Savaşçı Savaş Astsubay Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler? Anıl Tetik

Ocak 2021 de yeni sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Savaşçı dizisinde oyuncu kadrosunda %50 değişikliğe gidildi. Sizlere daha önce Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç ve Tamer Karadağlı’nın dizinin kadrosuna dahil olduğunu açıklamıştım; ayrıca başta Gaye Turgut Evin ve Berk Oktay olmak üzere Bahadır Buyruk ve Ogeday Girişken’in de diziden ayrıldığını açıklamıştık. Savaşçı dizisine Savaş Astsubay karakteri ile ünlü oyuncu Anıl Tetik dahil olacak.

Savaşçı Savaş Astsubay Kimdir?

Aslen Kütahyalı olan Savaş Çiğiltepe çılgın ve gözü kara bir askerdir. Savaş’ın çılgınlığı boşa bir çılgınlık değildir; planını yapmadan hareket etmeyen Savaş oldukça cesur ve de yetenekli bir askerdir. Sohbeti güzel bir asker olan Savaş bazen çok konuşur bu da timi bıktırır. Tabi çok laf da yalansız olmaz.

Kılıç timine yeni dahil olacak ateşli silahlar uzmanlarından biri de Savaş Astsubay olacak. Çok iyi uzun menzilli silah kullanan Savaş Astsubay Savaşçı dizisinin yeni yıldızı olacak. Astsubay Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakteri ile geçen sezon Doğan Bayraktar ekibin keskin nişancısıydı yeni sezonda ise Selçuk Astsubay’ın yerine Savaş Astsubay dahil olacak.

Savaşçı dizisinde Savaş Astsubay oldukça yakışıklı ve cesur bir askerdir. Borde bereli olmayı kendi istemiş Selçuk Astsubay’ın kalbinde ki tek sevdası vatanıdır. Astsubay Savaş bekardır daha önce bir kaç kez yaralanmış ancak vatan sevgisi ile yeniden timine dönmüştür.

Savaşçı Savaş Astsubay’ın Bilinmeyen Sırları

Savaş Astsubay Kılıç timine seçildiğinde büyük bir gurur duymuştur. Şehit olmayı düğünü olarak gören Savaş hiç bir zaman çatışmada canını düşünmemiştir. Asker olmadan önce bir kızı çok sevmiş ama kalbinde  vatan aşkı her şeyin üzerindedir.

Anıl Tetik Kimdir?

1 Temmuz 1991 de İstanbul Küçükçekmece de dünyaya gelen Anıl Tetik’in baba tarafı Kırklareli’dir. Amerikan Dili ve Edebiyatı mezunu olan Anıl Tetik motor sporları sporcusudur; tanınması ise 2012 yılında ki Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması ile olmuştur. Survivor’dan sonra oyunculuk eğitimleri alarak Alemin Kralı ve Kızlarım İçin dizilerinde yer alan Anıl Tetik Hayat Bazen Tatlıdır dizisi kadrosuna dahil olan Anıl Tetik daha sonra da Tek Yürek dizisinde yer almıştır.

Anıl Tetik 2020’nin sonunda Sol Yanım dizisine konuk olmuştur.

Anıl Tetik Kaç Yaşında?

Anıl Tetik Savaşçı dizisinde Savaş Astsubay olarak yer aldığı sırada 30 yaşının içindedir. Anıl Tetik’in doğum tarihi 1 Temmuz 1991’dir.blank

Anıl Tetik’in Sevgilisi Kim?

Anıl Tetik’in 2021 yılı itibari ile bilinen bir sevgilisi yoktur ancak bir dönem n Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile aşk yaşadığı  yönünde iddialar ortaya çıkmıştır.

Anıl Tetik’in Boyu Kilosu

Anıl Tetik 1.86 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır.

Yorum yaz