Seni Çok Bekledim Neden Final Yapıyor? Kara Haberler Var

Seni Çok Bekledim dizisinin final tarihi açıklandı. Seni Çok Bekledim  dizisi 13. bölüm ile 23 Nisan 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Seni Çok Bekledim  dizisi için alınan final kararı kesin ve değiştirilemez.

seni cok bekledim final 13 bolum

Skala Yapım’ın yeni dizisi Seni Çok Bekledim için kara haber geldi. Seni Çok Bekledim  dizisi 6. bölümü ile 5 mart 2021 cuma günü izleyicisi karşısına çıktı ve totalde sadece 3 reyting alarak Kanal 7’nin günlük dizilerinin bile gerisine düştü. Her hafta Seni Çok Bekledim  dizisinin reytingleri düşmeye devam ediyor. Star TV yönetimi ise arık Seni Çok Bekledim  dizisi ile yola devam etmek istemiyor.

Seni Çok Bekledim Ne Zaman Final Yapacak?

Seni Çok Bekledim dizisinin ne zaman final yapacağı şuanda belli değil ancak final yapmasına kesin gözü ile bakılıyor. Şuanda Seni Çok Bekledim dizisi yapımcısı Skala Yapım ile Star TV arasında kaç bölümlük yayın sözleşmesi var bilinmiyor bu nedenle de Seni Çok Bekledim  dizisinin tam final tarihi bilinmiyor.

Star TV  genelde yeni dizileri ile 13 bölümlük sözleşme yapıyor. Bu durumda Seni Çok Bekledim  dizisi 13. bölümü ile 13. bölümü ile 23 Nisan 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek

Seni Çok Bekledim Neden Final Yapıyor?

Seni Çok Bekledim dizisinin düşük reytingleri nedeniyle final yapacağı biliniyor. Seni Çok Bekledim dizisi aslında 3 reytinglere düşecek bir dizi değiş ancak günü çok kötü. Cuma günü rekabet çok yüksek Seni Çok Bekledim eğer cumartesi akşamına alırsa daha yüksek reyting alabilir.

Seni Çok Bekledim dizisinde oyunculuklar gerçekten çok iyi ancak kötü olan bir senaryo var. Dizinin senaryosu belki 5 sene öncesi için yeterli olabilir ancak 2021 de bu kadar etkisiz bir senaryo iş yapmaz. Seni Çok Bekledim dizisinin ilk 3 bölüm senaryosu çok iyi olsa da ilerleyen bölümlerde etkili senaryoya devam edemeyince dizinin reytingleri de hafta hafta düştü. Seni Cok Bekledim Neden Final Yapiyo resimleri