Sev Yeter 232. Bolum Özeti 13 Mayıs Fragmanı Pihu Şagun’a Veriliyor

Sev Yeter dizisinde Şagun bu sefer Pihu yu almaya çok yakındır. Herşey onun lehinedir. Raman’ın Pihu ya el kaldırması, Adi nin Aliya ya asitli su fırlatmasıyla suçlanması Şagun’un velayet davasını kazanmasındaki en büyük deliller. Bakalım bu bölümde Şagun isteğine kavuşacak mı ?

Sev Yeter 232. Bölüm Özeti

Avukat mahkemenin başladığını söyleyerek İşita ve Raman’ın içeri girmelerini istiyor. Bay Bhalla, Pihu ve Ruhi ile birlikte oturuyor. Yargıç Şagun’un konuşmasını istiyor. Şagun, Pihu yu 9 ay boyunca karnında taşıdığını, 7 yıldır da baktığını söylüyor. Raman beni evden attı ve Pihu ile görüşmeme izin vermiyor diyor. Raman söz alıyor.

Raman İşita nın neden evden ayrıldığını, Şagun’un taşıyıcı anne olarak seçildiğini anlatıyor. Bunu bir çok kimsenin yaptığını söylüyor. Şagun kanıtım var diyor ve Pihu nun annesi olduğunu söylüyor. Kızlar dükkanda Adi’yi görüyorlar ve bunun asitle kıza saldıran adamla aynı olduğunu söylüyorlar. Dükkan sahibi Adi den çıkmasını istiyor. Onlar tartışırken Mihika da tartışmalara şahit oluyor.

Şagun yargıca Pihu nun annesi olduğunu gösteren bir sertifika veriyor. Bhalla ailesi şok olurken yargıç 20 dakika ara veriyor. Adi eve geliyor. Ardından Mihika da eve geliyor ve Nelu dan Adi yi soruyor. Nelu moralinin çok bozuk olduğunu söylüyor ve odasına gittiğini belirtiyor. Mihika odasına gittiğinde Adi nin elindeki jileti görüyor ve ne yapıyorsun diyor.11 22

Yapmadığın bir şey için intiharı mı seçiyorsun, sen bu kadar korkak olamazsın diyor. Adi traş olmak için jilet aldığını söylüyor. Mihika bu duygunun çok kötü olduğunu söylüyor. Her zaman senin yanında olacağım diyor ve ofise bir kaç gün uğramamasını istiyor. Adi haklı olduğunu söylüyor. İşita Şagun doğum belgesine ismini yazarken nerdeydin diye kızıyor.

Raman o günkü şartları biliyorsun diyor ve aklına böyle bir şeyin geleceğini nerden bilirdim diye kendini savunuyor. İşita Pihu yu kaybetmek üzere olduklarını söylüyor. Mani gelmezse Pihu yu istemediğini söyleyeceğiz diyor. Aliya dışarı çıkmak için babasından telefonunu istiyor. Adi yi arayacağını belirtiyor. Mani ismini duymak istemiyorum diyor ve odasına gitmesini istiyor.22 19

Aliya Adi beni seviyor ve bana asla zarar veremez diyor. Sen nasıl İşita nın öğretileri ile büyümüş birisi için böyle düşünebilirsin diyor. Aliya ben yetişkin bir kızım ve bana karışamazsın diyerek dışarı çıkıyor. Mani Şagun’un haklı olduğunu, İşita nın onun beynini yıkadığını söylüyor. Raman ve İşita yargıca bildiklerini anlatırlar ve eğer Mani yani kocası Şagun’u destekleseydi buraya gelirdi derler.

