Sadakatsiz Fırat Kimdir? Amacı ne? Mehmet Çelik Kim?

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün genişliyor. Daha önce Doğancan Sarıkaya, Kenan Ece, Meltem Baytok ve Zerrin Nişancı’yı kadrosuna dahil eden Sadakatsiz dizisi yapımcısı Med Yapım şimdi de gelişen hikayeye de önemli bir yeri olacak Fırat karakteri için ünlü oyuncu Mehmet Çelik’i kadrosuna dahil ediyor.

Sadakatsiz Fırat Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Fırat 30’lu yaşların başında oldukça yakışıklı bir iş adamdır; tahminlerimize göre dizide Cansu Dere’nin hayat verdiği Doktor Asya Arslan’a aşık olacak güçlü bir adama hayat verecek. Sadakatsiz dizisinde Amerika’dan güçlenerek gelen Volkan Asya’ya bariz üstünlük kurmuş onun erkeksiz bir kadın olmasından yararlanmaya çalışmıştı. Fırat’ın gelmesi ile Volkan’ın kurduğu planlarda boşa gidecek; zeki bir adam olan Fırat Volkan’ın her hamlesine başarı ile karşılık vererek Asya’yı koruyacaktır diye tahmin ediyoruz. mehmet celik sadakatsiz

Sadakatsiz Fırat’ın Amacı ne?

Sadakatsiz dizisinde diziye Kenan Ece  psikiyatrist Turgay Güngör olarak dahil olmuş ancak Asya’ya deliler gibi aşık olsa da Asya’yı hak edebilecek bir karakter olmadığını silik duruşu ile göstermişti; bakalım Fırat amacına ulaşıp Volkan hayatlarındayken ve Asya hala Volkan’a aşıkken Asya’yı kendine aşık edebilecek mi?

Mehmet Çelik Kimdir?

25 Eylül 1989 da İstanbul’da hayata gözlerini açan Mehmet Çelik yaşındadır. Baba Candır dizisinde hayat verdiği Hamit karakteri ile oyunculuğa ilk adımını atan Mehmet Çelik eğitimini ise Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölünde tamamlamıştır.

Aslen Bayburt’lu olan Mehmet Çelik Daha önce Arka Sokaklar, Recep İvedik 2, Bir Deli Sevda ve Benim Hala Umudum Var dizilerinde yer almıştır. Hasan Güngör ajansın kayıtlı oyuncusudur. mehmet celik resimleri 2021

Mehmet Çelik Boyu Kilosu

Mehmet Çelik 1.80 cm boyunda ve 81 kg ağırlığındadır.

Yorum yaz