Sev Yeter 10 Mayıs Özeti 231. Bölüm Fragmanı Şagun Pihu’yu Alacak Mı?

Sev Yeter dizisinde Adi kefaletle serbest kaldıktan sonra Mani onu öldürmeye kalkışmış ancak Abhi nin gayretiyle bu emelini gerçekleştirememişti. Olayın ardından Adi eve gelir ve ilk olarak Ruhi ye sarılır. İşita sana sadece sen yardım edebilirsin diyor ve olayı hatırlamasını istiyor. Adi o gün çok içtiğini söylüyor ve bir şey hatırlamadığını belirtiyor.

Sev Yeter 10 Mayıs Özeti

İşita kimseye zarar vermeyeceğini biliyorum ama olayı hatırlamalısın diyor. Raman ağlıyor ve oradan ayrılıyor. Ruhi de abisine inandığını söylüyor. İşita Adi ye sarılırken Adi ağlıyor. İşita Raman’ın yanına gidiyor ve ve davayı Abhi nin aldığını söylüyor. Gerçeklerin ortaya çıkacağını belirtiyor.

Raman onun öfke sorunu olduğunu söylüyor ve eğer suçluysa onu kendi ellerimle polise veririm diyor. Adi onları dinliyor. Adi onları nasıl ikna edebilirim diyor ve hiç bir şey hatırlamadığını söylüyor. Adi Pİhu yu görüyor. Pihu Raman’ın odasına gidiyordur. Adi İşita ve Raman’ı birlikte görürse bu hiç hoş olmaz diyerek Pihu yu durdurur.

Adi ona meyve suyu hazırlayacağını söyler. Pihu Adi hakkında söylenenleri hatırlar. İşita da salona gelmiştir. Pihu meyve suyunu alır ve yere fırlatır. Adi ve İşita şok olurlar. Pihu bana asit atma diyerek odasına gider. Adi de kendi odasına gider. Raman Pihu nun odasına giderken İşita da Adi nin odasına gider. Ancak Adi kapıyı açmıyor. 1 83

Pihu babasına Adi nin Aliya ya asit döktüğünü söylüyor. Ruhi de kardeşinin yanına geliyor ve herşeyin yanlış olduğunu belirtiyor. Ona masal okuyup uyutacağını söylüyor. Bütün bunlar yaşanırken Şagun avukatı ile Raman’ın evine geliyor. Şagun Pihu nun velayetini almaya geldiğini söylüyor. Pihu nun Adi haberlerinden dolayı evde korkuyla yaşadığını belirtiyor.

Raman ondan kaybolmasını istiyor. Pihu geliyor ve Şagun’a sarılıyor. Annesiyle öyle konuşmamasını istiyor. Pihu Adi den dolayı evde kalmayacağını, okulda arkadaşlarının kendisiyle konuşmadıklarını söyler ve Şagun ile gideceğini söyler. Raman Pihu nun odasına götürülmesini ister. Raman Şagun dan gitmesini ister. Şagun bu sefer kolay olmayacağını söyler ve Pihu yu alacağını belirtir. Raman onu sürükler ve kapıya koyar. 2 85

Raman İşita yı ağlarken görür. Pihu etrafında ne varsa atıyordur. Ruhi onu durdurmaya çalışıyor. İşita bu sefer işlerinin kolay olmayacağını söylüyor. Pihu nun Şagun’u istemesi bizi zor durumda bırakacak diyor. Ruhi Pihu ya getirdiği sütü içmesini istiyor. Pihu beni bırakın ben anneme gideceğim diyor. Raman yeter diye bağırıyor.

Pihu Raman, İşita ve Ruhi den nefret ettiğini söyleyince Raman elini kaldırıyor. Bu sırada içeri yargıçla birlikte Şagun giriyor. Pihu annesini görünce ona sarılıyor. Yargıç Şagun’a siz iyi birisiniz diyor ve göreceğimi fazlasıyla gördüm diyor. Pihu nun kendini mutlu olacağı yere göndereceğim diyor. Ayrıca Raman’a bir daha kızına el kaldırırsa tutuklayacağını söylüyor. 3 80

Sev Yeter 231. Bölüm Özeti

Aliya İşita ya taburcu olduğunu ve eve geldiğini mesaj atar. İşita hemen Aliya nın yanına gider. Mani İşita yı görünce morali bozulur. Aliya onu ben çağırdım der. İşita Mani ile görüşmek için salona gider. Pihu hakkında görüşmek istediğini söyler. Bu sırada Şagun içeri girer. Elindeki ilacı Mani ye verir ve bunu Aliya ya ver der. Mani teşekkür edip Aliya nın yanına gider.

Şagun Adi nin öfkesini kontrol edemediğini ve bu yüzden suçlu olduğunu kabul etmesi gerektiğini söylerken İşita sen nasıl annesin der ve onu azarlar. Mani de gelir. İşita nın Adi yi desteklediğini söyleyerek Mani yi etkilemeye çalışır. Bu sırada Adi Aliya yı arar ve o güne dair hiç bir şey hatırlamadığını söyler. Sana kızmış olabilirim ama asla sana zarar vermem der. 4 75

Mani paralel hattan onları dinliyordur ve anne oğul gelmişler kızımı etkilemeye çalışıyorlar diyerek Aliya nın elindeki telefonu alır. İşita nın da Aliya yı etkilemek için buraya geldiğini düşünür. İşita yı Adi nin suçunu örtbas etmekle suçlar. İşita bunu senden beklemzdim der ve daha suçun bile ispatlanmadığını söyler ve ağlayarak gider.

İşita arabasına gidiyor ve şimdi Raman’a ne diyeceğim diyor. Raman İşita ya ne yaptığını soruyor. İşita Mani nin dostluğuna güvendiğini söylüyor ve herşeyin yarın ki mahkemede belli olacağını belirtiyor. Ertesi gün mahkeme için herkes adliyededir. Şagun geliyor ve yüzü gülüyor. Sev Yeter 10 Mayıs Özeti sona erdi.

Sev Yeter 10 Mayıs Fragmanı