Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi Oyuncuları

1999 da BKM Film tarafından sahneye getirilen daha sonra da CD’ye aktarılarak milyonlara ulaşan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü tiyatro oyunu şimdi de film oluyor. İlk kadrodan sadece Demet Akbağ’ın yer almayacağı filmin kadrosu genel olarak korunuyor. Andaç Haznedaroğlu’nun yöneteceği Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filminin kadrosunda Ecem Erkek ve Devrim Yakut ile birlikte eski kadrodan Altan Erkekli, Yılmaz Erdoğan, Bican Günalan ve Salih Kalyon da yer alacak.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi Konusu: Türkiye’deki toplumsal değişimin hızı oldukça zeki bir kadın olan Gülseren ve ailesi üzerinden anlatılacak.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi Vizyon Tarihi: Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi  9 Nisan 2021 Netflix ekranlarında yayına girecek.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Oyuncu Kadrosu

 • Ecem Erkek – Gülseren
 • Devrim Yakut – İclal
 • Engin Alkan – Nazif
 • Beyti Engin – Tevgir Hoca
 • Özlem Tokaslan – Sürme
 • Ahmet Rıfat Şungar – Dündar
 • Merve Dizdar – İzzet
 • Fatih Özkan – Servet
 • Ushan Çakır – Hazım
 • Atakan Çelik – Muhabir Sedat
 • Bülent Çolak – Kürşat
 • Bora Akkaş – Veli
 • Ilgaz Kaya – Nuran
 • Rıza Akın – Okul Müdürü
 • Cezmi Baskın – Kayınbaba

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi Oyuncuları

Devrim Yakut – İclal

Son olarak Darısı Başımıza dizisinde Zerrin ve Payitaht Abdulhamit dizisinde Cemile Sultan karakterine hayat veren Devrim Yakut 1968  Ankara doğumludur. 50 yaşında olan deneyimli oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Yıllarca devlet tiyatrosu oyuncusu olarak devlet memurluğu yapmıştır. Kardeş Payı ve Düğün Dernek serilerinin vazgeçilmez annesidir.

Gülseren’in annesi

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi Devrim Yakut

Ecem Erkek – Gülseren

Sesi ile sosyal medyaya damga vuran yetenekli oyuncu Ecem Erkek Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filminin sinema versiyonunda yer alacak. 24 Haziran 1989’da Ankara doğumu olan Ecem Erkek Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Hayat Sırları dizisi ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Güldür Güldür Show’ta Naime karakteri ile çok sevilmiştir.

Oldukça zeki ve iğneleyici sözleri olan haşere bir kız. Ateş böceklerinin hastası; onlar ile iletişim kurabiliyor. 

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi oyuncusu ecem erkek

Fatih Özkan – Servet

Son olarak Her Yerde Sen dizisinde finans müdürü Ferruh karakteri ile izlediğimiz ve başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Fatih Özkan 1 Aralık 1982 de Eskişehir dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesinde Sosyoloji Bölümü eğitimi almasına rağmen oyunculuğu kafasına koyduğu için dışarıdan dersler alarak eksiklerini tamamlamıştır. Fatih Özkan  son dönemde Deliha 2 ve Görümce projlerinde izleyiciyi güldürmeyi başarmıştır. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminde de izleyiciyi kahkahaya boğacaktır.

fatih özkan sen hiç ateş böceği gördün mü filmi

Engin Alkan – Nazif

Kardeş Çocuklarının Refik’i Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminin kadrosuna dahil oldu. Temmuz 1965 doğumlu olan Engin Alkan 55 yaşındadır ve İstanbul’da doğmuş büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Engin Alkan Ruhumun Aynası Yarım Elma ve Yedi Numara gibi önemli yapımların da vazgeçilmez ismi olmayı başarmıştır.

Gülseren’in babası. 

