Söz Linda Kimdir? (Savaş Muhabiri) Melis Birkan Kaç Yaşında?

Tims B Yapımın reyting rekortmeni dizisi Söz kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Söz dizisinin kadrosuna Gizem Denizci, Orhan Arı, Nezir Çınarlı, Hazım Körmükçü ve Cengiz Sezici gibi isimler dahil olmuştu. Kadrosuna yıldızları eklemeye 2019’da da devam eden Söz dizisi Isız Adam filmi ile Türkiye’nin en sevilen kadın başrol oyuncularından olan Melis Birkan Söz dizisi kadrosuna dahil oldu.

Söz Linda Kimdir?

Söz dizisinde Linda bir savaş muhabiri olarak Söz dizisi kadrosuna dahil olacak. Linda korkusuz bir muhabirdir. Özellikle Orta doğuda yaptığı muhabirlikleriyle tanınan Linda dünya kamuoyunda da saygın bir yere sahip bir gazeteci. Güzelliği ve yeteneği ile bir çok savaş muhabirliği ödülünü alan başarılı gazeteci Linda gazetecilik kimliğini kullanarak, özellikle Ortadoğu’da stratejik çalışmalar yürütmektedir

Tim ile karşılaşan Linda timden kime aşık olacaktır?

Linda ve Aşık Aşk mı Yaşayacak? Sevgili mi Olacak?

Söz dizisinde uzun zamandır Aşık’ın da aşık olmasını bekliyordu izleyici; ancak Aşık daha önce Burcu Binici’nin konuk olarak dahil olduğu Ceren karakterine aşık olsa da Ceren karakteri ayrılınca Aşık’ın aşkı da yarım kalmıştı.

Melis Birkan Kimdir?

15 Temmuz 1982’de Ankara’da dünyaya gelen Melis Birkan 37 yaşının içindedir. 2005 yılından itibaren sanat camiasının içinde olan Melis Birkan Mimar Sinan Üniversitesi konservatuvar mezunudur. Özellijle Ulak ve Issız Adam filmlerinde kadın başrol de yer almış ve Türkiye’nin sevilen isimlerinden biri olmuştur.

2006 2008 yılları arası yayınlanan Köprü dizisinde de kadın başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde hayat verdiği Leyla karakteri kariyerinin zirvesidir. 2016 yapımı 46 Yok Olan dizisinde de Ceyla karakteri ile başrolde yer almıştır. Melis Birkan bale eğitimi almış yetenekli ve profesyonel bir dansçıdır. 2008 de Issız Adam filmi ile 14. Sadri Alışık Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. blank

Söz dizisine yeni gelen ve Söz dizisinde ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen