Sev Yeter 122. Bölüm Özeti 4 Aralık Fragmanı Romi Sarika İle Karşılaşıyor

Sev Yeter dizisinde Romi Sarika ile gelecekleri hakkında konuşmuştur. Romi 30 gün içinde iş bulmak zorundadır. Raman kendi iş yerinde çalışmasını isterken İşita bunu daha önce yaptığını ancak başarılı olamadığını söyler. Romi nin ayakları üzerine basması gerektiğini söyler. Raman onu destekleyeceğini söyledi. Romi ise bir şirkete iş görüşmesine gidecektir. Simmi Adi nin dans yarışmasına katılması için formu Raman’a veriyor. Adi partnerinin Vini olduğunu söylüyor. İşita bu kararı düşünüyor. Vini ise arkadaşları ile konuşuyor. Arkadaşları Vini nin iyi futbol oynadığını ancak dans yeteneğinin olmadığını söylüyorlar. Vini onunla iyi partner olacaklarını düşünüyor. Sev Yeter 122. Bölüm Özeti başlıyor.

Romi iş görüşmesinden umutsuz dönüyor. Raman ofisinde 1 ay süreyle çalışabileceğini söylerken Romi para istemediğini sadece tecrübe kazanmak için geleceğini söyledi. Adi babasıyla dans hakkında konuşuyorlar. İşita ona bir kaç koreograf öğretebileceklerini söylerken Raman ancak bir sihirbazın Adi ye eğitim verebileceğini düşünüyor. Adi ise danslarıyla Vini yi etkilemek istiyor.  Romi Simmi ye bilgisayar dersi vermektedir. Simmi ilk dersi çok iyi anladığını söyleyerek kurs ücreti verir. Romi aldığı parayla yetimhaneye gider. Bağışta bulunmak istediğini söyler. Görevli bunun kişiye özel olamayacağını söyler. Hediye alacaksa bütün çocuklara alması gerektiğini söyler. Romi elindeki hediyeyi bırakıp çıkar.

Abhi Romi yi takip etmektedir. Yetimhanede ne işi var diye merak ediyor. Sarika, Romi nin bıraktığı hediyeyi alıyor. İçinden çıngırak çıkıyor. Sarika babasının ilk kazancından oğluma hediye diyerek ağlıyor. Ardından Abhi yetimhaneye giriyor. Abhi görevliden Romi nin neden buraya geldiğini soruyor. Görevli çocuklara bağış yaptığını söylüyor. Abhi de bağış yapmak istediğini söylüyor ve ayrılıyor. Sariaka geliyor adam bazı kişilerin Romi yi sorduğunu söylüyor. Sarika benden ve çocuğumdan bahsetme diyor. Adam merak etmemesini istiyor. Raman Adi nin dans yarışmasına sponsor olmuştur. Okul müdürü İşita yı arıyor ve Raman’ın sponsor olmasından dolayı mütevelli heyetine katılmasını istiyor. İşita şaşırıyor. 

Adi nin dans yarışmasına Vini için katılacağını öğrenen İşita bu durumu Raman’a anlatıyor. Raman dan Adi ile konuşmasını istiyor. Raman eve geldiğinde Adi nin ayağını incittiği haberini alır. Adi çaresizce yatakta yatarken İşita neler olduğunu anlatır. Adi babasından sponsor olduğu dans yarışmasının tarihini değiştirmesini ister. Raman İşita ile göz göze gelir ve Adi ye anlayacağı dilden bazı gerçekleri anlatır. Bir süre sonra Vini elinde hediye ve çiçekle gelir. Adi ye geçmiş olsun dileklerini iletir. Vini yarışmaya ben de katılmadım der. Adi olmadan katılmanın anlamsız olduğunu söyler. İşita Adi nin çok iyi bir arkadaşı olduğunu söyler.

Romi bir arkadaşı ile iş hakkında konuşurken arkadaşı bilgisayar işi için onu bir doktora gönderiyor. Doktor bilgisayarındaki bazı verilerin silindiğini söylüyor. Kurtarması için Romi den yardım istiyor. Doktor kısa süreliğine izin isterken Sarika geliyor. Sarika burada çalışıyor demek ki. Sarika bilgisayarla ne işler çeviriyon diye tepki gösterirken Romi tamir için geldiğini söylüyor. Ardından bilgisayardaki verileri kurtarmayı başarıyor. Doktor parasını öderken başka arkadaşlarının da tamir istediğini ve numarasını vereceğini söylüyor. Romi Sarika ya bakıyor. Vandu kontrole giderken Bala ile konuşuyor ve İşita nın bebek sahibi olabileceğini belirtiyor. Bunu duyan Ruhi harekete geçiyor.

Romi nin iş yaptığı doktorun adresini alıyor ve oraya gidiyor. Bacaksız Ruhi doktora İşita dan bahsediyor ve doktorun onları buraya getirmesini istiyor ve bunun için ondan söz istiyor. Ayrıca ona kumbarasını veriyor. Bu sırada Sarika onları dinlemektedir. Sarika Ruhi yi eve bırakacağını söylüyor. Kapıda İşita ile karşılaşıyor. İşita ya kutsanmış olduğunu ve Ruhi nin yaptıklarını anlatıyor. İşita gülümsüyor. Sev Yeter 4 Aralık Salı Özeti sona erdi. 

Sev Yeter 122. Bölüm Fragmanı