Engin Alkan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi

Asuman Dabak – Kaynana

Tutunamayanlar dizisinin Cemile’si Asuman Dabak yeni sezonda Tutunamayanlar dizisinde devam ederken Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminin  de çekimlerinde yer alacak. Daha önce Ege’nin Hamsisi dizisinde Fikret karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir. 1970 yılında Manisa’da dünyaya gelen Asuman Dabak 48 yaşındadır. Leyla ile Mecnun, Pis Yedili, Ezra, Acı Aşk, Süper Babaaane ve Günebakan gibi dizilerde yer alan Asuman Dabak 2006’da kurduğu Asuman Dabak Tiyatrosunda görev yapmaktadır.

Gülseren’i istemeye gelen kadın.

asuman dabak Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi

Beyti Engin – Tevgir Hoca

Şuanda Gençliğim Eyvah dizisinde muhtar Metin karakteri ile devam eden Beyti Engin de Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü dizisinde yer alacak. Daha önce 4N1K dizisinde fizik öğretmeni olarak yer alan Beyti Engin No: 309 dizisinde hayat verdiği Şadi karakteri ile de çok sevilmişti. Beyti Engin 1981 yılında Çanakkale de dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer alan Beyti Engin Ulan İstanbul dizi ile tiyatrodan tv dizilerinde geçmiştir. Ulan İstanbul’da hayat verdiği Hayati karakteri de fenomen olmuştur. Beyti Engin Gençliğim Eyvah dizisinde de çok beğenilecek bir karaktere hayat verecektir.

Gülseren’i iyileştirmeye çalışan hoca

beyti engin Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi

Özlem Tokaslan – Sürme

No:309 dizisinde hayat verdiği  Yıldız karakteri ile çok sevilen Özlem Tokaslan daha önce de Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde avukat olarak karşımıza çıkan Özlem Tokaslan son olarak Erkenci Kuş dizisinde Mevkıbe karakteri ile çok sevilmiştir. 13 Kasım 1973 doğumludur ve 46 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Aslen İzmirlidir.zlem tokaslan sen hiç ateş böceği gördün mü

Ahmet Rıfat Şungar – Dündar

Kadın dizisinin Emre’si Ahmet Rıfat Şungar 9 Temmuz 1983 İstanbul doğumludur ve 37 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro dalı mezunu olan Ahmet Rıfat Şungar bir çok sinema ve dizi projesinde yer almıştır. Ahmet Rıfat Şungar ilk ekran deneyimini Kaybolan Yıllar dizisi ile yapsa da 2008 yılında, Hatırla Sevgili dizisi ile Türkiye’nin tanınan isimlerinden biri oldu. Ahmet Rıfat Şungar üç maymun filmi ile dünyada tanınan bir aktör olsa da 2013 de Merhamet dizisinde Atıf karakterine hayat vermesi ile tanınırlığı daha da artmıştır. Farah Zeynep Abdullah ile sevgilidir.

Kominst biri. Gülseren’in amcası

Ahmet Rıfat Şungar sen hiç ateş böceği gördün mü

Cezmi Baskın – Kayınbaba

Kuzey Yıldızı dizisinde Yaşar karakteri ile milyonların sevgilisi olan aynı zamanda Cezmi Baskın Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminde yer alacak. 1949  İstanbul doğumlu olan Cezmi Baskın İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Cezmi Baskın sadece oyuncu değil aynı zamanda tiyatro yönetmenidir.  Cezmi Baskın’ın televizyonda tanınması ise 2011 yapımı Akasya Durağı dizisi ile olmuştur. Son dönemde Şevkat Yerimdar dizisi ve filmlerinde yer almıştır. Yer aldığı filmler arasında Vizontele ve Mucize filmlerinde de yer alan Cezmi Baskın son olarak Sesinde Aşk Var filminde yer almıştır.cezmi baskın Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi

