Şampiyon Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 22 Mart

Şampiyon Neden Yok?

Şampiyon dizisi 21 haziran 2020 de yaz sezonuna merhaba diyecek ve 7 – 8 bölüm yayınlandıktan sonra 2 ağustos 2020 veya 9 ağustos 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Şampiyon 22 Mart Neden Yok?

22 mart pazar akşamı Şampiyon dizisinin 25. bölümü ekranlara gelmesi bekleniyordu; ancak bilinmeyen bir nedenle Şampiyon dizisi 22 mart 2020 pazar akşamı tekrar bölümü ile ekranlarda olacak. Şampiyon dizisi Korono Virüs nedeniyle çekimlerine iki hafta ara verdi; ancak Şampiyon dizisinin elinde yedek bölümleri olmasına rağmen yayınlanmayacak.

Şampiyon dizisi son bir ayda iki kere yayına ara vermişti; bu hafta da ara veren dizi Türk dizi tarihinin en çok ara veren dizisi oldu.

ampiyon 22 Mart neden yok

Bsk Yapım’ın 29 aralık 2019 pazar akşamı ekranlara gelecek Şampiyon dizisi bir hafta yayın hayatına ara verecek. 12 Eylül 2019 Perşembe günü yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisi 7. bölümü ile Perşeşme’den Pazara alınmış ve 3 Kasım 2019 Pazar akşamından itibaren pazar akşamları yayın hayatına devam etmişti.

Gün değiştirmesine rağmen bir türlü düşük reytinglerinden kurtulamayan Şampiyon dizisi kedisine gelmesi için yıl başı öncesi bir hafta yayın hayatına ara verecek

Şampiyon 29 Aralık Neden Yok?

Şampiyon dizisinin 29 aralık pazar akşamı 15. bölümü ile yayında olması bekleniyordu; ancak Şampiyon dizisinin 15. bölüm fragmanında dizinin yeni bölümünün 5 ocak 2020 de ekranlara geleceği belirtilmiş. Trt 1 haricinde ki diğer tüm özel kanallar 2 hafta yıl başı arası verecek ancak Şampiyon dizisi haricinde diğer Trt 1 dizileri yıl başı arası vermeden yayın hayatına devam edecek. Peki özel kanallar neden 2 hafta dizilere ara veriyor? Detaylar için tıklayınız Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Şampiyon dizisi 29 aralık akşamı senaryoya çeki düzen vermek için yayında olmayacak. BSK Yapım Şampiyon dizisine verilen bir haftalık arada dizinin reytinglerini arttırmak için bir düzine değişiklikler gerçekleştirecek. Şampiyon dizisi oyuncuları da sezonun ortasında bir hafta mola vererek yıl başı tatiline çıkacak.

Şampiyon dizisi için oyuncular haftanın 6 günü 12 saatin üzerinde yoğun mesai harcıyor ve ciddi mana da çekimlerde çok yoruluyor. İşte dizi setine verilen bir haftalık ara oyuncuların performanslarını da olumlu etkiyecek.ampiyon Neden Yok

Şampiyon Neden Yayınlanmıyor? 29 Aralık

Şampiyon dizisi oyuncuları da sektörün diğer rakip dizi oyuncuları gibi yıl başında tatil yapmak istiyor zira yıl başı önce bir çok ünlü oyuncu kendisine yurt dışında özel programlar yapıyor ve tatile çıkıyor.

Şampiyon Şahin Ölecek mi?

Şampiyon dizisinde Şahin Kenderci’nin hayat verdiği Şahin karakterine bir suikast düzenlenecek ve Şahin çıktığı ringde öldürülmeye çalışılacak. Tam Şahin Nesli’ye aşkından bahsetmişti; Şahin ölecek mi sorusu bize çok soruluyor. Şampiyon dizisinde Şahin ölmeyecek Şahin Kenderci 2020 de de Şampiyon dizisinde deva edecek. ampiyon şahin ölecek mi

Şampiyon 29 Aralık Fragmanı