımcı başrol olarak yer alacaktır.

Daha önce Güzelliğin portresi, Hedefim sensin, Arifv 2016 filmlerinde oyuncu olarak deneyim yaşayan Kerim Tuna Kaba daha sonra Siyah Beyaz Aşk dizisinde de yer alma başarısı göstermiştir. Sadece dizi ve filmlerde değil aynı zamanda  Oreo  Brillant Perde ve Defacto markalarının da reklamlarında oynama başarısı göstermiştir.

Sevinç&Meltem Menajerlik’in oyuncusu olan Kerim Tuna Kaba’nın hayatının rolü tabi ki Tims & B yapımın 16 nisan da izleyicisi karşısına çıkaracağı Leke dizisi olacaktır. Leke dizisinde Kerim Tuna Kaba Murat isminde işitme engelli bir gence hayat verecektir.

Leke Murat Kimdir?

Murat çok tatlı ve akıllı bir çocuktur; ancak doğuştan işitme engelli olarak dünyaya gelmiştir. Annesini ve babasını kaybeden Murat’ın yanında sadece daha 18 yaşında ki ablası vardır. Ablası ile beraber devletin yetiştirme yurtlarında büyüyen Murat ablasının yaşı geldiği için yurttan ayrılmak zorunda kalması ile bir kez daha hayatın damgasını yer.

Murat ablası ile birlikte yurttan ayrılır ve velayetini ablası alır; ablası Murat’ı doktora götürdüğünde ise yeni çıkan bir yöntem ile artık duyabileceğini öğrenir ve çok sevinir ancak onların bu tedavi için parası yoktur.

@kerimtunakaba ise Kerim Tuna Kaba’nın İnstagram adresidir. blank

Leke dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz

Leke Murat Kimdir? Kerim Tuna Kaba Kimdir? Kaç Yaşında? (2 Yorum)