Sev Yeter 13 Mayıs Özeti

Bu sırada içeri Mani gelir ve kim diyor desteklemiyor diye söylenir. Şagun’un Pihu için iyi bir anne olduğunu söyler. İşita ağlıyordur. Adi ve Aliya buluşurlar. Adi ağlamaya başlar ve her şey benim yüzümden oldu diyor ve bir şey hatırlamadığını söylüyor. Aliya bunu senin yaptığını asla düşünmüyorum diye ona destek veriyor.33 20

Yargıç herkesi yeteri kadar dinledim diyor ve Pihu nun getirilmesini istiyor. Ona kiminle kalmak istediğini soruyor. Pihu Şagun anne ile kalmak istiyorum diyor. İşita yı sevmediğini, Raman’ın sadece onu dinlediğini belirtiyor. Yargıç Pihu nun Şagun ile kalmasına karar veriyor. Bhalla ailesi ağlarken Şagun seviniyor. Mahkeme çıkışında Ruhi, Pihu nun kolunu tutuyor ve Şagun senin gerçek annen değil diyor. Şagun onun susmasını istiyor.

Şagun Pihu ile birlikte ayrılırken Ruhi, İşita ve Raman ağlıyor. Ruhi son bir defa Şagun’un yanına gidiyor ve Pihu nun eve gelmesini ve eşyalarını götürmesini istiyor. Mani kabul ediyor. Pihu Bhalla evine Şagunla birlikte geliyor. Orada da göz yaşları sel oluyor. Pihu arkasına baka baka Şagun ile birlikte ayrılıyor. Bunlar yaşanırken Aliya geliyor. 44 17

Raman onu görünce baban herşeyi elimizden aldı diyor ve ona kızıyor. Adi Aliya nın bir suçu olmadığını, kendisiyle buluşmaya geldiğini söylüyor. Aliya da şok olmuştur ve babasının böyle bir şey yapması onu da şaşırtmıştır. İşita ona sarılıyor. Şagun Pihu ya odasını gösteriyor. Yarın birlikte dekore edeceğiz diyor. Mutlu musun diye soruyor. Pihu mutlu olduğunu söylüyor. Şagun Mani bizim için çok şey yaptı diyor ve ona baba demesini istiyor.

Pİhu ona baba diyemem çünkü benim Raman babam var diyor. Şagun öyle ya Aliya bile bana anne demiyor diyor. İşita Raman’ı odasında bulamıyor ve Pihu nun odasına gidiyor. Raman’ı ağlarken görüyor. Raman dikkatsizliğimizden Pihu yu verdik diyor. İşita elimizden gelen herşeyi yaptık diyor ve ağlamayı kesmesini istiyor. 55 13

İşita Pihu yu alacağımızı ve umudumuzu kaybetmeyeceğimizi söylüyor. Adi elinde bir oyuncak ile içeri giriyor. Pihu yu geri getireceğini söylüyor. Raman Pihu nun oyuncağı olduğunu söylüyor. İşita oyuncak bebeği eline alıyor ve Pihu yu doyasıya sevemediğini söylüyor. Duygusal anlar yaşanıyor. Adi İşita ya sarılıyor. Sev Yeter 13 Mayıs Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 232. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 232. Bolum Özeti 13 Mayıs Fragmanı Pihu Şagun’a Veriliyor (4 Yorum)

  1. Raman neden İshita’ya kızmadı? Her olayda İshita’yı suçluyordu.Şimdi suçlamıyor.Raman rol yapıyor! Bence İshita’dan 7 yılın intikamını alıyordur.Çünkü Raman asla düzelmez. Raman kötüydü ve hâlâ kötü,o asla DEĞİŞMEZ!

  2. İşita.yine.o. Ramana Niye.döndün.sanki.kıymetini.biliyor.o.seni.hep.maşa.gibi.kullanıyor.. sevmiyor.akİlla namadın. Gitti.işita.

  3. İşita.yine.o. Ramana Niye.döndün.sanki.kıymetini.biliyor.o.seni.hep.maşa.gibi.kullanıyor.. sevmiyor.akİlla namazın. Gitti.işita.

  4. Adi ve Romi bu dizinin en iyi erkekleri.Çünkü Adi ve Romi hiçbir zaman İshita’yı suçlamadılar,vefasızlık yapmadılar!
    Ruhi de çok tatlı önce Nidhi’nin saçma sözlerine kanıp İshita’ya düşman olmuştu şimdi Ruhi de iyi.