Sen Çal Kapımı Sevda Kimdir? – Sevcan Yaşar

Sen Çal Kapımı dizisi 6. bölümü ile 19 ağustos çarşamba akşamı izleyicisi karşısında çıkacak. Sen Çal Kapımı  dizisinin yeni bölümünde diziye yeni bir konuk oyuncu dahil olacak. Sevilen oyuncu Sevcan Yaşar Sen Çal Kapımı dizisine oldukça zengin bir kadın olan Sevda karakteri ile dahil olacak. Sevcan Yaşar’ı bir çok izleyici Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Esra karakterinden tanıyacaktır.

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat Sevda hanımın evini özel olarak dekore etmek için kollarını sıvar. Tabi ki yanında nişanlısı Eda’da vardır. Eda ve Serkan oldukça zevkli bir şekilde Sevda hanımım evini dekore eder. Sevda hanım oldukça zor beğenen bir kadındır. Sevda hanım sonunda Serkan ve Eda’nın yaptığı iç tasarımı çok beğenir ve Serkan Bolat ile yeni inşaat işi için sözleşme imzalar.

Sen Çal Kapımı Sevda Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Sevda hanım KSR mimarlığa evini yeni aldığı evi dekore etme görevi verir. Serkan Bolat’ı sosyal medyadan takip eden Sevda hanım Serkan Bolat’ı çok beğenmektedir. Oldukça güzel bir kadın olan Sevda hanım Serkan ve Eda’nın çıkardığı işten çok memnun kalacaktır.

sen çal kapımı sevda resimleri

Sevcan Yaşar Kimdir?

1990 İzmir doğumlu olan Sevcan Yaşar 30 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Sevcan Yaşar 2011 de Miss Model of Turkey’i kazanınca oyunculuğa yönelmiştir. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi almaya başlayan Sevcan Yaşar ilk olarak Kayıp Şehir dizisi ile ekranlara gelmiştir. Böyle Bitmesin dizisinde Sevda ve Aramızda Kalsın dizisinde Nehir karakterlerine hayat veren Sevcan Yaşar son olarak Erkenci Kuş dizisinde de Aylin Yüksel olarak izleyicisi karşısına çıkmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde  Esra Boran karakteri ile çok sevilen Sevcan Yaşar Bahtiyar Ölmez dizisinde de  Nisan Ölmez karakterine hayat vermiştir.

Sevcan Yaşar Boyu Kilosu

Sevcan Yaşar 1,78 m boyunda ve 54 kg’dır.

Sevcan Yaşar Sevgilisi

Sevcan Yaşar oyuncu Sermiyan Midyat ile aşk yaşamaktadır.

sevcan yaşar resimleri 2020