Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? İpek Erdem Kim? Evli Mi?

 

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir? TRT 1 ekranlarının yeni yapımı Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine 1984 doğumlu oyuncu İpek Erdem hayat verecek. Gökçiçek, Arslanşah’ın eşidir.

TRT 1 ekranlarında her pazartesi izleyicisi ile buluşan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Dilin Döğer, Doğan Bayraktar, Ali Ersan Duru, Mehmet Ali Nuroğlu, Zeynep Kumral, Kaan Çakır, Hakan Vanlı, Murat Han, Ekin Türkmen, Gökçe Ayyıldız, İzzet Yüksek, Buse Varol, Baran Andıç, Özgür Cem Tuğluk, İpek Erdem gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Selahaddin Eyyubi Gökçiçek Kimdir?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine 1984 doğumlu güzel oyuncu İpek Erdem hayat verecek. 25.Bölümü ile beraber diziye katılacak Gökçiçek karakteri Arslanşah’ın eşi olacak. Arslanşah’ın hırsını kullanacak olan Gökçiçek’in  Nureddin ile bağlantısı olacak.

İpek Erdem Kim?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Gökçiçek karakterine hayat verecek olan İpek Erdem 16 Mart 1984 Bursa doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşının içinde olan oyuncu Bursa Devlet Tiyatrolarında eğitimler alarak büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan İpek Erdem ilk oyunculuk deneyimini Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Barbi Gamze karakteri ile yaşamıştır.

İpek Erdem Popüler Dizileri

  • Selahaddin Eyyubi
  • Kuzgun
  • Lale Devri
  • Böyle Bitmesin
  • Yer Gök Aşk
  • Elveda Rumeli

İpek Erdem Evli Mi?

İnstagramda @theipekerdem kullanıcı adıyla yer alan İpek Erdem’in yaklaşık olarak 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir erkek arkadaşı bulunmaktadır.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Dizisi Oyuncuları İçin Tıklayınız