Yalancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

 Yalancı dizisi oyuncuları ve Yalancı oyuncu kadrosunu belli oldu. Yalancı dizisi oyuncuları Hazal Türesen, Şahin Irmak ve Efsane Odağ olacak.

2021 yaz sezonunda Show TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Yalancı dizisinin Liar isimli İngiliz dizisinden uyarlanacak. Liar dizisi 2017 2020 yılları arasında 12 bölüm olarak İngilirete’de yayınlanmış ve çok sevilmişti. Yapımcılığını Süreç filmin üstleneceği Yalancı dizisinin yönetmeni ise son olarak Hekimoğlu dizisini yöneten Hülya Gezer olacak.

 Yalancı Dizisi Oyuncuları

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Burçin Terzioğlu

Deniz Sungur

Öğretmen burcin terzioglu 2021
Salih Bademci Mehmet Emir Gürsoy Doruk’un babası salih bademci
Hazal Türesen   Yasemin Aytekin Okay’ın eşi Deniz’in ablası Hazal Türesan mucize doktor dizisi
Şahin Irmak Okay Aytekin Yasemin’in eşi, avukat sahin irmak
Efsane Odağ Gürkem Bilgen Asayiş şube komiser yardımcısı Efsane Odağ Kimdir
Murat Kılıç  Erdal Numanoğlu Komiser murat Kılı biz hiç büyümeseydik
Serkan Tınmaz Arif Odakçı Canan’ın eşi  Serkan Tınmaz Koray Canevim Yeni Gelen Oyuncular
Fatih Berk Şahin Doruk Gürsoy Mehmet’in oğlu fatih berk sahin
Öyküsu Özyürek Lorin Doruk’un arkadaşı Oykusu Ozyurek
Emir Çubukçu Ahmet Bilgen Görkem’in eşidir.  emir cubukcu babil dizisi
Cemal Toktaş  Murat Özdal Murat Deniz’in ilk eşi. Komiser Cemal Toktaş Vurgun dizisi Turan
İmer Özgün Canan Odakçı Hemşire; Arif’in eşi imer ozgun
Gizem Soysaldı Tuğba   gizem soysaldi
Mesut Yılmaz Ali Deniz’in arkadaşı öğretmen mesut yılmaz Aşktroloji filmi
Doğa Karakaş Ayaz   Doga Karakas
Sema Çeyrekbaşı Türkân    
Ali Kayra Kul Derin Yasemin’in ile Okay’ın oğlu ali kayra kul oyuncu cocukluk dizisi

Burçin Terzioğlu (Yalancı Deniz Sungur)

Yalancı dizisinde Deniz çok sevilen ve başarılı bir edebiyat öğretmenidir. Uzun süredir kalbini aşka kapatan ve erkeklere güvenmeyen Deniz öğrencisinin babası Mehmet Emir ile bir akşam yemeğine çıkar. Bu akşam yemeği sonrası alkol alan ikili geceyi birlikte geçirir.Burçin Terzioğlu Yalancı dizisinde Deniz Sungur karakteri ile yer alacaktır.

Salih Bademci (Mehmet Emir Gürsoy)

Yalancı dizisinde Mehmet Emir başarılı bir cerrahtır. İş hayatında ki başarıyı aşk hayatında yakalayamayan Mehmet Emir eşinden ayrılır ve oğlu ile yaşar. Uzun süredir kalbi boş olan Mehmet Emir oğlunun öğretmeni Deniz ile bir yemeğe çıkar ancak bu yemeğin sonu yeni bir kaosa açılır. Salih Bademci Yalancı dizisinde Mehmet Emir Gürsoy karakteri ile yer alacak

Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy)

Doruk Mehmet’in oğlu. Özel bir lise de öğrenci.

Fatih Berk Şahin Yalancı dizisinde Doruk Gürsoy karakteri ile yer alacak lise öğrencisi Mehmetin oğlu

Hazal Türesen  (Yasemin Aytekin)

Deniz’in ablası. Mehmet’in hastanesinde hemşire 

Hazal Türesen Yalancı dizisinde Yasemin Aytekin karakteri ile yer alacak Deniz'in kardeşi

Şahin Irmak (Okay Aytekin)

Okay Yasemin’in eşidir. Avukatlık yapmaktadır. 2 çocuk babasıdır. Şahin Irmak yalancı dizisinde Okan Aytekin karakteri ile yer alacaktır. dizi de bir avukata hayat verecektir. Yasemin'in eşidir.

