Masumlar Apartmanı Naci Öldü mü? Ne Zaman Ölecek?

Masumlar Apartmanı Naci öldü mü? sorusunun cevabı ne yazık ki evet Naci ölüyor. Masumlar Apartmanı Naci Ne Zaman Ölecek? sorusunun cevabı ise şubat 2021 olacak.

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin hasta olduğu daha önce açıklanmıştı. 4. evre kanser olan Naci son günlerini yaşıyordu ve hayatında ki en büyük acısı olan Safiye’yi son bir kez görmek için onun evine gelmişti.

Naci Safiye’yi görmek ile kalmadı ölmeden önce onun hayatına girdi ve onun hayatını da değiştirdi. Yıllardır sokağa çıkamayan ve annesinin kıyafetleri dışında yeni bir kıyafet giymeyen Safiye Naci’nin gözüne güzel görünmek için kendisine yeni bir elbise bile aldırmış ve sokağa bile çıkmıştı; ancak olmadı. Naci bayıldı ve düştü. Peki Naci ölecek mi? Tansel Öngel Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci Öldü mü?

Masumlar Apartmanı dizisinin 9 şubat akşamı ekranlara gelen 21. bölümünde Safiye Naci’yi kendisini dışarı çıkarması için bekliyordu ancak beklenen olmadı. Naci evinde bayıldı kaldı; çünkü Han Naci’nin öleceğini ve ablasını bırakıp gideceğini öğrendi ve bir daha Naci’yi ablası ile görüşmemesi için tehdit etti. Bu durum Naci’ye çok ağır geldi ve hatalığına yenik düşerek bayıldı; ancak şimdilik bence Naci ölmedi.

masumlar apartmani naci oluyor

Masumlar Apartmanı dizisinde Tansel Öngel konuk oyuncu olarak yer alacaktı bu diziye dahil olduğu ilk andan itibaren belliydi; zira Masumlar Apartmanı dizisinin uyarlandığı Madalyonun İçi kitabında önce Naci sonra da Safiye ölüyordu; ancak Masumlar Apartmanı dizisinde Naci ve Safiye çok beğenildi. Yapımcılar ise senaristlerden bu konunun biraz daha uzamasını istedi. Bakalım Masumlar Apartmanı senaristleri ne kadar uzatabilecekler?

Masumlar Apartmanı Naci Ne Zaman Ölecek?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci tahminlerimize göre şubat ayı içerisinde ölerek diziye veda edecek.

Yorum yaz