Sen Anlat Karadeniz Neden Yok? 52. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? 15 Mayıs

Sen Anlat Karadeniz 52. Bölüm Neden Yok?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 52. bölümü ile 15 mayıs çarşamba akşamı yayında olması bekleniyordu; ancak Sen Anlat Karadeniz  dizisi bir kez daha yayına ara vermek zorunda kalacak. Bilindiği üzere son olarak 27 martta Başkan Erdoğan’ın seçim konuşması nedeniyle dizi bir hafta ertelenmişti. Bu seferde 15 mayıs çarşamba akşamı oynanacak Akhisar – Galatasaray Ziraat Kupası final maçı nedeniyle dizi yayına bir hafta ara verecek.

Sen Anlat Karadeniz 15 Mayıs Neden Yok?

Sen Anlat Karadeniz dizisi bilindiği üzere 20:45 de yayına başlıyordu. Akhisar – Galatasaray Ziraat Kupası final maçı da 20:45 de yayına başlayacak ve yaklaşık 2 saat boyunca maç yayını olacak ve en erken Akhisar – Galatasaray Ziraat Kupası final maçı 22:45 de bitecek. Bu saaatten sonra ise Sen Anlat Karadeniz  dizisinin yni bölümü yerine yerli bir sinema filmi Atv ekranlarında olacak. 

Sen Anlat Karadeniz  52. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz  52. Bölüm 15 mayıs çarşamba yerine 22 mayıs çarşamba 20:45 de yayında olacak ve Sen Anlat Karadeniz dizisi 53. bölümü ile 29 mayıs çarşamba akşamı sezon finali yapacak. Yani Sen Anlat Karadeniz’de son iki bölümsen anlat karadeniz 15 mayıs neden yok resimleri

Sen Anlat Karadeniz dizisi 27 mart Neden Yok

Sen Anlat Karadeniz dizisi 27 mart akşamı yayında olamayacak. Başkan Erdoğan’ın konuşmasının beklenenden uzun sürmesi nedeniyle Sen Anlat Karadeniz  dizisi bir hafta ertelendi. Böylece Sen Anlat Karadeniz dizisinin 27 mart akşamı yayınlanacak 46. bölümü 3 mayıs çarşamba akşamına ertelendi.

Sen Anlat Karadeniz dizisi izleyicilerine kötü haber geldi. Sen Anlat Karadeniz  dizisinin 46. bölümü ile 27 mart çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak ATV’nin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz’i siyasi bir konuşma bölecek.

Bilindiği üzere Sen Anlat Karadeniz dizisi ana haber bülteni sonrasında 20:00’da özet ile 21:00 da yeni bölümü ile ekranlarda oluyordu. Başkan Erdoğan İle Gündem Özel programı ise 27 Mart Çarşamba akşamı 20.00’de Atv’de yayında olacak ve yaklaşık 1 saat sürecekti.  Bu durumda Sen Anlat Karadeniz dizisi 27 mart çarşamba akşamı özetsiz olarak Atv ekranlarında yayında olması bekleniyordu ancak sohbet uzayınca Sen Anlat Karadeniz dizisi izleyicisi üzüldü; zira Sen Anlat Karadeniz bir hafta ertelendi.

Sen Anlat Karadeniz 46 bolum neden yok

Sen Anlat Karadeniz 27 Mart Yayınlanacak mı?

Sen Anlat Karadeniz’i beklerken karşılarında Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gören izleyicisi ise Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümün 27 mart akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağını soracak. Hemen cevap verelim. Sen Anlat Karadeniz’in 46. bölümü ertelenmeden 27 mart çarşamba akşamı en geç 22:00 da izleyici karşısında olması bekleniyor; ancak konuşma uzarsa Sen Anlat Karadeniz dizisi yayında olamayacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ortalama 10 milyon insan tarafından izleniyor her hafta Ak Parti bu hazır izleyici de Başkan Erdoğan İle Gündem Özel Programıyla ulaşmış olacak. Diğer taraftan Türkiye’nin en güvenilir ve en karizmatik liderlerinden Recep Tayip Erdoğan’ın Gündem Özel Konuşmalarını ortalama 7 milyon izleyici takip ediyor. Bu durumda hem Ak Parti için hemde Sen Anlat Karadeniz için Başkan Erdoğan İle Gündem Özel Programı kazan kazan olmuş olacak.

31 mart seçimlerinde kazanacak başkan adaylarının önce vatan önce millet sonra cüzdanım düşüncesi ile çalışması temennisi ile .Sen Anlat Karadeniz 27 Mart var mı yok mu 1

Sen Anlat Karadeniz 27 Mart Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Neden Yok? 52. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? 15 Mayıs (2 Yorum)

  1. BU DİZİ FELAN DEYİL İREM HELVACI GLUNU DİZİDEN ÇIKARIN NEFES YERİNE HAZAL İYİDİR.. EN AZINDAN KADIN ROLÜNÜ İREMDEN DAHA BAŞARILI VE KALİTELİ YAPIYOR