Cemal Toktaş (Murat Özdal)

Murat başarılı bir komierdir. Deniz ile 8 yıl evli kalmıştır. Temiz bir adam olsa da Deniz’e değil ablası Yasemin’e aşıktır.  

ceal toktaş yalancı dizisinde murat karakterine hayat verecek Deniz'in ilk eşi boşandı

Mesut Yılmaz (Ali)

Ali Deniz ile aynı okulda çalışan öğretmendir. Deniz’in yakın arkadaşıdır. Mesut Yılmaz Yalancı dizisinde Ali öğretmen olarak yer alacaktır

Efsane Odağ (Görkem Bilgen)

Yalancı dizisinde Görkem asayiş şubede komiser yardımcısı. Komiser Erdal Numanoğlu’nun ekip arkadaşı. Ahmet ile evli ve hamile

Efsane Odağ Yalancı dizisinde Gürkem Bilgen karakteri ile yer alacak komiser yardmcısı

Emir Çubukçu (Ahmet Bilgen)

Görkem komiserin eşidir. Eski bir askerdir. 

Murat Kılıç  (Erdal Numanoğlu)

Asayiş şube komiseri.Murat Kılıç  yalancı dizisinde Erdal Numanoğlu karakteri ile yer alacak dizi de bir komisere hayat verecek

İmer Özgün (Canan Odakçı)

Arif’in eşidir. Hastanede hemşiredir. Canan ürkek bir kadındır. 

Serkan Tınmaz (Arif Odakçı)

Arif Canan’ın eşidir. Arif aynı zamanda da Ahmet’in ordudan arkadaşıdır. Ordudan öfkesini kontrol edemediği için atılmış. Sevdikleri için her şeyi yapabilecek temiz kalpli bir adam. Dürüst ve mert bir kişi; kano kiralama şirketinde çalışıyor. Serkan Tınmaz yalancı dizisinde Arif Odakçı olarak yer alacak. Kano kiralama şirketinde çalışıyor canan'ın eşi

Ozan Ayhan (Yavuz)

Ozan Ayhan 1981 İstanbul doğumludur ve 40 yaşındadır. Jet Sosyete ve Menajerimi Ara Ozan Ayhan’ın yer aldığı dizilerdendir.

Yavuz Mehmet’in hastanesinde çalışan doktor arkadaşıdır. Lorin’in de babasıdır. Ozan Ayhan yalancı dizisinde Yavuz karakteri ile yer alacak doktordur

Sinan Karabuga (Avukat Aykut)

Mehmet’in avukatıSinan Karabuga yalancı dizisinde Avukat Aykut karakteri ile yer alacak mehmetin avukatı

Doğa Karakaş Kimdir? (Yalancı Ayaz)

Famelog ajansın oyuncusu olan Doğa Karakaş Yalancı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro Teras  Temel Oyunculuk Eğitimi alan Doğa Karakaş Daha önce 4N1K filminde oynamıştı. Dizi olarak Böyle Bitmesin ve Çukur dizisinde yer alan Doğa KARAKAŞ 2002 doğumludur ve 19 yaşının içindedir. Doğa Karakaş Yalancı dizisinde Ayaz karakterine hayat verecektir. 

Öyküsu Özyürek Kimdir? (Yalancı Lorin)

Öyküsu Özyürek de Yalancı oyuncuları arasında yer  bulacak. Kadir Has Üniversitesi mezunu olan Öyküsu Özyürek Sahne3 de tiyatro oyunlarını sergilemektedir. Sevinc Trenova ile çalışan  Bitmesin ve Çukur dizisinde yer alan Doğa KARAKAŞ 2002 doğumludur ve 19 yaşının içindedir. Öyküsu Özyürek Yalancı dizisinde Lorin karakterine hayat verecektir.

Gizem Soysaldı Kimdir? (Yalancı Tuğba)

Daha önce Halit Ergenç ile bir evlilik yapan Gizem Soysaldı Yalancı dizisi oyuncu kadrosunda kendisine yer buldu. Gizem Soysaldı 1984 İzmir doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Gizem Soysaldı 1.64 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

Ali Kayra Kul (Yalancı Derin)

Çocukluk dizisi ile oyunculuğa başlayan çocuk oyuncu Ali Kayra Kul şimdi de Yalancı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Zerin Kültüral Cast Ajansa kayıtlı olarak setlere çıkan Ali Kayra Kul 6 yaşının içindedir. 2020 de ise Hercai dizisinde başarılı bir performans sergileyen Ali Kayra Kul Yalancı dizisinde ise Derin karakteri ile yer alacak.

Özgür Şahin

Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisi eşinden yeni ayrılan başarılı bir ilkokul öğretmeni Denizin öğrencisinin babası Mehmet Emir ile romantik bir yemeğe çıkması ile başlar. Yemekten sonra tecavüze uğradığını söyler ancak ispat edemez. Bu ikisinden biri yalan söylemektedir ama kim?

Yalancı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (1 Yorum)

  1. Başrol icin bu kadından başkasını bulamadınız mı…dizinin kaderi kahraman babam gibi olur yazık emeklere..