Leyla Hanım Oyuncuları Tüm Karakterleri ve Kadrosu

Leyla Hanım oyuncuları belli oldu. Leyla Hanım filminde Naz Elmas Türkiye’nin ilk seçilmiş kadın belediye başkanını olan Leyla Atakan’a hayat verecek. Leyla Hanım filmi oyuncu kadrosu ve Leyla Hanım filmi karakterleri konumuzda.

Mart 2021 de çekimlerine başlanacak Leyla Hanım filminin yönetmeni ise Mustafa Yılmaz olacak Leyla Hanım Filmi kurgu ve belgesel tadında olacak. 1968 -1971 yılları arasında İzmit’in belediye başkanı olarak görev yapan Türkiye’nin ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan’ın hayatı hayatı anlatılacak.

Leyla Atakan bir kadın siyasetçi olarak 1970’li yıllarda çok zorlanmış ancak büyük bir başarı ortaya koymuştu; halkın da çok sevdiği bir siyasetçi olan Leyla Atakan 1971’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Leyla Hanım Filmi Oyuncuları

Naz Elmas – Leyla Hanım

16 Haziran 1983 de İstanbul’da dünyaya gelen Naz Elmas 38 yaşının içindedir. Yeditepe Üniversitesinde tiyatro eğitimini tamamlayan Naz Elmas daha okulunu bitirmeden Haziran Gecesi dizisinde yer aldı ve çok sevildi.

Kördüğüm dizisinde Didem karakterine hayat vererek önemli bir çıkış yakalayan Naz Elmas daha sonra Bahtiyar Ölmez dizisinde Handan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sevda karakteri ile yer aldı. Naz Elmas 2021 de final yapması beklenen Babam Çok Değişti dizisinde Deniz karakteri ile dahil olsa da diziyi kurtaramamıştır. Uzun zamandır sinema filminde yer almayan Naz Elmas Leyla Hanım filminde güzelliği ile izleyici büyüleyecek.

Leyla Hanım filminde Leyla Atakan’a hayat verecek Naz Elmas 2014 de Emre Kıramer ile 2019’da da  Erol Özmandıracı ile evlilik yapmıştır.

leyla hanim dizisi Naz Elmas

Leyla Hanım filmi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olduğunda sayfamızda olacak.