Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’ndan Neden Ayrıldı? Neden Yok?

4 Kadın Zamanı 13 Ağustos Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkmıştı; 28 eylül cuma günü ise 4 Kadın Zamanı programından ilk ayrılık yaşandı. 

4 Kadın Zamanı programından yaklaşık 1.5 aylık süre sonunda ayrılan ilk isim ise programın en önemli sunucularından Seda Akgül oldu.  Seda Akgül Kanal D’nin yeni yönetiminin en önemli transferlerinden biriydi zaten 4 Kadın Zamanı programında da en popüler olan sunucu ve muhtemelen en yüksek ücreti alan da Seda Akgül’dü

Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’nda Neden Yok?

Seda Akgül 4 Kadın Zamanı programından ayrıldı; ayrılığın en önemli sebebi de 4 Kadın Zamanı programının aldığı düşük reytingler ve bir türlü reytinglerinde beklenen artışın olmamasıydı. 

4 Kadın Zamanı programının yüksek maliyetini düşürmek isteyen yeni Kanal D yönetimi ise 4 Kadın Zamanı programından Seda Akgül’ün ayrılmasını açık açık istemiş olabilir yoksa Seda Akgül oturduğu yerden bu kadar para alırken 4 Kadın Zamanı’ndan ayrılmazdı.

Seda Akgül’ü  Tv8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programdan transfer eden Kanal D gereksiz fazla maaş sözü vererek Seda Akgül’ü ikna etmişti. Olan ise Seda Akgül’e oldu; hem Kanal D’den hemde Tv8’den ayrılmış oldu; ancak Kanal D’nin Seda Akgül ile yeni bir projesi de olabilirmiş yakında.

Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’ndan Neden Ayrıldı?

Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’ndan Kanal D’nin içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan dolayı ayrıldı. Kanal D’yi almak için Dolar üzerinden ödeme yapan ve borçlanan Demirören grubu doların yükselmesi ile kemerleri sıkmak zorunda kaldı. Ta Seda Akgül 4 Kadın Zamanı’ndan ayrılacak yada 4 Kadın Zamanı programı için Kanal D final kararı alacaktı.

Seda Akgül sosyal medya hesabından yayınladığı bir video da 4 Kadın Zamanı programından ayrıldığını açıkladı ve 4 Kadın Zamanı’na devam edecek Hande Ataizi​ Derya Tuna​ ve Eylül Öztürk Özkan​’a hem selam söyledi hemde başarılar diledi. blank

Etiketler