Meltem Akçöl Kimdir? Sevgilisi Kim? İşte Biyografisi

Meltem Akçöl Kanal D’nin yeni dizisi Kırık Hayatlar’ın kadın başrol oyuncusu oldu. Daha önce bir dizi de yer almayan ancak sosyal medyada kendini gösteren Meltem Akçöl  ilk ekran deneyiminde başrolü kapan oyuncular arasına girdi. Hayali dünyaca tanınan bir oyuncu olmak olan Meltem Akçöl  ilk hedefini de Kırık Hayatlar dizisi ile gerçekleştirmiş  olacak.

Kırık Hayatlar dizisinde başarılı oyuncu Erdem Yılmaz  ile partner olacak olan Meltem Akçöl yeni rolü için oldukça heyecanlı. Günlük dizi olacak Kırık Hayatlar dizisinde Meltem Akçöl oldukça yoğun bir tempoda çalışacak.

Meltem Akçöl Kimdir?

Meltem Akçöl Kimdir? Meltem Akçöl 1999 yılında dünyaya gelmiştir ve 2021 yılı itibari ile 22 yaşının içindedir. Televi Menajerlik’in oyuncuları arasında yer alan Meltem Akçöl  denizi ve hayvanları çok seviyor. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi de çok seven Meltem Akçöl daha önce bir çok dizi ile görüşse de kendini kabul ettireceği bir dizi bulamamıştı.

Meltem Akcol resimleri

Meltem Akçöl Biyografisi

Kırık Hayatlar dizisi ile eline çok büyük bir fırsat geçen Meltem Akçöl bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyor. Meltem Akçöl İstanbul’da doğmuş ve lise eğitimini de yine İstanbul’da tamamlamıştır.

Kırık Hayatlar dizisi oyuncu kadrosunu daha detaylı incelemek için tıklayınız Kırık Hayatlar Oyuncu

Meltem Akcol fotograflari

Meltem Akçöl’ün Sevgilisi Kim?

Meltem Akçöl çok sosyal bir kızdır. Sosyal medyada bir çok erkek arkadaşı olsa da gerçek hayatta bilinen bir sevgilisi yoktur.