Merve Dizdar – İzzet

Kertenkele dizisinde hayat verdiği İrem karakteri ile çok sevilen Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Merve Dizdar daha sonra da Kadir Has Üniversitesinde ileri oyunculuk alanında yüksek lisans yapmıştır. Aldığı eğitimlerin yanında bir de Semaver Kumpanya tiyatrosunda çalışan Merve Dizdar Trt Çocuk’ta bile programlar yapmıştır. 2020 de Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Mucize Doktor’a konuk olan Merve Dizdar’ın Hayat Apartmanı dizisinde başrolü kapmasında ki en büyük faktör ise Eltilerin Savaşı filminde ki performansı olmuştur. 25 Haziran 1986 İzmir doğumlu olan Merve Dizdar Gürhan Altundaşar ile evlidir. Merve Dizdar 1.67 metre boyunda ve 55 kg’dır.

Gülseren’in halası

merve dizdar sen hiç ateş böceği gördün mü filmi

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Konuk Oyuncuları:

Bülent Çolak – Kürşat

Son olarak Blue TV’nin Süt ve Kurabiye dizisinde yer alan Bülent Çolak şimdi de Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminde de yer alacak. 20 Eylül 1977 de İstanbul doğan Bülent Çolak Sefa Öztürk ile evlidir ve Okyanus adında bir çocuk babasıdır.  Geniş Aile dizisinin Ulvi’si olarak tanınan Bülent Çolak Kartal Sanat  merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 1.68 cm boyunda olan Bülent Çolak 66 kg’dır.  1988 yılından beri sanat hayatının içinde olan Bülent Çolak Hayati ve Diğerleri dizisinde Vedat karakteri ile yer almıştır.

Gülseren’i dayısı; dinci bir adam.

Bülent Çolak sen hiç ateş böceği gördün mü filmi

Yılmaz Erdoğan

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü oyunu ile kariyerinde ki önemli virajı dönen Yılmaz Erdoğan o günlerin hatırına Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü oyununu tekrar vizyona hazırlıyor. 4 Kasım 1967 de Hakkari’de doğumlu olan Yılmaz Erdoğan 53 yaşındadır. BKM Mutfak 2 ile tekrar ekranlara dönen Yılmaz Erdoğan öğrencileri ile başarıyı yakalamıştır. Son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi vizyonda büyük başarı yakalayan Yılmaz Erdoğan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filmi ile aynı başarıyı tekrarlamak istiyor. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi Yılmaz Erdoğan

Salih Kalyon

Son olarak Çukur dizisinde Yavuz karakteri ile yer alan Salih Kalyon Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü  filminin kadrosunda yer almaya devam edece. 1946 Ağrı doğlumludur ve 73 yaşındadır. Yıllarını tiyatro ve sinemaya veren Salih Kalyon özellikle Şevkat Yerimdar serisi ile televizyonda çok sevilmiştir 2019 da ise Düğüm Salonu filminde yer almıştır. Sümela’nın Şifresi serisi de Salih Kalyon’un tiyatrodan sonra ekranlarda tanınmasına da büyük katkı sağlamıştır.Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi oyuncusu Salih Kalyon

Altan Erkekli

Son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm ve Afili Aşk dizilerinde yer alan Altan Erkekli şimdi de Yılmaz Erdoğan’ın Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminde yer alacak. İlk kadroda da yer alan Altan Erekli 65 yaşında.Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Filmi oyuncuları altan Erkekli

Ushan Çakır – Hazım

1984 İzmir doğumlu olan Ushan Çakır 36 yaşını içindedir. Kara Ekmek dizisi ile tanınmaya başlayan Ushan Çakır İstanbul Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi almıştır.  mezunudur. Oyuncu Damla Sönmez ile aşk yaşamaktadır. Ushan Çakır’ın son dizisi Masum Değiliz dizisi olmuş erken final yapan dizi de Volkan karakterine hayat vermiştir. Ushan Çakır 1.75 metre boyunda, 70 kilo ağırlığındadır. ushan çakır yeni resimleri 2020

