Yalancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Kadir Doğulukadir dogulu
Ceren Moray ceren moray

Yalancı dizisi oyuncuları ve Yalancı oyuncu kadrosunu bu konumuzda sizlere açıklayacağız. 2021 yaz sezonunda Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Yalancı dizisinin Liar isimli İngiliz dizisinden uyarlanacağı ortaya çıktı. Liar dizisi 2017 2020 yılları arasında 12 bölüm olarak İngilirete’de yayınlanmış ve çok sevilmişti. Peki Yalancı dizisinin konusu ne?

Yapımcılığını Süreç filmin üstleneceği Yalancı dizisinin yönetmeni ise son olarak Hekimoğlu dizisini yöneten Hülya Gezer olacak.

Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisi evlenmek üzereyken sevgilisinden ayrılan başarılı bir lise öğretmeninin öğrencisinin babası ile romantik bir yemeğe çıkması ile başlar. Yemekten sonra tecavüze uğradığını söyler ancak ispat edemez. Bu ikisinden biri yalan söylemektedir ama kim?

Yalancı Dizisi Oyuncuları

Kadir Doğulu

19 Nisan 1982 Mersin doğumlu olan  Kadir Doğulu 39 yaşının içindedir. Son olarak Trt 1 de yayınlanan Vuslat dizisinde başrolde yer alan Kadir Doğulu daha önce Fatih Harbiye, Pis Yedili ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde de başrolde yer almıştı. Modacı Kemal Doğulu’nun da abisi olan Kadir Doğulu şuanda Neslihan Atagül ile evlidir. 1.79 metre boyunda olan ve 71 kilo  olan Kadir Doğulu Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümünde eğitim almıştır. 

Ceren Moray 

5 Haziran 1985 Diyarbakır doğumlu olan Ceren Moray 36 yaşının içindedir. Son olarak Öğretmen dizisinde yer alan ama tutunamayan Ceren Moray O Hayat Benim ve Avlu dizileri ile ünlenmiştir. Haliç Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan Ceren Moray Fransız Nicco  ile evli olan Ceren Moray 1.61 metre boyunda ve 42 kilo ağırlığındadır. 

Yalancı dizisinin şuanda oyuncu kadrosu belli olmadı. İlerleyen günlerde oyuncu kadrosunun açıklanması bekleniyor.

yalanci dizisi 2021