Savaşçı Tilbe Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kimdir? Kaç Yaşında? Göktürk’ün Kızı

Savaşçı’da Göktürk Albay’ın kızı Tilbe karakterine Ada Burçak Karadeniz hayat verecek. Peki Savaşçı Tilbe Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kaç Yaşında?

Savaşçı Tilbe Kimdir?

Savaşçı dizisinde Tilbe Oktay Göktürk Albay’ın 11 yaşında ki kızıdır. İlkokul 5. sınıf öğrencisi olan Tilbe bir asker kızıdır. Her ne kadar şimdi Ankara’da yaşasalar da çocukluğu hep doğu illerinde zorlu şartlar altında geçmiştir. Oldukça akıllı ve yetenekli bir kız olan Tilbe babası Göktürk Albay’ı ve annesi İnci’yi çok sevmektedir.

Ada Burçak Karadeniz Kimdir?

Ada Burçak Karadeniz 2009 Eskişehir doğumludur ve şuanda 11 yaşının içindedir. Ticaret Odası Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi olan Ada Burçak Karadeniz sosyal medyada çektiği videolar ile oyunculuk yeteneklerini geliştirmiştir. Kamera önünce çok rahat olan Ada Burçak Karadeniz Tiktok ve Youtube hesaplarında sevilen bir fenomendir.

Ailesi tarafından bir ajansa kayıt ettirildikten sonra Savaşçı dizisinin açtığı seçmelere katılan ve seçmelerde Tilbe karakterine hayat vermeyi hak kazanan Ada Burçak Karadeniz’in ilk oyunculuk deneyimi Savaşçı dizisi olacaktır.

Ada Burçak Karadeniz Kaç Yaşında?

Ada Burçak Karadeniz 2009 doğumludur ve 11 yaşındadır.

Savaşçı Göktürk’ün Kızı Kim?

Savaşçı Göktürk’ün kızı Tilbe’dir. Savaşçı dizisinde Tilbe karakterine çocuk oyuncu Ada Burçak Karadeniz hayat verecek.

Savaşçı Tilbe Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kimdir? Kaç Yaşında? Göktürk’ün Kızı (2 Yorum)