Savaşçı Batur Gökbudak Kimdir? (Sertan Erkaçan)

Savaşçı dizisinde Kılıç timine yeni bir asker daha girdi. Bilindiği üzere Savaşçı  dizisinin 7 nisan pazar akşamı ekranlara gelen 69. bölümünde Yüzbaşı Yürük Haydar ve yüzbaşı Kaan Bozok Lazar’ın eline geçmişti. Lazar’ın elinde yüzbaşılarını bırakmak istemeyen Kopuz Albay ve Kutalmış paşa ise ellerinde ki tüm imkanları kullanarak Yüzbaşıları teröristlerin elinden almak için harekete geçer.

Kutalmış paşa yıllar önce teröristlerin içine yerleştirmeyi başardığı Fazıl Batur Gökbudak’ı arar ve açığa çıkma pahasına Haydar ve Kaan Bozok’u kurtarmasını ister. Batur üsteğmen teröristlerden Yörük Haydar ve Kaan Bozok’u almayı başarır ve hep birlikte çatışmaya girerek kamptan çıkarlar ama Batur üsteğmen artık açığa çıkmıştır ve istihbarat birimi ile işi kalmamıştır.

Batur Üsteğmen Kaan Bozok ve Yörük Haydar’ı çok sever ve onlar ile çatışmayı bir şeref kabul ederek Kılıç timine girme teklifini severek kabul eder. Bilindiği üzere daha önce Kılıç timinin bir üsteğmeni vardı. Teğmen Murat şehit olmuş daha sonra ki teğmen Serdar Türkmen ise görev gereği ülke dışına çıkmıştı. Hal böyle olunca Kılıç timinin boş olan üsteğmen kadrosunu artık Batur Gökbudak dolduracak.Savaşçı Batur Gökbudak resimleri

Teğmen Fazıl Batur Gökbudak Kıbrıs doğumludur. Attığını vuran keskin bir nişancı ve silah uzmanı olan Üsteğmen Batur time çok katkı sağlayacak; ancak time yeni biri gelmesi demek timden birinin gitmesi demek anlamına gelir. Bakalım Batur Gökbudak girince timden kim şehit olarak çıkacak? İlyas mı?

Sertan Erkaçan Kimdir?

Sertan Erkaçan 1 Nisan 1987 de İstanbul’da doğmuştur ve Müjdat Gezen Kültür ve Sanat merkezi Tiyatro eğitimi almıştır. Kaçak Gelinler ve Acil Aşk Aranıyor dizileri ile tiyatrodan dizilere geçen Sertan Erkaçan bir anda ünü yakalamıştır. Özellikle Acil Aşk Aranıyor dizisi ile tanınmıştır.

Sertan Erkaçan son olarak Koca Koca Yalanlar dizisinde Alp karakterine hayat vermiş dizi de komedi yönünü konuşturmuştur; şimdi ise Savaşçı isimli Türkiye’nin en çok izlenen asker dizisinde bir askere hayat verecektir. Sertan Erkaçan Seven Ne Yapmaz dizisinde de rol almış ve yeteneğini ispat etmiştir. Sertan Erkaçan savaşçı dizisi

 

Savaşçı Batur Gökbudak Kimdir? (Sertan Erkaçan) (2 Yorum)

  1. Batu seni çok seviyorum savaşçı ya çok yakisiyorsun diziden hic ayrilma Azerbaijandan Turkiyeye selamlar