Savaşçı İnci Kimdir? Göktürk Albay’ın Eşi – Arzu Budak Biyografisi

Savaşçı da İnci belli oldu. Savaşçı da Göktürk Albay’ın eşi İnci karakterine güzel oyuncu Arzu Budak hayat verecek. Peki Arzu Budak Kimdir?

Savaşçı dizisi yenilenen oyuncu kadrosu ile izleyicisi karşısına çıkmak için gün sayıyor. Son olarak kadrosuna Tamer Karadağlı Göktürk Albay karakteri ile  dahil olmuştu. Göktürk Albay’ın eşi İnci’ye Arzu Budak hayat verirken Göktürk Albay’ın kızı Tilbe karakterine ise genç bir oyuncu hayat verecek.

Savaşçı İnci Kimdir?

Savaşçı da İnci karakteri Oktay Göktürk’ün eşidir. Korkusuz bir asker olan Göktürk Albay’ın eşi İnci ise yüreği sürekli ağzında olan bir kadındır. Eşinin operasyonlara gittiğinde gözüne uyku girmeyen İnci yine de her şeye rağmen tüm bunlara vatan aşkı için katlanır.

Tilbe isminde üniversite öğrencisi bir kıza sahip olan İnci’nin hayatta ki en büyük amacı kızına iyi bir iş bulmak ve güzel bir yuva kurmaktır. İnci kızı Tilbe’nin de bir asker ile evlenmesini ve kendi yaşadıklarını onunda yaşamasını asla istemez.

Savasci Inci resimleri

Savaşçı Göktürk Albay’ın Eşi Kim?

Savaşçı da Oktay Göktürk’ün eşi İnci 40’lı yaşların başında oldukça güzel ve alımlı bir kadındır.

Arzu Budak Biyografisi

1977 yılında Almanya’da dünyaya gelen Arzu Budak 44 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Su Ürünleri eğitimi alan Arzu Budak Evli ve 2 çocuk annesidir. Daha önce sunuculuğun yanında Biri Bizi Gözetliyor da da yer alan Arz Budak Vali Avrupa Yakası ve Cennet Mahallesi dizilerinin yanında son dönemde Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almıştır.

arzu budak resimleri 2021