Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 3. Sezon 2019 2020

Sen Anlat Karadeniz dizisi 54. bölümü ile 3. sezonuna merhaba diyecek. Sen Anlat Karadeniz dizisi çalkantılı bir ikinci sezon geçirdi. Her şeyin yolunda reytinglerin 10 ve üzeri olduğu ilk sezonun ardından Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonunda önce senaristler diziden ayrıldı; sonra da İrem Helvacıoğlu’nun O Ses Yılbaşı skandalı patlak verdi. Sanki her şey yolundaymış gibi sezonun sonlarına doğru bir de İrem Helvacıoğlu ve Sen Anlat Karadeniz dizisi yapımcısı Osman Sınav arasında bir gerginlik yaşandı ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Kaleli karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu ile Sen Anlat Karadeniz dizisinin bağları koptu.

İrem Helvacıoğlu gidiyor diye Sen Anlat Karadeniz dizisi bitecek mi tabi ki bitmedi; önce dizi de eski hikaye tamamlandı ve tüm gerçekler ortaya çıktı sonra da yeni bir hikayeye başlandı. Sen Anlat Karadeniz ile İrem Helvacıoğlu’nun sözleşmesi sezon sonunda biteceği için şuanda Nefes Kaleli için kesin olarak Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezonunda yer verilmeyecek diyemeyiz; belki de İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisi için ikna edilebilir. Para bir çok dargınlığı hızlı çözer.

Sen Anlat Karadeniz’de Vedat psikopatı gitti onun yerine şimdi de ailesine eziyet eden Genco psikopatı geldi. Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezonunda Genco ile Tahir’in savaşını izleyeceğiz. Belki de Genco’ya karşı verilen savaşta Hazan ve Nefes’te belki Tahir’in yanında yer alır. Bakalım elini kana bulamadan Vedat’ı bitiren Tahir ailesine ve sevdiklerine zarar vermeden Nilüfer ve Meleği de Genco’nun eziyetinden kurtarabilecek mi? Tüm bunları Sen Anlat Karadeniz’in 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara gelecek 3. sezonunda izleyeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisi 53. Bölümü ile 29 mayıs cumartesi günü sezon finali yaptığı için Sen Anlat Karadeniz’in 54. Bölümü 2019 2020 yeni sezonuna kaldı. Sen Anlat Karadeniz  dizinin yeni sezonu geçen sezon 19 eylül 2018 çarşamba günü yani diğer sezon dizilerinden bir hafta sonra başlamıştı. Bu sezonda Sinegraf ve Atv’nin aynı taktiği uygulaması ve Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonun yine eylülün üçüncü haftası yani 18 eylül 2019 çarşamba günü başlaması bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonu tanıtım fragmanı çıktığında sayfamıza eklenecek ve Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon başlama tarihi kesin olarak sitemize eklenecektir; ancak Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonu başlama tarihinin kesinleşmesi ağustos ayının sonunu bulabilir. Dizi sektörü garip bir sektör her an her şey değişebilir. Bu nedenle de kesin şeyleri konuşmak insanı yalancı çıkarabilir.

Sen Anlat Karadeniz Son Anda Yeni Sezon Onayını Aldı

Sen Anlat Karadeniz dizisi Atv’nin en çok izlenen dizilerinden biri aynı zamanda da en çok eleştirilen ve en çok izleyici kaybeden de bir dizi. Bu hali ile Atv Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezonunda kendisine zarar ettireceğini düşündü; özellikle Vedat Sayar karakterinin diziden ayrılması ile başlayan süreçte senaryo çok bozuldu ve yeni gelen karakterler kabul edilmedi. Özellikle Gülper Özdemir’in hayat verdiği Hazan karkaterinin Tahir ile sevgili olmak için geldiği Nefes’in gideceği söylentileri dizinin çok izleyici kaybetmesine neden oldu; ancak ATV Sen Anlat Karadeniz yapımcısı Sinegraf tarafından ikna edildi; çünkü Sen Anlat Karadeniz’in en büyük rakibi Diriliş Ertuğrul artık 2019 2020 yeni sezonunda olmayacaktı.

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 54. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı.