Yemin 148. Bölüm 149. Bölüm 150. Bölüm Özeti 25 Aralık 26 Aralık 27 Aralık

Yemin 150. Bölüm Özeti

Düğün için tüm hazırlıklar tamamlanmıştır; ancak gelin ile güvey ortada yoktur. Emir ile Reyhan ise harika bir günün ardından sonunda evlenecekleri geceye ulaşmışlardır. Emir gündüz sahilde balıklara kumlara haykırmıştır Reyhan’ı sevdiğini akşam da nikah memurunun önünde tüm davetlilere aşkını itiraf edecektir.

Diğer taraftan Cavidan Emir ile Reyhan’ın düğününü nasıl sabote edeceği ile ilgilenirken Cemre’yi unutmuştur. Cemre ise yavaş yavaş tepki vermeye başlamıştır. Cemre’nin hayata dönmesi artık Cavidan’ın hapse gireceği anlamına gelmektedir.Yemin 150. Bölüm resimleri

Emir ile Reyhan sonunda bir ömür beraber olmaya evet der ve resmi olarak evlenirler. Emir’in Reyhan’a sürprizleri ise daha bitmemiştir. Harika bir gece Reyhan’ı beklemektedir Emir’in kollarında.

Yemin 150. Bölüm Fragmanı

Yemin 149. Bölüm Özeti

Emir Güvey kaçırma meselesini yanlış anlar ve düğün hazırlıkları yapan Reyhan’ı yani gelini kaçırır. Düğün telaşı Emir’e göre değildir. Emir Reyhan’ı da alıp denize açılmak ister. Reyhan da bir delilik yapar ve tüm düğün hazırlıklarını Oya’ya bırakarak gemi ile boğaz turuna çıkar. Akşama düğün vardır ama gelin ile damat  ortalıkta yoktur. Emir Reyhan’a aşkını itiraf etmek ile meşguldür; Reyhan da bir rüyada gibidir. Emir ve Reyhan yatta martılara simit atarken Kemal de sevdiği kadını  aldığı elbisenin içinde görür ve küçük dilini yutar. Narin Kemal’in hediye ettiği kolyeyi takmıştır boynuna.

Emir ve Reyhan yatta baş başa yemek yer ve martılara simit atar. Misafirler ise düğün için toplanmaya başlamıştır bile. Tek eksin gelin ve damattır. Kemal de Narin ile yeniden bir düğün yapmayı hayal eder; Narin de kendini Reyhan’ın yerinde hayal eder. Damadı ise Kemal’dir. Yemin 149. Bölüm resimleri

Yemin 149. Bölüm Fragmanı

Yemin 148. Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan’ın kına gecesi Yemin dizisinin 148. bölümüne damga vuracak. Kına gecesi öncesi Zafer Güve kaçırma operasyonu yapar ve Emir’i kaçırır. Erkekler bakarlığa veda partisi düzenlemek ister ama Emir’in gözü Reyhan’dan başkasını görmez.

Reyhan düğün ve kına gecesi hazırlıklarında çok heyecanlıdır. Bir çok detay düşünen Reyhan Emir’i bu aralar biraz ihmal eder. Emir ise sevdiği kadına kendini hatırlatmasını bilir. Bir kaç gün kalmasına rağmen Emir Reyhan’sızlığa artık dayanamamakta ve her an onunla olmak istemektedir. Kına gecesinde Emir Reyhan’a onu bir ömür seveceğine ve asla yalnız bırakmayacağına dair söz verir.

Yemin 148. Bölüm resimleri 1

Yaşadıklarından sonra artık erkeklere güvenmeyen Narin Kemal’e güvendiğini ve Kemal’in diğer erkeklerden farklı olduğunu görür. Narin için Kemal düğünde giymesi için çok özel bir elbise alır. Kemal şimdiden Narin’i o elbise içinde melekler gibi hayal eder.