Bora Akkaş – Veli

Seda Türkmen ile evli olan yakışıklı oyuncu Bora Akkaş  2020 2021 sezonunda Tutunamayanlar dizisinde izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Geçen sezon Dengi Dengine ve Kurşun dizilerinde başrol de yer alan yetenekli, oyuncu 1990 İstanbul doğumludur ve 30 yaşındadır. Sektöre önce gitarist olarak giren Bora Akkaş dha sonra Avrupa Yakası dizisinde küçük bir rolde yer alarak yeteneğini göstermiştir. Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Zekai karakteriyle ünlenen Bora Akkaş 1.78 metre boyunda, 71 kilo ağırlığındadır. bora akkaş resimleri 2020

Rıza Akın – Okul Müdürü

Son olarak Canevim dizisinde Hamza karakteri ile yer alan Rıza Akın 5 Eylül 1957 Adana doğumludur ve 63 yaşının içindedir. Adana’da uzun yıllar tiyatro yapan Rıza Akın Seyhan’da tiyatronun gelişmesine büyük katkı sağlayan isimlerdendir. Kardeş Payı Yuvamda ki Düşman, Maral: En Güzel Hikayem ve Cesur Yürek yer aldığı önemli dizilerdendir. rıza akın resimleri 2020 yeni

Ülkü Duru

Ülkü Duru 14 nisan 1957 İstanbul doğumludur ve 63 yaşının içindedir. Fransız lisesi mezunu olan Ülkü Duru uzun yıllar İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. İştar Gökseven ile evli olan Ülkü Duru son olarak Rol Arkadaşım 2 filminde ve Kızlarım İçin dizisinde yer almıştır.lkü duru resimleri 2020

Atakan Çelik – Muhabir Sedat

3 Şubat 1990 doğumlu olan Atakan Çelik 30 yaşındadır. Beşiktaş Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yer almış ve ekibin lideri olarak ünlenmiştir. 1.77 metre boyunda 73 kilo olan yakışıklı oyuncu Cem Yılmaz’ın Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde de ilk kez başrolde yer almıştır.atakan çelik sen hiç ateş böceği gördün mü filmi

Ilgaz Kaya – Nuran

İstanbullu Gelin dizisinde Esma karakteri ile yer alarak ismini duyuran Ilgaz Kaya şimdi de Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mi filminde yer alacaktır. Ilgaz Kaya oyunculuk eğitimini  Boğaziçi Üniversitesi konservatuvarında almıştır.lgaz kaya oyuncu

Celal Tak

Celal Tak 1965 Bursa doğumludur ve 55 yaşındadır. Oyuncu ve seslendirme sanatçısı olan Celal Tak Uludağ Üniversitesi İktisad eğitimini tamamlamıştır. BKM Tiyatro oyunlarında uzun yıllar sahne amiri ve yardımcı yönetmen olarak görev almıştr. Celal Tak daha önce Organize İşler ve Vizontele Tuuba filmlerinde rol almıştır.celal tak oyuncu

Caner Alkaya

Caner Alkaya 1963 Ankara doğumludur ve 57 yaşındadır. Yılmaz Erdoğan’ın saygı duyduğu isimlerden olan Caner Alkaya daha önce Vizontele de yer almıştı.caner alkaya oyuncu

Anıl Ateş

Daha önce Trt 1’in Kuşlarla Yolculuk dizisinde Derviş Cihan olarak yer alan Anıl Ateş sahne yönetmeni ve tiyatro oyuncusudur. 2019 da Ayrılık oyununda yer almıştır. Nalan Yıldırım Ajansın oyuncusudur. anıl ateş oyuncu

Yiğit Can Bahçeci

Yiğit Can Bahçeci hem tiyatro oyuncusu hemde yönetmen yardımcısıdır. Daha önce Cemille ve Oksijen oyunlarında başarılı performans sergilemiştir.Yiğit Can Bahçeci sen hiç ateş böceği gördün mü filmi

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz