Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar Kimdir? Genco’nun Oğlu

Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda kadrosuna dahil ettiği yeni karakterler ile bambaşka bir sezona girdi. Daha önce kadrosuna Sinem Reyhan Kıroğlu ve Ali Ersan Duru gibi isimleri dahil eden Atv’nin fenomen dizisi şimdi de kadrosuna ünlü oyuncu Beran Soysal’ı kattı. Beran Soysal dizi de Genco Tamar’ın oğlu Tarık Tamar olarak yer alacak.

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda Karadeniz’in delisi Ferhat karakteri ile Ali Ersan Duru diziye dahil olmuştu. Ferhat karakterinin çocukluk aşkı Zeynep ise Uğur Çavuşoğlu’nun hayat verdiği Genco Tamar karakteri tarafından tecavüz edilerek öldürülmüştü. Bunun üzerine Ferhat Genco’yu kaçırarak Genco’ya bir dar ağacı hazırlamış ve onu asmaya çalışmıştı.

Sen Anlat Karadeniz  dizisinde geçen sezon izleyici Genco Tamar’dan çok çekmişti bu sezon ise Beran Soysal’ın hayat verdiği Tarık Tamar’dan çok çekecek. Tarık Tamar Genco Tamar’ın oğludur. En az babası kadar psikopat bir adamdır. Hazan’a saplantılı şekilde aşık olan Tarık Tamar artık Trabzon’a gelecek. Genco oğlu Tarık’ı Mercan ile evlendirmek için zaten geçen sezondan hazırlık yapmıştı. Mercan istemese de babasının yüzünü kara çıkarmamak için Geno’nun oğlu Tarık ile evlenmeyi kabul edecek; ancak Tarık Trabzon’a geldiğinde büyük bir şok ile karşılaşacak. İlk şok babası Genco’nun başına gelenler; ikinci şok ise Nazar’ın kalbini çalan Ferhat. Sen Anlat Karadeniz Tarık

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda Ferhat ile Hazan’ın arasında yaşanacak yakınlaşmanın önünde Tarık geçmeye çalışacak ve hem babasının intikamını almak hemde Hazan’ın ümidini kesmek için Ferhat’ı ortadan kaldırmaya çalışacak. Sizin anlayacağınız Ferhat ile Hazan’ın başı yeni sezonda Ferhat ile derde girecek.

Beran Soysal Kimdir?

Beran Soysal 1988 İstanbul doğumludur ve şuanda 31 yaşındadır. İlk olarak Yeni Dünya dizisi ile ismini duyurmayı başaran Baran Soysal daha sonra Ağır Roman ve Yolculuk gibi dizilerde de rol almıştır.

Beran Soysal’ın ünlü olduğu dizisi ise İçerde dizisi olmuştur. Beran Soysal İçerde dizisinde Gökhan karakterine hayat vermiş ve çok beğenilmişti.

Beran Soysal Kaç Yaşında?

Beran Soysal 31 yaşındadır. Tam doğum tarihi ise 3 Nisan 1988’dir. sen anlat karadeniz GEnconun oğlu kim

Beran Soysal’ın sevgilisi Kim?

Beran Soysal’ın bilinen bir sevgilisi şuanda yoktur.

Sen Anlat Karadeniz Tarık Ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tarık uzun süre Ferhat’ın başına bela olacak ve babasının intikamını almak ve Hazan için savaşacak. Biz Tarık Tamar karakterinin 3. sezonun sonuna kadar kalacağını düşünüyorum.

 

Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar Kimdir? Genco’nun Oğlu (4 Yorum)

  1. Neden final yapıyorlar ya ben çok seviyorum bu diziyi ve hiçbir dizi de bu dizinin yerini tutamaz .

  2. Yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz’de Tahir ve Nefes sahneleri çok az ve hareketsiz. Baş rol oyuncuları olarak Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacioğlu’nun birde meraklı sahnelerinin çoğalmasını istiyoruz. Dizinin seyirci kitlesi azalıp ve merakı sönüp.