Sen Anlat Karadeniz Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir Kaç Yaşında ? Sevgilisi Kim ?

İki sezon boyunca televizyon dizilerinin tartışmasız lideri olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde 3. sezon heyecanla beklenirken diziye yeni yüzler katılmaya devam ediyor. Diziye son olarak Sinem Reyhan Kıroğlu, Beran Soysal ve Ali Ersan Duru dahil oldular. Dizinin 3. sezon çekimleri Trabzon’da başlamış durumda.

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyunlar için tıklayınız Sen Anlat Karadeniz Yeni Gelen Oyuncu

nefes

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi ünlü ve genç yeteneklerin başrolü paylaştığı dizide yeni eklenen isimlerin hangi karakteri oynayacakları merak konusu. Nefes ve Tahir’in imkansız aşklarını konu alan Sen Anlat Karadeniz 3. sezonuyla Atv ekranlarından çarşamba akşamları 20.00 da yayınlanmaya devam edecek.

53. Bölümüyle 29 Mayıs Çarşamba günü sezon finali yapan Sen Anlat Karadeniz 3. sezonunda Tahir ile Nefes’in peşine kiralık katillerin takılacağı, aksiyon ve heyecanın zirve yapacağı gelen bilgiler arasında. sinam1

Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisine tiyatro oyuncusu Sinem Reyhan Kıroğlu dahil oldu. Sinem Reyhan Kıroğlu son olarak Iphigenia isimli tiyatro oyununda dış ses olarak karşımıza çıktı. Oyuncu ile ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak Sinem’in 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldiğini biliyoruz. 38 yaşındaki Sinem Reyhan Kıroğlu Kurabiye Ev, Romeo’yu beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Sinem Reyhan Kıroğlu newborn ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Aktif olarak Tiyatro Yanetki’de oyunlarda yer almaktadır.  Sağlam bir Beşiktaş taraftarı olan Sinem Reyhan Kıroğlu Eflatun TV’de yayınlanan İçten Sesler Korosu dizisinde yer almıştır.

Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat doğumludur.

sinam

Sen Anlat Karadeniz Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir Kaç Yaşında ? Sevgilisi Kim ? (1 Yorum)