Sefirin Kızı Bora Kimdir? Ferit Aktuğ Nereli Kaç Yaşında

Neslihan Atagül’ün hastalığı dolayısıyla ayrılma kararı aldığı Sefirin Kızı dizisi Tuba Büyüküstün’ü kadrosuna dahil ederek adından epeyce söz ettirmişti. Sefirin Kızı yine gündem oluşturacak bir kişi ile anlaştığını açıkladı. Diziye Ufak Tefek Cinayetler’de Taylan karakteri ile tanınan Ferit Aktuğ dahil oldu. Ferit Aktuğ dizide Bora karakterini oynayacak.

Sefirin Kızı Bora Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Ferit Aktuğ’un oynayacağı Bora karakteri işe henüz bir bilgi yok. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu konuda bilgi verilecektir.

Sefirin Kızı Ferit Aktuğ Kimdir?

Asıl adı Mustafa Ferit Aktuğ olan ünlü oyuncu 17 Kasım 1978 yılında Adana’da dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Çeşitli dizi ve filmlerde oynayan Ferit Aktuğ Eti reklamında da rol almıştır.feri

Ferit Aktuğ Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Sosyal medya magazin haberlerinde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Ferir Aktuğ bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Koçum Benim, Kavak Yelleri(Efe’nin abisi komiser Metin Kaygısız) Aramızda Kalsın, Ufak Tefek Cinayetler ve Şans Kapıyı Çalınca dizilerinden bazılarıdır. Ayrıca Düğün Dernek 2, Eltilerin Savaşı gibi filmlerde de rol almıştır.ferit

Ferit Aktuğ Nereli Kaç Yaşında?

Ferit Aktuğ 1978 doğumlu olup 43 yaşındadır. Ferit Adana’nın Ceyhan ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Ferit Aktuğ Evli mi?

Ferit Aktuğ 2011 yılında oyuncu ve eski antrönör olan Bahar Özdoğan ile evlenmiş ancak 9 yıl süren evliliği 17 Nisan 2020 yılında sona ermiştir.