Seksenler Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 356. Bölüm

Seksenler 356. Bölümü ile Trt 1 ekranda temmuz ayın başında izleyicisi karşısında olacak. Seksenler son olarak 355. bölümü ile 3 nisan 2020 de ekranlara gelmişti. Daha sonra Korona Virüs nedeniyle çekimleri yapılamayan Seksenler dizisi yeniden çekimlere çıktı.

Seksenler dizisi yeni sezona 5 ekim 2020 de başlayacak.  Dizinin yeni sezonunda Rasim Öztekin ise yer almayacak. İşte Seksenler dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanıSeksenler Yeni Sezon 356. bolum

Seksenler Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Seksenler 356. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Seksenler dizisi 356. bölüm çekimleri 13 haziran cumartesi günü yeniden çekimlere başladı. Seksenler ekibi 3 hafta stok çektikten sonra 5 Ekim Pazartesi günü yeniden izleyicisi karşısında olacak.

Seksenler Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Seksenler dizisi 7. sezonu ile 5 Ekim 2020 de pazartesi akşamı ekranlarda olacak.  Seksenler’in korona virüs nedeniyle ne kadar ekranlarda olacağı şuanda bilinmiyor Trt 1 yönetimi Seksenler dizisinin geleceğine dizinin reytinglere göre karar verilecek.

Seksenler dizisi oyuncuları hatırlanacağı üzere Ev Yapımı isimli bir karantina dizisi çekmiş ve karantina döneminde bile sınır tanımayarak çekimlere devam etmişti. Ev Yapımı dizisi düşük reytingler ve pandemi sürecinde normalleşme dönemine girilmesi nedeniyle final yapmıştı. Ev Yapımı dizisinde oyuncular kendi imkanları ile dizi çekmişti; şimdi ise oyuncular sette çekim yapacak.

Seksenler dizisinde virüs nedeniyle ciddi hijyen önlemleri alınarak set başladı. Eğer sette bir korona virüs vakası çıkmazsa yaz boyu çekimler yapılacak ve virüs nedeniyle çekimlerin yapılamayacağı günler için stok yapılacak. Seksenler 356. Bölüm yeni sezon