Yemin 148. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde 50. haftayı da geride bırakıyoruz. Emir ve Reyhan’ın dillere destan düğünün 50 haftada olacağını daha önce söylemiştik. Bu dillere destan düğünün tadını çıkaran ne yazık ki düğünden hemen sonra Cavidan büyük bir plan ile yine ortalığı karıştıracak.

Yemin 148. Bölüm özeti şuanda yayınlanmadı biz dizilere Yemin 148. Bölüm tüyolarından bahsedeceğiz. Yemin dizisinde 149. ve 150. bölümlerde Emir ile Reyhan’ın rüya gibi düğünlerini ve düğünden sonra baş başa çıktıkları tatili izleyeceğiz.

Emir her ne kadar annesine güvenmese ve annesinden yeni bir hamle beklese de düğün telaşından ve Reyhan’a olan aşkından hazırlıksız yakalanacak.

Yemin 148. Bölüm Özeti Tüyoları Devam Ediyor

Cavidan artık Emir’i oğlu olarak değil baş düşmanı olarak görecek ve Cavidan’ın kısa dönemde ki en önemli amacı Emir’i kontrolüne almak olacak. Cavidan Emir’i para ile korkutacağını düşünse de Emir paraya tamah edecek bir adam değil ve gerekirse garsonluk yapar ancak para için ve yetki için Cavidan’a boyun eğmez.

Bu durumun Cavidan da farkında ama Cavidan işler böyle giderse Emir’in kendisini konaktan kovacağının farkında. Zaten Emir Cavidan’a konakta kalmak zorunda değilsin istediğin yere gidebilirsin diyecek bu Cavidan’ı daha da kontrolden çıkaracak. Artık Cavidan Reyhan’dan değil Emir’den kurtulmaya çalışacak ancak yakında Yemin izleyicisi Cavidan’dan da kurtulacak aynı Cemre’nin belasını bulduğu gibi Cavidan da belasını bulacak.

Yemin dizisinde Hikmet’e Emir yeni bir doktor bulacak ve Hikmet’im iyileşme ihtimali ortaya çıkacak bu durum Cavidan’ı korkuturken Reyhan ve Emir için de büyük ümit olacak.

Yemin 148. Bölüm resimleriÖzeti Tüyoları

Bir çok izleyici Yemin dizisinde Emir ile Reyhan’ın evliliğinden sonra şimdi de Hikmet’im iyileşmesini bekleyecek. Hikmet iyileştikten sonra Hikmet ile Melike’nin evlenmesini isteyecek. Şuanda bize gelen bilgiler arasında Hikmet ile Melike’nin evleneceği yönünde bilgi yok ama izleyici gibi biz de iyi kalpli iki insanı yakıştırıyoruz.

Diğer taraftan Kemal ile Narin ilişkisi de artık önümüzde ki haftalarda itiraflar gelmeye başlayacak. Narin’e karşı ilk itiraf Kemal’den gelecek. Kemal Narin’e olan aşkından artık Emin olacak ama Narin’in karışık olan kafası Kemal’i biraz daha zorlayacak. Narin aslında Kemal’e aşık Kemal’den gelecek adımı bekliyor ama Narin’in geçmişi ile ilgili bir çok mesele ortaya çıkacak önümüzde ki haftalarda.Yemin 25 Aralık resimleri

 

Yemin 148. Bölüm 149. Bölüm 150. Bölüm Özeti 25 Aralık 26 Aralık 27 Aralık (2 Yorum)

  1. Yuh artık ya bu kadarı da fazla artık ya ya ne zaman ne zaman Cavidan hapse girecek artık ya bu kadar mi çok seviyorsunuz bu Cavidan’ı ya artık çok sıkıcı olmaya başladı bu dizi artık bizler Cavidan’ın hapse girmesini ve cezasını bulmasını istiyoruz artık Cavidan pislik hapse girsin artık buna son verin artık