Yalancı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Yeni Gelin, Kızlarım İçin, Ağlama Anne ve Kuzey Yıldızı Aşk gibi dizilerin yapımcısı Süreç Film’den yeni bir dizi daha ekranlara gelecek. Dizinin ismi Yalancı olarak belirlendi. Yalancı Oyuncuları ve Kadrosu ile ilgili bilinenler yazımızda.

Yalancı dizisinin yönetmen koltuğunda Hekimoğlu gibi iddialı bir diziyi yöneten Hülya Gezer oturacak. Yalancı dizisi Liar adında İngiliz gerilim dizisinde alıntı olarak uyarlanacaktır. İngiltere’de eleştirmenlerden tam not alan dizi için kolları sıvayan Kanal D çalışmalara başladı. surec

Yalancı Oyuncuları ve Karakterleri ile ilgili şu anda bir bilgi bulunmuyor. Ancak hazırlıkların devam ettiği ve bazı oyuncularla temas halinde olunduğu gelen bilgiler arasında.

Yalancı Konusu

İngiltere’de yayınlanan Liar adındaki dizinin uyarlaması olacak dizide uzun yıllardır sevgili olan ve sevgilisinden kısa süre önce ayrılan Laura bir lisede öğretmenlik yapmaktadır. Sınıfındaki öğrencilerden Luke’nin cerrah babası Andrew ile çıkmayı kabul ettiği gün hikayenin başlangıç noktasını oluşturacaktır. İkili yemeğe çıkarlar ve güzel bir akşam geçirirler.liar

Ertesi sabah Laura Andrew’in kendisine tecavüz ettiğini iddia eder ancak bunu kanıtlayacak somut bir delili bulunmamaktadır. Laura takıntılı ve saldırgan bir şekilde olayın üzerine gider. Anrew ise bir şey olmamış gibi savunmaya çekilir. Acaba bunlardan hangisi yalancı?

Dizinin konusu hoşuma gitti. Biraz gerilim biraz Sherlock Holmes tarzı diziyi ilginç yapıyor. Diziyi izleyenler bir anda sürece ortak oluyorlar. Bu tarz diziler özellikle gençler tarafından ilgi görecektir. İyi oyuncu kadrosu ile dizinin tutacağını düşünüyorum.

Liar Tanıtım